اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آيفون 4 - مشكلي - آنلاك فكتوري - 32 گيگ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آيفون 4 - مشكلي - آنلاك فكتوري - 32 گيگ

يك دستگاه آيفون 4 مشكي آنلاك فكتوري به فروش ميرسد.
    اين آيفون پارت نامبر سنگاپور است (zp)و 32 گيگ ميباشد . پشت و روي آيفون بدون هيچ خط يا خش ميباشد (تا اين لحظه هر دو طرف محفوظ بوده ) و لوازم آن (هدست -كابل رابط -شارژر)*آكبند ميباشد و تا كنون استفاده نشده .

در اثر يك سقوط ساده از فاصله بسيار كم همچين آسيبي به كنج بالا سمت چپ از پشت وارد شده :

از نظر سخت افزاري و نرم افزاري كاملا سالم است .
    برنامه ويكي پدياي فارسي و انگليسي و همين طور نقشه كامل ايران از انجمن خريداري شده و همينطور سريال نامبر دستگاه براي كيبرد و تقويم عليرضا ثبت شده ولي در زمان حال روي 5.0.1 است كه منتظر آپديت برنامه ايشون هستم تا مجددا نصب كنم .
    يك قاب اصلي hugo چرمي مشكي /قرمز هم داره كه اگز خريدار مايل بود 15000 تومان تقديم ميشه .
    اون پوشش چرمي مشكي كه الان پشتش هستش را نميفروشم و براي آيفون بعدي نياز دارم لذا پيش از فروش كنده خواهد شد.

قيمت با شرايط فوق 1089000 تومان است .

هدف از فروش خريد 4s است و لذا فقط تعويض با اين مدل موبايل صورت ميگيرد .

به قيمت هاي زير قيمت پايه چه در پ خ و چه در تاپيك پاسخ داده نميشود .
    نيازي به اعلام نظر كارشناسان ندارم و شما عزيزان ميتوانيد هر قيمتي دوست داريد براي اين دستگاه پيشنهاد بدين ولي از قيمت گذاري و اظهار نظر در اين خصوص پرهيز كنيد.

دقیقا محل خوردگی در عکس کمی تار هستش
    میشه یک عکس واضح تر بزارید.

نظر

من خریدارم

نظر

من خریدار واقعی هستم .به 09195745642تماس بگیر . تهران
        ویرایش توسط alii : https://i-phone.ir/forums/member/5299-alii در ساعت 09-03-2012, 03:52 PM

نظر

به قیمت پایه با 09195745642 تماس
          ویرایش توسط alii : https://i-phone.ir/forums/member/5299-alii در ساعت 10-03-2012, 03:23 PM

نظر

با یک دستگاه ps3 فت که زیاد باهاش بازی نکردم به خاطر مشغله کاری و 2دسته اصلی ژاپنی و یک بازی اصلی uncharted2 و یک عدد کابل hdmi.
            این دستگاه کپی خور هست و فریمور 3.55 هستش و حدود 10یا 15 بازی هم توش هست تعویض میکنم

نظر

از همه دوستان که پیغام گذاشتن و پاسخ ندادم عذر خواهی میکنم .
              عکس واضح از کنج زمین خورده:

نظر

نوشته اصلی توسط greentanha نمایش پست ها
                با یک دستگاه ps3 فت که زیاد باهاش بازی نکردم به خاطر مشغله کاری و 2دسته اصلی ژاپنی و یک بازی اصلی uncharted2 و یک عدد کابل hdmi.
                این دستگاه کپی خور هست و فریمور 3.55 هستش و حدود 10یا 15 بازی هم توش هست تعویض میکنم
                خیر . خودم اسلیم دارم.

نظر

قیمت به ۱۰۴۹ کاهش یافت .
                  به عنوان اشانتیون یک هدیه با ارزش حدودی ۳۰ هزار تومان تقدیم خواهد شد.

نظر

قیمت عادله برای جنس شما 1 میلیون و 20هزار تومان می باشد.

نظر

دستگاه هنوز موجوده؟ این قیمت کارشناسی برای کارکرده با اون ضرب خوردگی زیاد نیست؟

نظر

نوشته اصلی توسط afoadi نمایش پست ها
                        دستگاه هنوز موجوده؟ این قیمت کارشناسی برای کارکرده با اون ضرب خوردگی زیاد نیست؟
                        دستگاه موجوده و قيمت هم گذاشته شده
                        بدون اون اشانتيون كه عرض كردم به قيمت ١٠٢٠ كه كارشناس فرمودن تقديم ميكنم

نظر

صبر کنید ..
                        X