اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

CalcioWidget دریافت آخرین نتایج لیگ سری A ایتالیا در Notification

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• CalcioWidget دریافت آخرین نتایج لیگ سری A ایتالیا در Notification

سلام
    دوستانی که علاقه مند به پیگیری نتایج لیگهای معتبر فوتبال مخصوصاً ایتالیا ( سری A ) هستند
    از این به بعد میتوانند با نصب این ویجت از آخرین نتایج بدست آمده در کالچیو روی Notification با خبر شوند.
    CalcioWidget for Notification
    از سورس BigBoss قابل دریافت میباشد.

آقا چه برنامه باحالي واسه ليگ انگليس يا اسپانيا نداره؟ كاش برنامه نويس ها يه برنامه اينجوي واسه ليگ برتر بنويسن پولي هم باشه ميرزه!

نظر

بله ... من هم با شما موافقم ... اگه بچه های سایت همت کنند احتمالا میشه همچین برنامه ای هم درست کرد.

نظر

دوستان برنامه football manager pro رو از apptrackr دانلود ونصب کنن تا ببینید برنامه به چی میگن.تمامی لیگهای و تیمهای ملی جهان رو داره حتی ایران (جام حذفی و لیگ یک و لیگ برتر!) با انتخاب تیمها و با لیگهای مورد علاقه نتایج رو بصورت زنده و در notification واستون نشون میده. من یک سالی هست که ازش استفاده میکنم و خیلی واسم کاربرد داره.(فوتبال رو مثل خیلی از شما دنبال میکنم)

نظر

نوشته اصلی توسط tooka
          دوستان برنامه football manager pro رو از apptrackr دانلود ونصب کنن تا ببینید برنامه به چی میگن.تمامی لیگهای و تیمهای ملی جهان رو داره حتی ایران (جام حذفی و لیگ یک و لیگ برتر!) با انتخاب تیمها و با لیگهای مورد علاقه نتایج رو بصورت زنده و در notification واستون نشون میده. من یک سالی هست که ازش استفاده میکنم و خیلی واسم کاربرد داره.(فوتبال رو مثل خیلی از شما دنبال میکنم)
          دوست عزیز می شه لینکشو بزاری ؟
          یا حد اقل بگو آیکونش چه شکلیه
          چون من که search کردم برنامه های زیادی اورد که تشابه اسمی داشتن
          ممنون میشم

 Think differenet

نظر

دیگه اکثرا سایت futbol24 رو میشناسن.من از برنامش برای آیفون استفاده میکنم که فوق العادست.مجانی هم هست.futbol رو فکر نکنین غلط نوشتما.

نظر

دوستان برنامه navad رو نصب کنید،،،و حالش رو ببرید..
              به صورت free تو اپل استور موجود هست.

نظر

سلام دوستان
                براى كسايى كه جيل نكردن ( Live Score ) كه توسط يورونيوز ساخته شده تمام ليگهاى اروپايى وملى رو داره ،
                و ميتونيد تنظيم كنين كه مثلا هر موقع تيم محبوبتون بازي داره يا گلى رد و بدل شه خبرتون ميكنه ،

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

My Football PRO

نظر

نوشته اصلی توسط tooka نمایش پست ها
                    ممنون از برنامه ای که معرفی کردید .... ولی این تاپیک مربوط به ویدجت ها هستش ... نه برنامه های دیگه...!!!

نوشته اصلی توسط ehsan_07 نمایش پست ها
                    دوست عزیز می شه لینکشو بزاری ؟
                    یا حد اقل بگو آیکونش چه شکلیه
                    چون من که search کردم برنامه های زیادی اورد که تشابه اسمی داشتن
                    ممنون میشم

 Think differenet
                    نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
                    دیگه اکثرا سایت futbol24 رو میشناسن.من از برنامش برای آیفون استفاده میکنم که فوق العادست.مجانی هم هست.futbol رو فکر نکنین غلط نوشتما.
                    نوشته اصلی توسط TOHID8167 نمایش پست ها
                    دوستان برنامه navad رو نصب کنید،،،و حالش رو ببرید..
                    به صورت free تو اپل استور موجود هست.
                    نوشته اصلی توسط kavehm نمایش پست ها
                    سلام دوستان
                    براى كسايى كه جيل نكردن ( Live Score ) كه توسط يورونيوز ساخته شده تمام ليگهاى اروپايى وملى رو داره ،
                    و ميتونيد تنظيم كنين كه مثلا هر موقع تيم محبوبتون بازي داره يا گلى رد و بدل شه خبرتون ميكنه ،

نوشته اصلی توسط kavehmb نمایش پست ها
                    My Football PRO
                    سلام
                    دوستان لطفاً نرم افزارها مورد نظر خودتان را در تاپیک مربوطه معرفی نمائید تا نظم تاپیک و انجمن رعایت بشه.
                    این تاپیک مربوط به ویدجتها هستش.
                    موفق باشید
                    ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 11-03-2012, 02:10 AM

نظر

شرمنده ،
                      شما درست مى فرماييد ☺

نظر

صبر کنید ..
                      X