اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عدم دانلود از سرورهاي اينستالوس!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عدم دانلود از سرورهاي اينستالوس!

چند روزي هست كه متاسفانه از اينستالوس و www.apptrackr.org هيچ برنامه*اي نميشه دانلود كرد...
    به طور مثال بعد از اينكه يك برنامه را انتخاب مي كنيد و مي خواهيد آن را دانلود كنيد از هيچ سروري نميشه دانلود كنيد و صفحه سفيد مي ماند!!!
    نمي دونم كسي به اين مشكل برخورد كرده يا خير؟!

من الان تست کردم مشکلی نبود.

نظر

دوست عزیز اینستالوس رو پاک کن دوباره نصب کن ، شاید مشکلت حل شد

نظر

یه مشکل اینه که mediafire هم ***** شده

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

بله متاسفانه باز هم مدیافایر بسته شده ، ولی در کل خود ایناستالوس مشکلی نداره

نظر

البته من باز هم میگم، مشکل اینستالوس نیست، مشکل اینه که برنامه رو که انتخاب میکنی و بعد بهت چند تا سرور برای دانلود کردن میده، ولی مثلا روی filedude.com که میزنی و کد تصویر رو وارد میکنی دیگه هیچ عکس العملی نداره...
            امیدوارم حل بشه که خیلی کارم لنگه اینه!!!

نظر

نوشته اصلی توسط mishelgooo نمایش پست ها
              البته من باز هم میگم، مشکل اینستالوس نیست، مشکل اینه که برنامه رو که انتخاب میکنی و بعد بهت چند تا سرور برای دانلود کردن میده، ولی مثلا روی filedude.com که میزنی و کد تصویر رو وارد میکنی دیگه هیچ عکس العملی نداره...
              از چیز بی ان استفاده کن، حل میشه!

نظر

نوشته اصلی توسط Mishelgooo نمایش پست ها
                من همین الان که این مشکل رو مطرح کردید تست کردم و از filedude بخصوص ، مشکلی با دانلود نداشتم و صفحه سفید نمیمونه.
                شاید یا مشکل از اینترنت شما هست یا installous شما به مشکل برخورده که از cydia پکیجشو یکبار پاک کن و از سورس
                cydia.hackulo.us دانلودش کن ، شاید که مشکلتون حل شد

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
                  من همین الان که این مشکل رو مطرح کردید تست کردم و از filedude بخصوص ، مشکلی با دانلود نداشتم و صفحه سفید نمیمونه.
                  شاید یا مشکل از اینترنت شما هست یا installous شما به مشکل برخورده که از cydia پکیجشو یکبار پاک کن و از سورس
                  cydia.hackulo.us دانلودش کن ، شاید که مشکلتون حل شد
                  مرسي از شما كه تست كرديد ولي مشكل عجيب اينه كه بر نمي گرده به اينستالوس. از سايت www.apptrackr.org هم با همين مشكل رو به رو هستم...

نظر

راه حل مشکل :
                    اگه دقت کنید لینکهای مدیافایر که میگید شیلتره در حقیقی نیست. چرا؟ چون لینکها به صورت زیر در میان :
                    http://anoy.to/www.mediafire....... و این سایت anoy.to هست که شیلتره. شما کافیه اون رو از ابتدای آدرس بردارید و میبینید که راحت دانلود میتونید بکنید.

نظر

نوشته اصلی توسط un4g1v3n نمایش پست ها
                      راه حل مشکل :
                      اگه دقت کنید لینکهای مدیافایر که میگید شیلتره در حقیقی نیست. چرا؟ چون لینکها به صورت زیر در میان :
                      http://anoy.to/www.mediafire....... و این سایت anoy.to هست که شیلتره. شما کافیه اون رو از ابتدای آدرس بردارید و میبینید که راحت دانلود میتونید بکنید.
                      متوجه حرف شما نشدم!
                      يعني مي خواهيد بگيد به طور خاص Free Cloud Storage Made Simple - MediaFire فيل هست يا خير؟!
                      به طور فرض محال هم اگه اون anoy.to رو از اولش برداريم خود مديافاير مسدوده خب...

نظر

من دارم همین کار رو انجام میدم بدون مشکل

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

نوشته اصلی توسط un4g1v3n نمایش پست ها
                          من دارم همین کار رو انجام میدم بدون مشکل

sent from my ipad using tapatalk hd

يعني شما مستقيم آدرس مديا فاير را مي زنيد وارد سايت مديافاير ميشه؟! بدون استفاده از چي چي پي ان؟!

نظر

ببخشید دوستان این چیز پی ان چی هست؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط sina_bonjovi نمایش پست ها
                              ببخشید دوستان این چیز پی ان چی هست؟؟
                              اسم رمز وی-pi-ان!
                              ویرایش توسط moosavir : https://i-phone.ir/forums/member/33455-moosavir در ساعت 08-03-2012, 04:01 AM

نظر

صبر کنید ..
                              X