اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

قطعات iphone4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• قطعات iphone4

سلام من جدیدا روی صفحه iphone4 یسری نقطه سفید اومده و میخوام صفحه رو تعویض کنم!
    رفتم علاالدین حدود ۸۰ت بود میخوام بدونم اینا اصلن؟
    یعنی خوده اپل این قطعه رو وارد بازار کرده و تفاوتی با صفحه اصلی که الان دارم نداره؟!
    در ضمن من قاب پشت آیفون هم دیدم که ۵۰ت میگفتن ایا اون هم اصلش تو بازار هست؟!چون هیچ فرقی با اصل نداشت من امتحان کردم
    (در کل میخوام حالا که دارم صفحه LCD رو عوض میکنم اونو سفید بگیرم و پشتش رو هم سفید کنم به نظر شما هر دو اصل هستن؟)

دوستان کسی نیست کمک کنه؟!

نظر

شما شک نکن که قطعا اصل نیست .

نظر

خدمت شما عرض کنم که ال سی دی با صفحه تاچ دو تا قطعه مختلف هستند و با تعویض ال سی دی نمی توانید رنگ گوشی تون رو عوض کنید..
        من یک مورد تعویض شده ال سی دی رو دیدم که یک کادر بیرنگ دور کل صفحه بود که زمانی که در آفتاب به صفحه نگاه میکردین فاصله قسمت رنگی و بیرنگ را میتوانستید ببینید..
        من چند سال پیش یک برنامه برای اصلاح نقاط خاموش روی ال سی دی پیدا کرده بودم که روی آیفون 2 جی نصب کردم و آن نقاط اصلاح شدند ولی متاسفانه اسم برنامه یادم نیست فکر میکنم پیکسل ریپییر یه همچین چیزی بود..
        شما به نظر بنده یک بار ریستور هم بکنید ضرر ندارد شاید مورد تان رفع شود
        پیروز باشید

نظر

اره دوست عزیز شک نکن که قطعات اصل نیستن و تا جایی میتونی عوض نکن (اگه نقاط مشکل ساز نیستن زیاد حساس نشو دوست من)

نظر

ممنون از راهنمایی دوستان
            من به دفتر سایت هم زنگ زدم برای تعویض صفحه از سفید کردن که پشیمون شدم ولی یعنی مال دفتر سایت هم اصل نیست؟یعنی کلا اپل صفحه lcd ایفون رو بیرون نداده؟!

نظر

فکر نکنم اصلش گیر بیاد. همه چیز در انحصار خود اپله. مگر از رو یه گوشی خراب که ال سی دیش سالمه باز کنن بندازن براتون

نظر

دوستان و مدیران محترم پس یعنی قطعی تایید میکنید اصل نیست این lcdها؟اگه میشه یه نفر جواب قطعی بده بدونم چیکار کنم!
                در ضمن کسی هست گوشیش خراب باشه من ldcش رو با قیمت مناسب میخوام

نظر

up?!!!

نظر

سلام دوست گلم
                    خیلی کم پیدا میشه
                    خیلی خیلی باید بگردی
                    دو روز الافی می خواد تا همه جا رو بگردی

نظر

نوشته اصلی توسط shayan نمایش پست ها
                      دوستان و مدیران محترم پس یعنی قطعی تایید میکنید اصل نیست این lcdها؟اگه میشه یه نفر جواب قطعی بده بدونم چیکار کنم!
                      در ضمن کسی هست گوشیش خراب باشه من ldcش رو با قیمت مناسب میخوام
                      معمولا جنس اصل گرون تر هستش
                      کمتر گیر میاد تعمیرکارها اپل بری
                      معمولا گوشی های خراب داشتن
                      می تونن واست ازش استفاده کنن
                      از lcd وقطعاتش استفاده کنن
                      واسه گوشیت

نظر

نخر عزیزم ال سی دی اصل تشخیص دادن کار منو شما نیست ، حساسیت نداشته باش تا یه روزی رفتی یه جایی اپل استور بود بده به خودشون تعمیر کنن

نظر

ولی خوب میگم LCd اصل هم خیلی کم هست هم افراد خود اپل می فهمن که اصله یا نه همونطور که پرهام گفت
                          ولی انگار یه مغازه هست توی طبقه دوم علاالدین برو یه سری بزن ببین دارن یا نه
                          تابلوش سیبه اپله

نظر

خوب اگه انقدر با کیفیته که نمیشه اصلش و فرعش رو تشخیص داد همون غیر اصلو میگیرم! آخه مگه میشه فرعی کیفیت retina رو داشته باشه!

نظر

صبر کنید ..
                            X