اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل باز کردن قفل اندروید ایفون 4s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل باز کردن قفل اندروید ایفون 4s

با سلام خدمت همه دوستان . من آیفون 4s داررم که یه قفل اندروید که برنامش از قبل نصب بوده رو ایفونم برام مشکل ایجاد کرده. نمیدونم چه جوری این قفل رو باز کنم همینجوری خودش قفل شد و پسورد اندروید میخواد لطفا کمکم کنید.

وصل کن به pc suit و از اون طریق پاکش کن
    Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

زنگ بزنيد روي گوشيتون بعد از چند لحظه دكمه home رو بزنيد وارد ستينگ بشيد و برنامه رو غير فعال كنيد يا از سيديا پاكش كنيد
      درضمن كافي بود چند لحظه توي انجمن سرچ ميكرديد. اين مساله بارها عنوان و تكرار شده

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دکمه Home رو میگیرم ولی تو ستینگ نمیره اگه میشه دقیق تر توضیح بدین یا لینک تاپیکشو برام بزارید ممنونم

نظر

خب وقتي روي گوشيتون تماس گرفتيد دكمه هوم رو بزنيد(نميخواد نگهش داريد) بعد وارد صفحه اصلي spring board ميشه بعد وارد settings ميشيد و بعد اندرويد لاك رو باز ميكنيد و غير فعالش ميكنيد.
          يا بجاي ستينگز وارد cydia شيد و android lock رو حذف كنيد
          توي تاپيك هاي ديگه هم چيز بيشتري نگفتن.
          درضمن اين روش قطعيه من و خيلياي ديگه هم تستش كرديم.
          نهايتا اگر وارد صفحه اصلي نشد، بعد از تماس جواب بديد و بعد هوم رو بزنيد مطمئناً ميشه
          موفق باشيد

Sent from my iPhone using Tapatalk
          ویرایش توسط ali4 : https://i-phone.ir/forums/member/31855-ali4 در ساعت 07-03-2012, 01:46 PM

نظر

بعد از جواب دادن به تماس اگه home و بزنه که دوباره صفحه قفل می شه که کاری نمی تونه بکنه

می تونه؟

نظر

صبر کنید ..
            X