اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اگر Siri واقعیت داشت به نظر شما چه شکلی بود ؟ + عکس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اگر Siri واقعیت داشت به نظر شما چه شکلی بود ؟ + عکس

وقتی اپل شروع به ساخت و برنامه ریزی Siri برای iPhone 4s کرد اون تونست سریع جایگاه خودش رو میان مردم پیدا کنه . Siri تونست دریچه ی تکنولوژی های اینده رو برای همه باز کنه چه بسا ب تازگی بازی ها و برنامه هایی امده اند که از Siri استفاده میکنند . با این کار علاقه زیاد تری نسبت به ان یا ابزار هایی شبیهش بر روی دستگاه ها و سیستم عامل های دیگر پیدا شد .

بسیاری در شبکه های اجتماعی از قبیل توی@یتر یا فیس!بوک دیده شده که کاربران به هر نحوی میخواهند از علم Siri با سوال های متعدد و متفاوت بهره ببرند اما بعضی افراد ارام نمیگیرند مگر این که بدونند Siri واقعی اون مرد یا زنی که جواب چیزای مختلف رو میدونه کی هست ؟؟؟ :-؟

از این رو عده ای شروع کردند تا چهره ای را که از Siri در ذهن خود دارند رو به نمایش بگذارند . برای اولین بار SaGa Designs شروع به ساختن کیس های 3D ایفون کردند تا تصویری از اون مرد یا زن که پشت پرده ی اپل قرار دارد رو نشان بدهند

فردی هم در توی@یتر به نام @eddieadolf تصویری رو از Siri یعنی همون برنامه ای که به نحوی راه حلییست برای مشکلات را به تصویر کشده :

بسیاری از طرحان در سرار دنیا به دنبال این هستند که بتونند Siri رو برای همه عمومی کنند . پس باید منتظر طرح های جالب تری از ُSiri باشیم

ترجمه و بازنویسی از STala

منبع : Gizmodo

فکر کنم یه جوری شبیه شخصیت هوش مصنوعی فیلم من ربات هستم میبودش

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
    ویرایش توسط Mr.ID : https://i-phone.ir/forums/member/9721-mr-id در ساعت 05-03-2012, 12:46 AM

نظر

البته این تاپیک امروز ظهر هم معرفی شد

نظر

برعکس در کل به نظر من جالب هستن ، نشون دهنده ی یک هوش مصنوعی هست نه یک انسان واقعی که حیات طبیعی داشته باشه ؛)

نظر

متاسفم اما من ندیدم و این ترجمه صد در صد چه خوب و چه بد متعلق به بنده هستش

نظر

شبیه همون شخصیت توی فیلم The big bang theory...

نظر

خدا کنه طراحان به کار خودشون ادامه بدند تا در اینده شاید طرح های بیشتر باشیم

نظر

صبر کنید ..
              X