اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جلبریک یا ...؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• جلبریک یا ...؟

دوستان من نزدیک 1 هفته هست که آیفون 4s گرفتم !!! ولی الان تو دو راهی هستم که آیا جلبریک کنم و خودم نرم افزار بریزم یا به طرف(فروشنده) بگم که جلبریک نکنه و برنامه برام بریزه؟ اگه میشه یه کمک کنید.

خود شما مگه نمیتونی برنامه ها رو از اپ استور بخری؟؟؟؟؟

نظر

چرا ولی وایرلس ندارم ، برای همین سرعت کمه

نظر

اگه جیلبریک کنی از گارانتی بین المللی در میاد ولی اگه نکنی مجبوری پول برنامه بدی

نظر

به نظر شما کدوم بهتره؟

نظر

به نظرم جيلبريك نكن ببين اگه خيلي نياز داري اونوقت جيلبريك كن...

نظر

گارانتی کدومه عزیز جان؟ مگه از اپل استور خریدی؟!
              تازه اگه جیلبریک کنی هم هر وقت بخولی می تونی ریستور کنی میشه مثل روز اولش!
              تردید نکن برادر. آیفون بدون جیلبریک مثل تلویزیون بدون ریموت کنترله!

نظر

نوشته اصلی توسط mahan_james نمایش پست ها
                به نظر شما کدوم بهتره؟
                من باشم جیلبریک میکنم.

نظر

بعدش دوستان به نظر شما وایرلس هم بگیرم یا نه؟ (میدونید که سرعت اینترنت همراه اول یا ایرانسل پایینه)

نظر

نوشته اصلی توسط moosavir نمایش پست ها
                    گارانتی کدومه عزیز جان؟ مگه از اپل استور خریدی؟!
                    تازه اگه جیلبریک کنی هم هر وقت بخولی می تونی ریستور کنی میشه مثل روز اولش!
                    تردید نکن برادر. آیفون بدون جیلبریک مثل تلویزیون بدون ریموت کنترله!
                    ربطی نداره از کجا خریده باشه. هر دستگاه iOS به محض اکتیو شدن با ایتیونز به مدت یکسال گارانتی رسمی اپل رو داره

نظر

نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
                      ربطی نداره از کجا خریده باشه. هر دستگاه iOS به محض اکتیو شدن با ایتیونز به مدت یکسال گارانتی رسمی اپل رو داره
                      دوسته عزیز

مطابق قرارداد و شرایط فروش اپل:
                      IMPORTANT RESTRICTION
                      Apple may restrict warranty service to the country where Apple or its Authorized Distributors originally sold the Apple Product.
                      قاعدتا هم اولین چیزی هم که در مورد گارانتی درخواست کنند فاکتور خرید هست، پس مهمه که از کجا خریدید.
                      منبع:

http://images.apple.com/legal/warran...4_warranty.pdf

... کوه از نخستین سنگ آغاز میشود و انسان از نخستین درد ...

نظر

دوست عزیز جیلبریک که هیچی ، ولی ایفون بدون اینترنت پر سرعت واقعا فایده نداره ، من حدود ۵۰-۶۰ درصد کارایی که میکنم با ایفون وابستگی مستقیم داره به اینترنت

نظر

گارانتی رو از روی سریال نامبر دستگاه چک میکنند...نه فاکتور خرید .
                          بنابراین نیازی به صرفا فاکتور نیست...این رو از کسی که توی اپل استور کار میکنه میتونید بپرسید

نظر

عزیز جان

متن بالا رو مجددا مطالعه بفرمایید. تمام تولیدات و نه فقط محصولات اپل سریال ساخت ، شماره بچ و غیره دارن و این ارتباطی به گارانتی پیدا نمیکنه.گارانتی دقیقا یکسال بعد از خرید / فروش توسط عوامل مجاز اپل آغاز میشه.

ضمن اینکه من خودم وقتی آیپدم خریدم ( از فروشنده مجاز اپل ) تاکید اکید به نگه داشتن و به همراه داشتن فاکتور برای استفاده از گارانتی در واقع نیاز بود.

نظر

مودم وایرلس رو حتما بگیر

نظر

صبر کنید ..
                              X