اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه نویسی برای آیفون با .Net

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برنامه نویسی برای آیفون با .Net

این خبر واقعا منو خوشحال کرد. گفتم بد نیست یه topic براش بزارم. شرکت novell قراره برنامه ای به نام MonoTouch بده بیرون که میشه توش تحت .Net برنامه برای آیفون نوشت. باید منتظر ورود تعداد خیلی زیادی برنامه نویس (مثل خود من) به عرصه آیفون باشیم.
    اینم لینک:
    Novell tool opens iPhone to .Net developers | Software | iPhone Central | Macworld

این خیلی وقته
    تنها مشکلی که است میزان حافظه آیفونه که برای بهبود عملکرد برنامه 3gs نیاز است

سایت اصلی اینه
    Main Page - MonoTouch from Novell

نظر

نمیتونه ماله خیلی وقت باشه! تو همون سایت نوشته:
      MonoTouch 1.0 Released
      MonoDevelop 1.0 has been released! Release notes here.
      September 14, 2009

نظر

من از حدود 5 ماه پیش جز تستر ها بودم

شما به سایت Mono-Project مراجعه کنید

این تاریخ که شمامیگید اولین ریلیز رسمی تجاری است
        ویرایش توسط YeMojuD : https://i-phone.ir/forums/member/1697-yemojud در ساعت 14-09-2009, 06:49 PM

نظر

حالا باید ۴۰۰$ بدیم؟! کرکی چیزی نداره؟ نمی تونم دیگه صبر کنم!

نظر

میشه یه جورایی اینو بازگشت novell نامید !!! بعد از سالها دوباره می تونه با این حرکت به شرکت های L1 برگزده ...
            من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

I turned to look back but It was Gone
            I cannot put my finger on It now
            The Child is Grown , The Dream is Gone
            I ... Have Become COMFORTABLY NUMB

نظر

دوستان کسی با این کار کرده ؟ خوب هست ؟
              کسی لینک کرک داره ؟

نظر

دوستان واسه برنامه نویسی ایفون غیر از obj C هر زبان دیگه ای باشه باید حتما این خصوصیت رو داشته باشه هم بتونی واسه app store عرضه کنی و حد اقل از framework های اپل پشتیبانی کنه !* وگرنه خیلی کار رو براتون سخت میکنه . (البته این نظر منه )

نظر

نوشته اصلی توسط Momeks نمایش پست ها
                  دوستان واسه برنامه نویسی ایفون غیر از obj C هر زبان دیگه ای باشه باید حتما این خصوصیت رو داشته باشه هم بتونی واسه app store عرضه کنی و حد اقل از framework های اپل پشتیبانی کنه !* وگرنه خیلی کار رو براتون سخت میکنه . (البته این نظر منه )
                  این درسته Momeks جان ولی اینجا ادعا کرده که تمام این کارها رو انجام میده
                  فکر کنم ما #C مینویسیم و این برنامه تبدیلش میکنه به Object C چون گفته به مک و iPhone SDK نیاز داره

نظر

dragon fire

دوستان كسي با dragon fire sdk كار كرده؟؟
                    مثل مونو تاچ اين برنامه تحت ويندوز كار ميكنه

نظر

صبر کنید ..
                    X