اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

blackberry-porsche design

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• blackberry-porsche design

سلام راستش من به كمك شما نياز دارم يخورده اطلاعات از كساني كه راجع به اين گوشي يا كلاً بلك بري اطلاعات دارن ميخوام كه كمكم كنن راستش من چند روز پيش اين گوشيو ديدم به نظرم فوقالعاده بود و كلاً ٢ بار من تو عمرم تحت تاثير طراحي گوشي قرار گرفتم كه واقعا به نظرم متفاوت بود با تمام گوشيهاي اون زمان يه بار ٥ سال پيش ايفون ٢g بود الانم اين لامصب فقط فرقش اين بود كه اون موقع ايفون رو من ٦٠٠ خريدم ولي اين لامصب ٥٥٠٠ هست و باعث ميشه خيلي با ترس برم سمتش چون ميدونم كه اگه نتونم با سيستم عاملش يا كلاً نرم افزارش ارتباط برقرار كنم و حال نكنم حداقل ٢ تومن ضرر رو شاخشه حالا از شما ميخوام يخورده در مورد سيستم عامل بلك بري و كلاً از نظر يك ايفون باز توضيح بدين و با سيستم عامل اي او اس مقايسش كنين در ضمن من فقط با ايفون كار كردم تو اين ٤ سال و هيچ سيستم عامل ديگهاي مثل اندرويد يا لينوكس يا... كار نكردم پس اگه با امكانات اي او اس مقايسه كنين و مضايا و معايبشو بگين ممنون ميشم در ضمن اون فروشندش ميگفت انلاك هست ايا bb هم لاك و انلاك داره؟ يا ميشه جيل بريكش كرد ؟؟ راستش من فقط از طراحي خاصش خوشم اومده و ديگه هيچ اطلاعاتي ندارم در ضمن تو پايتخت ٥ بهم قيمت دادن كسي جاييو ميشناسه ارزونتر بدن؟http://www.slashgear.com/blackberry-...view-14213393/
    ویرایش توسط markokopol84 : https://i-phone.ir/forums/member/9728-markokopol84 در ساعت 04-03-2012, 12:01 AM

مرسی* از این همه کمک؛-))

نظر

من تجربه بلک بری رو داشتم البته نه این مدلش . خیلی راحت بخوام بهتون بگم شما که با آیفون کار کردید نمیتونید با این گوشی ارتباط برقرار کنید. سیستم عامل که هیچ ... نرم افراز که هیچ ... چی بگم . فقط کیفیت ساخت خوبی داره . این گوشی که شما مد نظرتونه به نظر منم زیباست ولی بعید میدونم راضی نگه داره شمارو ....
      نگران فردایت نباش ...
      خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
      ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
      اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

از چه نظر نمی*شه ارتباط برقرار کرد؟ یعنی* سخته کار باهاش؟راستی* برنامه**اش تو net هست؟می*شه مثل آیفون راحت dl کرد؟لامصب قیافش نمیذاره ازش دل* بکنم خیلی* شیکه آیفون واقعا گوشی عالیه و از نظر نرم افزاری و سیستم عمل حرف نداره ولی* یه جورایی خسته شدم ۴ ساله یه گوشی دستمه که فقط پشتش تغییر شکل داده و جلوش یه جوره درسته این ثابت موندن فرمت جلوش هزار دلیل داره ولی* خوب وقتی* به این فکر می*کنم که ۵ هم همینه ۶ ۷ ۸ ... یجورایی حس خسته کننده*ای میده نمیدونم شاید این حس خستگی* خیلی* زود گذر باشه و اگه ۲ روز از آیفنم دور باشم دلم تنگ بشه نمیدونم

نظر

نوشته اصلی توسط markokopol84 نمایش پست ها
          از چه نظر نمی*شه ارتباط برقرار کرد؟ یعنی* سخته کار باهاش؟راستی* برنامه**اش تو net هست؟می*شه مثل آیفون راحت dl کرد؟لامصب قیافش نمیذاره ازش دل* بکنم خیلی* شیکه آیفون واقعا گوشی عالیه و از نظر نرم افزاری و سیستم عمل حرف نداره ولی* یه جورایی خسته شدم ۴ ساله یه گوشی دستمه که فقط پشتش تغییر شکل داده و جلوش یه جوره درسته این ثابت موندن فرمت جلوش هزار دلیل داره ولی* خوب وقتی* به این فکر می*کنم که ۵ هم همینه ۶ ۷ ۸ ... یجورایی حس خسته کننده*ای میده نمیدونم شاید این حس خستگی* خیلی* زود گذر باشه و اگه ۲ روز از آیفنم دور باشم دلم تنگ بشه نمیدونم
          فکر نصب برنامه های جالب و کاربردی و ... مثل آیفون رو به کل از فکرتون دور بریزید . چیزی نداره . این گوشی به نظر من فقط ظاهر خوبی داره و بس .

من خودم هم حس شمارو داشتم فکر میکردم باید تنوع بدم به گوشی بعد از ۵سال داشتن آیفون رفتم بلک بری خریدم . ۱-۲ ماهه فروختم . این کجا و آن کجا ...
          نگران فردایت نباش ...

نظر

سلام عزیز . منم واقعا عاشق این گوشی هستم بنظرم بی نظیره و اگر میتونی بخر ازش لذت ببر . من همین که نگاش میکنم ازش لذت میبرم ولی یه چیزی برام سواله چرا میخوای جایگزین آیفون کنی . بنظرم بخر کنار آیفون داشته باش که از آیفون هم محروم نشی. آیفون رو وقتی نداشته باشی شک نکن کمبودشو احساس میکنی .

نظر

من هم بعد از آیفون ۳ جی خواستم یه تنوع بدم رفتم بلکبری بولد ۹۷۰۰ خریدم
              نرم افزار خیلی کم داره و همونها هم بسیار بی کیفیت ساخته شدن
              بالای ۴۰ درصد از امکانات سیستم عاملش هم برای شبکه های امریکا ساخته شده و عملا بلا استفاده س
              اما گوشی هاش عموما بسیار زیبا و با کیفیت و خوش دست هستن
              البته که این فاکتور برای یوزر های آیفون عموما کافی نیست.
              من بلکبری خودم رو فقط ۳ هفته تونستم تحمل کنم
              sigpic

نظر

مرسي از كمكهاتون والا من اصلاً نميتونم ٢ تا گوشي همزمان داشته باشم يه جورايي هم قاطي ميكنم هم اين كه حداقل يه تومن از فروش ايفون دستمو ميگيگيره و يه جورايي كمك خرجه؛-)) واللا من بيشتر اين گوشيو واسه طراحي شيكش ميخوام و كلاً كار من با گوشي تو ٩٠ درصد اوقات كار با اينترنت و شير كردن اينترنت رو لب تابم هست و اگه اين ٢ كارايي رو داشته باشه اين گوشي واسم كافيه ولي حالا تمام سعي خودمو ميكنم كه ايفونمو نگه دارم ،يه جورايي تك بودن و خاص بودن اين گوشي منو ترغيب به اين كار ميكنه حالا نميدونم اين جو تا كي بمونه؛-)) و زود دلمو نزنه يه سوال اين گوشي برنامه wifi hotspot رو داره يا خير؟مرور گر اينترنتش چجويه؟ ميشه مثلاً فايل ورد يا پاور پوينت يا اوتوكد رو از ايميل يا سايتي گرفت و باز كرد؟ اگه اره كه همين حد واسه من كافي و عاليه ولي اگه نه كه ... :-((
                ویرایش توسط markokopol84 : https://i-phone.ir/forums/member/9728-markokopol84 در ساعت 04-03-2012, 09:25 AM

نظر

بازم میگم تا اونجایی که میتونی آیفون رو نگه دار چون خودم همچین تجربه مشابه ای دارم و میدونم دلت زود تنگ میشه واسه ios . الان هم این کمبود رو با آیپاد تاچ تا حدودی پر کردم ولی شما قابلیت hotspot چون برات مهمه آیفون به نحو احسنت این کارو انجام میده
                  ویرایش توسط bahman2006 : https://i-phone.ir/forums/member/10212-bahman2006 در ساعت 04-03-2012, 09:58 AM

نظر

تمام سعي خودمو ميكنم اگه جيب اجازه بده،نميدونين اين مدل wifi hotspotو برنامه اتوكد و افيس رو داره يا نه؟

نظر

رفیق پیشنهاد من اینه که یه گوشی قیمت پایین تر از بلک بری رو بگیر واسه یکی دو ماه ٬ ببین میتونی باهاش کنار بیای یا نه
                      اگه تونستی بعد برو اینو بخر
                      پیشنهاد من هم از سری بولد هست
                      sigpic

نظر

نوشته اصلی توسط SkyWalker نمایش پست ها
                        رفیق پیشنهاد من اینه که یه گوشی قیمت پایین تر از بلک بری رو بگیر واسه یکی دو ماه ٬ ببین میتونی باهاش کنار بیای یا نه
                        اگه تونستی بعد برو اینو بخر
                        پیشنهاد من هم از سری بولد هست
                        من هم موافقم .

من با این تفکر که بلک بری میخرم بعد آیپاد هم میگیرم که از ios هم لذت ببرم و از این سیستم عامل هم عقب نمونم رفتم بولد خریدم که ۱-۲ ماه هم نکشید نتونستم کار کنم فروختم
                        نگران فردایت نباش ...

نظر

دوسته عزیز
                          من خودم الان یه خطم بلک بری هست و یک خطم آیفون ، یکی از محاسن بلک بری اینه که واقعا ترس از خط افتادن و شکستن صفحه و اینها رو ندارید. برنامه هم براش هست حتی کرکش . من هر دو رو دوست دارم و البته آیفون رو کمی بیشتر، هرچند بلک بری رو برای کار کردن بیشتر ترجیح میدم.

نظر

نوشته اصلی توسط Nejatian نمایش پست ها
                            دوسته عزیز
                            من خودم الان یه خطم بلک بری هست و یک خطم آیفون ، یکی از محاسن بلک بری اینه که واقعا ترس از خط افتادن و شکستن صفحه و اینها رو ندارید. برنامه هم براش هست حتی کرکش . من هر دو رو دوست دارم و البته آیفون رو کمی بیشتر، هرچند بلک بری رو برای کار کردن بیشتر ترجیح میدم.
                            از كمك همه ممنون،دوست عزيز اون چندتا برنامهاي كه تو پست قبليم نوشتم رو bb داره؟اگه همونا رو داشته باشه واسم كافيه از يه طرف هم اگه من يه بلك بري ارزونتر بگيرم حداقل بايد ١ پول بدم و چه خوشم بياد چه نياد حداقل با ٣٠٠ ٤٠٠ ضرر بايد ردش كنم من فقط اون ٤ تا برنامه مهمه برام نه با گوشي بازي ميكنم نه چيز ديگه بازم ممنون از همه

نظر

چشم بررسی میکنم تا امشب اطلاع میدن

... کوه از نخستین سنگ آغاز میشود و انسان از نخستین درد ...

نظر

صبر کنید ..
                              X