اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

5.0.1 و افت سرعت iphone4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• 5.0.1 و افت سرعت iphone4

با سلام مجدد به حضار عزیز.من تازگی ها متوجه افت سرعت گوشیم شدم.
    اس ام ای میاد باز میکنم 10 ثانیه بعد باز میکنه می خوام تایپ کنم گیر می کنه بین صفحات گوشی گیر صدم ثانیه ای داره شارژ میکنم زود تموم میشه.یعنی زودتر از ورژن قبلی و.... می خوام ببینم این از ورژن گوشیه یا یه چیز دیگه است؟در ضمن دوستم 4s داره بهم گفت که چون 4 ها سی پی یو هاهشون نسبت به 4s ضعیف و این ورژن ها مختص 4s این جوری میشه.اگه کس دیگه ای هم همین مشکل داره لطفا بگه که راهنمایی بشیم.ممنون

بر عکس شما من iPhone 4 ـم سرعتش تو 5.0.1 نسبت به 4.3.3 بیشتره... البته باتری رو قبول دارم

نظر

دوستان،برا من وقتی ایمیل های تاپیکهایی که از انجمن مشترک شدم میاد،اونایی که توشون انگلیسی داره با فارسی قاطی نشون میده.
      اما توی کامپیوتر درسته و از راست به چپ نشون میده.و
      چطور باید این مشکل رو رفع کنم توی گوشیم.ممنونم

نظر

نوشته اصلی توسط iarashphone نمایش پست ها
        با سلام مجدد به حضار عزیز.من تازگی ها متوجه افت سرعت گوشیم شدم.
        اس ام ای میاد باز میکنم 10 ثانیه بعد باز میکنه می خوام تایپ کنم گیر می کنه بین صفحات گوشی گیر صدم ثانیه ای داره شارژ میکنم زود تموم میشه.یعنی زودتر از ورژن قبلی و.... می خوام ببینم این از ورژن گوشیه یا یه چیز دیگه است؟در ضمن دوستم 4s داره بهم گفت که چون 4 ها سی پی یو هاهشون نسبت به 4s ضعیف و این ورژن ها مختص 4s این جوری میشه.اگه کس دیگه ای هم همین مشکل داره لطفا بگه که راهنمایی بشیم.ممنون
        شما گفتید تازگیا یعنی توهمین ورژن اولش افت سرعت نداشتید درسته
        بعضی وقتها بعضی برنامه ها از cydiaنصب میکنیم ممکنه این مشکل پیش بیاد
        برنامه هاباز رو حتما ببنید تو مصرف شارژ کم بی تاثیر نیستن وقتی خیلیا شون باز باشن
        اگر اینا رو رعایت میکنید شاید بایک ریستور دوباره به5.0.1 مشکلتون حل بشه

نظر

نوشته اصلی توسط R-E-Z-A 66 نمایش پست ها
          شما گفتید تازگیا یعنی توهمین ورژن اولش افت سرعت نداشتید درسته
          بعضی وقتها بعضی برنامه ها از cydiaنصب میکنیم ممکنه این مشکل پیش بیاد
          برنامه هاباز رو حتما ببنید تو مصرف شارژ کم بی تاثیر نیستن وقتی خیلیا شون باز باشن
          اگر اینا رو رعایت میکنید شاید بایک ریستور دوباره به5.0.1 مشکلتون حل بشه
          من مثلا bitesms نصب کردم بعد iphonedelivery نصب کردم.نمی دونم کلا گوشیم سرعتش اومده پایین.

نظر

iphonedelivery
            فکر کنم این باشه پاک کن از سورس دیگه نصب کن ببین رفع میشه مشکلت

نظر

عزیزان اصلا گوشی دیگه اون آیفون 4.3.3 که من خریدمنیست .اصلا احساس می کنم گوشی چینی درجه هشتمه.خیلی سرعتش اومده پایین.فکر نمی کنم ربطی به سیدیا و نرم افزارش داشته باشه.آخرین بار دادم بیرون ریستور کردن خودم نتونستم.چون با کاستوم از 5 اومده بودم به 4.3.3 و هر کاری می کردم جواب نمی داد.فکر می کنم اون یارو با کاستوم آپگریدش کرده به 5.0.1 یا یه چیز دیگه هست.
              ویرایش توسط iarashphone : https://i-phone.ir/forums/member/46038-iarashphone در ساعت 04-03-2012, 12:36 AM

نظر

یعنی همه شما ریستور کردین به 5.0.1 و اصلا افت سرعت نداره؟یعنی متوجه نشدین؟؟؟؟؟در ضمن اینم بگم اون یارو جیل نکزده بود آوردم خودم جیل کردم گفتم بگم شاید اشکال از اون باشه
                ویرایش توسط iarashphone : https://i-phone.ir/forums/member/46038-iarashphone در ساعت 04-03-2012, 12:39 AM

نظر

اگر امکان داره یک بار ریستور کنید و بک*آپ برنگردونید.(البته قبل از ریستور با icloud از کانتکت هات بک آپ بگیر)
                  احیاناً گوشی رو هم تا خرخره پرش نکنید
                  ویرایش توسط atila63 : https://i-phone.ir/forums/member/69303-atila63 در ساعت 04-03-2012, 12:49 AM

نظر

منم مشکل افت سرعت دارم مثل این دوستمون با روزایه اولش خیلی فرق میکنه
                    وقتی گوشی رو قفل میکنم صدایه کلیکش ۱ الی یک و نیم ثانیه بعد میادش
                    چرا ؟ نمیدونم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

یه چک بکن ببین چه قدر از ram گوشیت آزاده خبر بده

نظر

iphonedelivery پاک کردم احساس می کنم حل شد.الان من اینو از کدوم سورس بنصبم؟

نظر

افت سرعت رو منم به طور محسوس دارم ..
                          باید منتظر بود 5.1 ریلیز بشه به احتمال زیاد این مشکل برطرف خواهد شد .

Power of Creation
                          www.i-Phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط iarashphone نمایش پست ها
                            iphonedelivery پاک کردم احساس می کنم حل شد.الان من اینو از کدوم سورس بنصبم؟
                            cydia.i-phone.ir

نظر

منم این مشکلو داشتم بعد از ریستور و جیل مجدد این مشکل در حد زیادی حل شد

نظر

صبر کنید ..
                              X