اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چگونه فیلم های گرفته شده با یک iDevice را به کامپیوتر منتقل کنیم؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چگونه فیلم های گرفته شده با یک iDevice را به کامپیوتر منتقل کنیم؟

سلام دوستان
    مقدار زیادی فیلم با آیپدم گرفتم...می خوام حالا از داخل اون به کامپیوتر منتفل کنیم و از تو خود آبپد پاک کنم...چه روش هایی وچود داره واسه این کار؟

ممنون می شم راهنماییم کنید...

خب بايد با استفاده از آيتونز و يا اگر جيلبريك هستيد با ifunbox انجام بديد.
    وقتي به كامپيوتر وصل مي كنيد يه درايو ايجاد ميشه كه از اونجا ميتونيد به راحتي فيلم ها رو منتقل كنيد(فيلم هايي كه در camera roll هستند)

نظر

نه جیل نکردم.... آره همه توی Camera Roll هستند....یعنی اگه از اون درایو مجازی کات کنم از تو خود آبپد پاک می شه؟

اینکار رو فکر کنم بهصورت وایرلس نشه انجام داد درسته؟ یاید سیم وصل باشه....تو خود ایتونز که نشون نمی ده لعنتی....روش دیگه هم هست؟

نظر

کاربر فعال عزیز سوالاتتون رو باید در بخش مربوطه مطرح کنید .

طبق گفته iMoP عزیز از اون درایو فیلم ها رو منتقل کنید
        بعد هم از اونجا و هم از داخل camera roll آیپد میتونید اون ها رو حذف کنید .

Power of Creation
        www.i-Phone.ir

نظر

[چگونه فیلم های ظبط شده در گوشی 3gرا روی کامپوتر منتقل کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط IMAN01 نمایش پست ها
            [چگونه فیلم های ظبط شده در گوشی 3gرا روی کامپوتر منتقل کنم؟
            با استفاده از برنامه 91pcsuit یا iTools
            Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

چگونه فیلم های گرفته شده با یک iDevice را به کامپیوتر منتقل کنیم؟

چرا برنامه پيشنهاد ميديد ؟؟؟؟؟؟؟ وقتي كه هيچ برنامه اي لازم نداره؟؟؟

گوشي رو با كابل وصل كنيد به كامپيوتر و وارد ماي كامپيوتر بشيد و از همونجا ميتونيد وارد حافظه دوربين گوشيتون بشيد و عكس ها و فيلمهاتون رو به كامپيوتر كات يا كپي كنيد...

نظر

سلام
                من با برنامه ي i downloader ايپدم يه فيلم رو دانلود كردم ولي باعث شده سرعت اين برنامه پايين بياد ، چطوري ميتونم فيلم رو به كامپيوترم منتقل كنم ؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط Erfaneh نمایش پست ها
                  سلام
                  من با برنامه ي i downloader ايپدم يه فيلم رو دانلود كردم ولي باعث شده سرعت اين برنامه پايين بياد ، چطوري ميتونم فيلم رو به كامپيوترم منتقل كنم ؟؟؟
                  با ایتیونز یا ایتولز یا .... .در هر دو به قسمت apps/share docs رفته برنامه مورد نظر رو انتخاب و از پوشه مربوط export کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط alfredo نمایش پست ها
                    چرا برنامه پيشنهاد ميديد ؟؟؟؟؟؟؟ وقتي كه هيچ برنامه اي لازم نداره؟؟؟

گوشي رو با كابل وصل كنيد به كامپيوتر و وارد ماي كامپيوتر بشيد و از همونجا ميتونيد وارد حافظه دوربين گوشيتون بشيد و عكس ها و فيلمهاتون رو به كامپيوتر كات يا كپي كنيد...
                    در مکینتاش این اتفاق نمی افته و حتماً باید از نرم افزار استفاده کرد.

نظر

نوشته اصلی توسط Mamin9 نمایش پست ها
                      با ایتیونز یا ایتولز یا .... .در هر دو به قسمت apps/share docs رفته برنامه مورد نظر رو انتخاب و از پوشه مربوط export کنید.

توي ايتونز من قسمت apps وجود نداره ������؟!؟؟؟؟ در واقع من فقط ميتونم موزيك و فيلم روي ايپدم بريزم و كاره ديگه اي نميتونم با ايتونز بكنم ��الان بايد چي كار كنم ؟؟؟؟؟؟ ������������

نظر

صبر کنید ..
                      X