اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ابزاری جهت ساخت برنامه های آیفون در ویندوز!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ابزاری جهت ساخت برنامه های آیفون در ویندوز!

با سلام.

دوستان در میان برنامه هایی که جهت برنامه نویسی آیفون در ویندوز ساخته شدند میگشتم، به برنامه MoSync رسیدم، این برنامه کارش دریافت کد HTML 5 و تبدیلش به پروژه های xCode هست، البته جهت کار باهاش بهتره که تا حدودی C++ رو بلد باشید.

برخی از امکانات:

1- استفاده از هدرهای آندروید، سیمبین، آیفون و ویندوز فون.

2- امکان ساخت برنامه های تحت وب و بومی برای آندروید و آیفون.

3- امکان تست مستقیم روی گوشی آندرویدی (ویندوز)

4- و ...

جهت دانلود و اطلاع از امکانات بیشتر به این سایت برید:

Create iPhone and Android apps with JavaScript and C++ | cross-platform mobile application development

اقای حقیری شما که تو همه مسائل خودتون مااشالله استاد هستین،،، من موندم چرا تو کار برنامه نویسی انجام فعالیت نمی کنند!!!!!!!
    لطفا اشتباه متوجه نشید ؛ منظورم ایننکه که خودتون برنامه بنویسین ، نه اینکه برنامه ای که یک غیر ایرانی نوشته به فارسی تبدیل کنید
    ویرایش توسط TOHID8167 : https://i-phone.ir/forums/member/70589-tohid8167 در ساعت 05-03-2012, 11:21 PM

نظر

نوشته اصلی توسط tohid8167 نمایش پست ها
      اقای حقیری شما که تو همه مسائل خودتون مااشالله استاد هستین،،، من موندم چرا تو کار برنامه نویسی انجام فعالیت نمی کنند!!!!!!!
      لطفا اشتباه متوجه نشید ؛ منظورم ایننکه که خودتون برنامه بنویسین ، نه اینکه برنامه ای که یک غیر ایرانی نوشته به فارسی تبدیل کنید
      توحید جان مدتی هست که در اون زمینه هم فعالیت میکنم، ولی خب متاسفانه آیفون و در کل موبایل رو به عنوان شاخه اصلی انتخاب نکردم

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
        توحید جان مدتی هست که در اون زمینه هم فعالیت میکنم، ولی خب متاسفانه آیفون و در کل موبایل رو به عنوان شاخه اصلی انتخاب نکردم
        کاره اشتباهی کردی ما منتظریم شما کاربر شایسته نرم افزارهای ساخته شدت رو از اپ استور دانلودکنیم باید الان قول بدی که از الان به فکرباشی

نظر

نوشته اصلی توسط rapere021 نمایش پست ها
          کاره اشتباهی کردی ما منتظریم شما کاربر شایسته نرم افزارهای ساخته شدت رو از اپ استور دانلودکنیم باید الان قول بدی که از الان به فکرباشی
          گفتم کار اصلیم نیست، ولی تا اون حد هم مبتدی نیستم..

ولی برای ساخت برنامه های حرفه ای وقت نمیزارم، بیشتر سعی دارم توسعه سیستم عامل کار کنم تا برنامه نویسی موبایل

نظر

خیلی برنامه نویسی برای ایفون در ویندوز دردسر داره و بسیار مشکل هست

نظر

نوشته اصلی توسط stala نمایش پست ها
              خیلی برنامه نویسی برای ایفون در ویندوز دردسر داره و بسیار مشکل هست
              نه جدیدا خیلی آسون تر شده به لطف فلش

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
                نه جدیدا خیلی آسون تر شده به لطف فلش
                فلش تمام امکانات را در اختیار قرار نمی ده.
                ولی باز برای برنامه نویسی با ویندوز خوبه

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                  فلش تمام امکانات را در اختیار قرار نمی ده.
                  ولی باز برای برنامه نویسی با ویندوز خوبه
                  بله چون cross-platform هست

نظر

صبر کنید ..
                  X