اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل عجيب با آنتن 4s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل عجيب با آنتن 4s

دوستان انتن الان كاملا پره ولي نه ميشه زنگ زد نه اس ام اس داد وبلعكس,خير سرمون رفتيم ايفون خريديم,موندم چي كارش كنم؟

نوشته اصلی توسط amireb نمایش پست ها
    دوستان انتن الان كاملا پره ولي نه ميشه زنگ زد نه اس ام اس داد وبلعكس,خير سرمون رفتيم ايفون خريديم,موندم چي كارش كنم؟
    برو تو قسمت ستینگ >جنرال > ریست> ریست نتورک کن احتمالا مشکلت حل بشه

نظر

براي چند دقيقه خوب ميشه ولي باز برميگرده سره جاش!!!

شيطونه ميگه برم جدو اباده استيو جابز رو به هم پيوند بدم

نظر

امیر جون من شخصا خیلی به ریستور علاقع دارم شما هم ریستور کن تا 5.0.1 میتونی جیلبرک کنی انشالا مشکل حل میشه

نظر

ريستورم كردن بازم درست نشد,چي كار كنم!!!!!!

مدل ايفونم: 4s-64-white-unlock هست.

براي بقيه هم تا حالا اين مشكل به وجود اومده!!!

نظر

برادر مگه میشه مام داریم خوب شاید از سیم کارتته؟ اصلا ربطی به رستور نداره
            مگه موقع خرید تست نکردی؟؟

نظر

واشه منم اینجوری شد یه بار هی ریست نتورک میکردم بازم نمیومد یهو خود به خو د درست شد فک کنم از سیمکارت باشه

نظر

عزیز اینجور مشکلات 90 % به شبکه مخابراتی برمیگرده و به گوشی مربوط نمیشه ، اگر مربوط بشه با ریستور نتورک و ریستور درست میشه
                یه زمانی اوایل ایرانسل گوشی آنتن میداد ولی مشکل مخابراتی داشت و میگفتن آنتنش مجازی هست

نظر

ba salam. man ham hamin moshkel ru daran va tahala 2 bar sim card ru avaz kardam vali bazam moshkel hal nashod, jailbreak ham kardam moshkel hal nashod....agar kasi etela dasht lotfan maru ham dar jaryan bezarid mamnon...iphoe man 4s 32g hast....
                  ویرایش توسط mrakhlaghi : https://i-phone.ir/forums/member/88557-mrakhlaghi در ساعت 08-03-2012, 12:08 AM

نظر

نوشته اصلی توسط mrakhlaghi نمایش پست ها
                    ba salam. Man ham hamin moshkel ru daran va tahala 2 bar sim card ru avaz kardam vali bazam moshkel hal nashod, jailbreak ham kardam moshkel hal nashod....agar kasi etela dasht lotfan maru ham dar jaryan bezarid mamnon...iphoe man 4s 32g hast....
                    دوست عزیز با عرض خوش امد گویی
                    لطفا به قوانین احترام بزارید و فارسی تایپ کنید

نظر

دوستان اگر 5.0.1 ورژن 405 دازید برید به 5.0.1 ورژن 406 حل میشه

نظر

باخودگوشی به5.1 آپدیت کن

نظر

رفیق رو گوشیت کاور خاصی داری؟
                          من یک فلزی داشتم که انتن رو داغون کرده بود،۱ هفته بود افسرده بودم!
                          درش که اوردرم خوب انت داد
                          شما اگه کاور خاصی داری در بیار
                          الانم ببرش به ۵.۱
                          درست نشد به احتمال ۹۹ از سیم کارتت هست

نظر

عزيز من به 406 بردم حل نشد,الان هم مي خوام سيم كارت رو بسوزونم ببينم درست ميشه يا نه,

نظر

با سيم كارتاي ديگه خوبه بدون مشكل كار ميكنه,ولي با سيم كارت خودم بازم مشكل داره,رفتم سيم كارتم رو سوزونده و از اين جديدا گرفتم بازم مشكل حل نشد!!!

چي كار كنم؟ تو رو خدا يكي كمك كنه
                              ویرایش توسط amireb : https://i-phone.ir/forums/member/12770-amireb در ساعت 08-03-2012, 04:24 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X