اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ریختن برنامه از app-store تو ایفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ریختن برنامه از app-store تو ایفون

من مخوام از ا app-store برنامه تو گوشی بریزم.وقتی رو دانلود تو app-store کلیک می کنم،شروع به دانلود میکنه و می نویسه توvarمیره.راستی طبق اموزش انجمن پیش رفتم و اگانت ساختم و تو cydia سورسی رو که نوشته بودند اضافه کردم.اما بعد از اینکه می نویسه میره تو var نمیدونم چه کار کنم

نوشته اصلی توسط علی امامی نمایش پست ها
    من مخوام از ا app-store برنامه تو گوشی بریزم.وقتی رو دانلود تو app-store کلیک می کنم،شروع به دانلود میکنه و می نویسه توvarمیره.راستی طبق اموزش انجمن پیش رفتم و اگانت ساختم و تو cydia سورسی رو که نوشته بودند اضافه کردم.اما بعد از اینکه می نویسه میره تو var نمیدونم چه کار کنم
    دوست عزیز شما اگه میخوایی از اپ استور برنامه نصب کنی ۲ راه داری !
    ۱: با خود ایفون با استفاده از App Store ( با کمک چیز پی ان ) اقدام به دانلود و نصب کنی .
    ۲: با خود ایتونز و باز با استفاده از چیز پی ان دانلود و نصب کنی اگر هم نمیخوایی با ایتونز نصب کنی وقتی که دانلود فایل شما تموم شد میتونی در قسمت App ایتونز روی ایکون برنامه راست کلیک کرده show windows exploer را انتخاب کرده و فایل App خود را با هر برنامه دیگری اعم از pc suite , ifunbox, isprit, یا Itools که تازه منتشر شده ! نصب کنی به همین سادگی

HelloSent from my iPhone using Tapatalk

نظر

اپ استور خیلی دوستان بخاطر 25 بیلیون دانلود باز شده شما هم چک کن شاید مثل ما بتونی لذت ببری

نظر

میشه درباره نصب با ایفون بیشتر برام توضیح بدید.راستش من خیلی تازه کارم و منبع اطلاعاتم فقط انجمنه.ممنون اگه راهنمایی کنید

نظر

میشه درباره نصب با ایفون بیشتر برام توضیح بدید.راستش من خیلی تازه کارم و منبع اطلاعاتم فقط انجمنه.ممنون اگه راهنمایی کنید
          شما وي p ان داريد؟؟
          اگر داريد بايد نرم افزار app store در صفحه ي اول گوشيتون كه بصورت پيشفرض هست اجرا كنيد و در قسمت search برنامه مورد نظر رو وارد كنيد و بعد از پيدا شدن با اكانت آيتيونزتون دانلود كنيد

نظر

وقتی دان میکنم میره تو var از اونجا به بعد چیکار کنم

نظر

دوست عزیز با چی دانلود میکنی ؟ گوشی یا ایتونز ، ؟ گوشی شما جلبریک هس ؟ چیز پی ان داری ؟ اینارو جواب بده تا بهتر راهنمایی کنیم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

چی میره تو var?
                اگرباگوشی از اپ استور دانلود کنی خودش نصب میشه

نظر

***دارم و با گوشی دانلود میکنم ،جبلبریک هم شده اما چیز پی ان نمیدونم چیه. از کجا چیز پی ان رو بفهمم؟ در جواب دوست دیگه که پرسید چی می ره تو var : وقتی رو دانلود کلیک میکنم زیرش یه صفحه میاد که با چه کرکی دانلود کنه منم راستش رندوم یکی رو میزنم شایدم اشکال از اینجاست. ممنون که وقت می زارید کمکم میکنید دوستان

نظر

خوب ارور رو بنویسین

نظر

یعنی چی؟ارور نمیده ! دانلود میکنه اما مگه میره تو var .

نظر

یعنی چی؟ارور نمیده ! دانلود میکنه اما مگه میره تو var .
                        دوست عزیز شما احتمالا با App Store دانلود نمیکنی یا با Instalus دانلود میکنی یا برنامه مشابه دیگری بهتر هست شما برنامه های Free خود را با App Store و برنامه هایی که میخوایی کرک شده نصب کنی را با Pc یا Mac دانلود کرده و با یه pc suite یا خود Itunes اقدام به نصب کنی ! در ضمن پرسیدی چیز پی ان چیه دوست عزیز چیز پی ان همون وpن هس انشالا تونسته باشی بخونی!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دوست عزیز شما تو گوشی ایکون app store رو لمس میکنی؟

نظر

یعنی چی؟ارور نمیده! دانلود می کنه اما میگه می ره تو var . اصلاً نمی دونم دانلود که میکنه کجا میره؟

نظر

ممنون.سعی می کنم با راهنمایی شما مشکلمو حل کنم. اما من app-store رو میزنم و دانلود می کنم.

نظر

صبر کنید ..
                              X