اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب برنامه Wiki Offline به صورت کاملا مجانی

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط unforgiveniii نمایش پست ها
    بعد از كليييييييييى ور رفتن بالاخره به طرز معجزه آسايى درست شد؛فكر ميكنم بعد از كپى كردن يه بار ريست كردم و بعد دانلود كه شروع شد همه چى ok بود ممنون از david بابت تاپيك
    دوست عزیر ُ بنده هم مشکل شمارو دارم میشه دقیق بگی چه کار کردی؟

نظر

آقا من اون wiki offline lite رو دانلود کردم و بعد از نصب iAp cracker وقتی برنامه رو باز می کنم یه ایمیل از من م خواد و وقتی سیو رو می زنم برنامه کرش میکنه و میاد بیرون .
      مشکل از چیه ؟ من 4s 5.0.1 هستم
      چکار کنم ؟!

نظر

نوشته اصلی توسط tarfand128 نمایش پست ها
        آقا من اون wiki offline lite رو دانلود کردم و بعد از نصب iap cracker وقتی برنامه رو باز می کنم یه ایمیل از من م خواد و وقتی سیو رو می زنم برنامه کرش میکنه و میاد بیرون .
        مشکل از چیه ؟ من 4s 5.0.1 هستم
        چکار کنم ؟!
        لازم نیست ایمیل رو بزنی !

نظر

نوشته اصلی توسط David_Soheil نمایش پست ها
          لازم نیست ایمیل رو بزنی !
          پس چی بزنم ؟
          من توی اون صفح که سربرگش نوشته rigister چکار کنم ؟ هر چی رو می زنم میره بیرون

نظر

نوشته اصلی توسط pouriea نمایش پست ها
            دوست عزیر ُ بنده هم مشکل شمارو دارم میشه دقیق بگی چه کار کردی؟
            والا انقدر ور رفتم يادم نيست چى شد؛اما مطمىنم هيچ كارى اضافه تر از گفته هاى david توى پست اول انجام ندادم ولى چندين بار برنامه رو نصب كردم و پاك كردم؛در ضمن براى امتحان از ديتا بيس فارسى كه حجمش كمتره استفاده كردم وقتى جواب داد انگليسى رو كپى كردم و يه مورد هم اينكه بعد از كپى چيزى نشون نميده وقتى دانلود رو ميزنى ميپره صفحه اول و همه چى ok ميشه

نظر

آقا من چکار کنم هر کاری می کنم برنامه کرش میکنه و میاد بیرون نمیشه بجای اینکه اول نسخه محدودش رو نصب بکنم یه دفعه برم و نسخه کاملش رو دانلود بکنم و بعد روی اون مطالب رو بریزم ؟ نمیشه !!!؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط tarfand128 نمایش پست ها
                آقا من چکار کنم هر کاری می کنم برنامه کرش میکنه و میاد بیرون نمیشه بجای اینکه اول نسخه محدودش رو نصب بکنم یه دفعه برم و نسخه کاملش رو دانلود بکنم و بعد روی اون مطالب رو بریزم ؟ نمیشه !!!؟؟
                نسخه ی کاملش پولیه و قیمتش هم 9.99 دلاره! کرکش هم کار نمیکنه.

نظر

سلام
                  برنامه به نسخه 3.60 آپدیت شده.
                  امکانات نسخه 3.60 :
                  RETINA GRAPHICS
                  ✪ Optimized for the new iPad! Wikipedia has never looked better.

iCLOUD SYNCING
                  ✪ Read Later now syncs across your iPhone, iPod, iPad and Mac (Wiki Offline for OSX sold separately). Bookmarks and history were synced in the previous release.

FASTER
                  ✪ Faster startup
                  ✪ Faster article loading

FULL SCREEN MODE FOR IPAD
                  ✪ By popular request, you can now double tap to enter full screen mode on the iPad

EVEN LARGER FONTS
                  ✪ Makes reading super easy, even on a big iPad

FIXES
                  ✪ Layout fixes for the new iPad
                  ✪ Issue where single italic characters would not appear in equations and text
                  ✪ Solves problem where keyboard disappears while user is entering in a search query
                  ✪ Better experience searching within the page
                  ✪ Rotation lock has been reset for those having trouble
                  ✪ Slightly improved equation support
                  ✪ Fixes problem browsing photos in the iPad version
                  ✪ Fixes problems bookmarking on iPad version
                  ✪ Now works with ***** internet connections

OTHER
                  ✪ Now opens all external links in mobile Safari
                  ✪ Numerous stability improvements

نظر

نوشته اصلی توسط david_soheil نمایش پست ها
                    سلام
                    برنامه به نسخه 3.60 آپدیت شده.
                    امکانات نسخه 3.60 :
                    Retina graphics
                    ✪ optimized for the new ipad! Wikipedia has never looked better.

Icloud syncing
                    ✪ read later now syncs across your iphone, ipod, ipad and mac (wiki offline for osx sold separately). Bookmarks and history were synced in the previous release.

Faster
                    ✪ faster startup
                    ✪ faster article loading

full screen mode for ipad
                    ✪ by popular request, you can now double tap to enter full screen mode on the ipad

even larger fonts
                    ✪ makes reading super easy, even on a big ipad

fixes
                    ✪ layout fixes for the new ipad
                    ✪ issue where single italic characters would not appear in equations and text
                    ✪ solves problem where keyboard disappears while user is entering in a search query
                    ✪ better experience searching within the page
                    ✪ rotation lock has been reset for those having trouble
                    ✪ slightly improved equation support
                    ✪ fixes problem browsing photos in the ipad version
                    ✪ fixes problems bookmarking on ipad version
                    ✪ now works with ***** internet connections

other
                    ✪ now opens all external links in mobile safari
                    ✪ numerous stability improvements
                    الان که این مدلی نصب کردیم از اپ استور آپدیت کنیم مشکلی نداره؟!

نظر

با تشکر
                      من نسخه ویکی را از داخل پکیج سیب چه نصب کردم و در قسمت ستینگ هیچ آیتمی از لنگویج برای تغییر زبان وجود ندارد ولی بعد از انجام مراحل در زمان آپدیت وخرید آیتم فارسی وجود داشت..
                      امکانش هست که تا مرحله 5 بیشتر نرفته و بعدا خورده خورده اطلاعاتی رو که در طول زمان از ویکی دریافت میکنیم (که قاعدتا دانلود و ذخیره میشوند ) را به عنوان منابع آفلاین بگذاریم؟؟؟
                      ویرایش توسط mojahed25 : https://i-phone.ir/forums/member/80453-mojahed25 در ساعت 01-07-2012, 02:32 AM

نظر

نوشته اصلی توسط imojtaba نمایش پست ها
                        الان که این مدلی نصب کردیم از اپ استور آپدیت کنیم مشکلی نداره؟!
                        چرا مشکل داره. برنامه رو پاک کن بعد از اول نسخه ی جدید (لایتش رو) نصب کن و بقیه مراحل رو برای آپگرید کردن برنامه ادامه بده

نظر

نوشته اصلی توسط mojahed25 نمایش پست ها
                          با تشکر
                          من نسخه ویکی را از داخل پکیج سیب چه نصب کردم و در قسمت ستینگ هیچ آیتمی از لنگویج برای تغییر زبان وجود ندارد ولی بعد از انجام مراحل در زمان آپدیت وخرید آیتم فارسی وجود داشت..
                          امکانش هست که تا مرحله 5 بیشتر نرفته و بعدا خورده خورده اطلاعاتی رو که در طول زمان از ویکی دریافت میکنیم (که قاعدتا دانلود و ذخیره میشوند ) را به عنوان منابع آفلاین بگذاریم؟؟؟
                          بله میشه. ولی در اون صورت فقط دیتا بیس فارسی رو دارید که همون طور که گفتم میتونید ازشون کپی بگیرید و هربار که ریستور و آپدیت کردین، دوباره به آیفونتون بریزید.

نظر

الان یه سوال
                            من متوجه نشدم خوب،ایا برای ابدیت کردن باید برنامه رو پاک کنیم و از صفر شروع بکنیم؟
                            یعنی یه بار دیگه ۷۰ مگ دانلود بکنیم؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط iceboy24000 نمایش پست ها
                              الان یه سوال
                              من متوجه نشدم خوب،ایا برای ابدیت کردن باید برنامه رو پاک کنیم و از صفر شروع بکنیم؟
                              یعنی یه بار دیگه ۷۰ مگ دانلود بکنیم؟

بله. خوب میتونید اون 70 مگ رو با ifunbox ازش کپی بگیرید به کامپیوتر و بعد از آپدیت انتقال بدید

نظر

نوشته اصلی توسط David_Soheil نمایش پست ها
                                بله. خوب میتونید اون 70 مگ رو با ifunbox ازش کپی بگیرید به کامپیوتر و بعد از آپدیت انتقال بدید
                                ضمن تشکر دوست من من بازم متوجه نشدم،خوب اگه قراره برنامه رو پاک کنیم از صفر دوباره عملیات نصب و دانلود دیتابیس رو انجام بدیم خوب دیگه این ۷۰ مگ قبلی وقتی دانلود مجدد با دیتا بیس به روز انجام شده به چه درد میخوره که ازش بک اپ بگیریم؟
                                من منظورم این بود که ایا راهی هست که همین دیتابیسی رو که الان تو خود اپلیکیشن گوشیمون داریم ابدیت کنیم که اطلاعات جدیدی که این اواخر به سایت ویکیپدیا اضافه شده به دیتابیس ما توی گوشی بشه و اصطلاحا اپ تو دیت بشه اپلیکیشنمون

نظر

صبر کنید ..
                                X