اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

در خواست boot camp

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• در خواست boot camp

سلام از وب سایت بسیار خوبتون کمال تشکر رو دارم و می خواستم یک لطفی کنید و نسخه بدون آبدیت بوت کمب رو لینک بهم بدین والا من وین ۷ رو عوض کردم و سیدی بوت کمب رو جا گذاشتم و الان توی سایت ابل می گردم فقط نسخه های آبدیت هست چند صد مگ دانلود کردم ولی .... macbook pro mc700

من این رو دارم اگر خواستید:
    پکیج درایورهای Boot Camp

نظر

اگر از فروشگاه professional بخری راحتری اما میتونی هم از این روش بگیری : حدود ۷۰۰ مگ هست.
      http://www.i-phone.ir/forums/post614082-9.html
      " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
      TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

ممنون از شما دوستان عزیز . من چون جایی هستم که مشکل *بستی دارم فکر نکنم بتونم سفارش بدم بعد احسان خان توی این لینکی که شما دادین من لینک دانلودی ندیدم .

Professional : می تونید لینک دانلود بهم بدید . ممنون می شم .

با سباس فراوان

نظر

نوشته اصلی توسط takp3sar نمایش پست ها
          ممنون از شما دوستان عزیز . من چون جایی هستم که مشکل *بستی دارم فکر نکنم بتونم سفارش بدم بعد احسان خان توی این لینکی که شما دادین من لینک دانلودی ندیدم .

Professional : می تونید لینک دانلود بهم بدید . ممنون می شم .

با سباس فراوان
          لینکه download که نمی خواد! اون تیک که زیرش خط قرمز کشیدم را بزن و تیک زیری را بردار(اگر فقط bootcamp را میخوای) ، تیک اولی bootcamp را برات download می کنه و روی cd برات write میکنه . یکدونه cd هم بذار داخل دستگاه.
          " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
          TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط takp3sar نمایش پست ها
            سلام از وب سایت بسیار خوبتون کمال تشکر رو دارم و می خواستم یک لطفی کنید و نسخه بدون آبدیت بوت کمب رو لینک بهم بدین والا من وین ۷ رو عوض کردم و سیدی بوت کمب رو جا گذاشتم و الان توی سایت ابل می گردم فقط نسخه های آبدیت هست چند صد مگ دانلود کردم ولی .... macbook pro mc700
            اگه وقت کردی یه سر یه این لینک بزن.
            امیدوارم کارت راه بیفته
            http://www.i-phone.ir/forums/thread72827.html

نظر

صبر کنید ..
            X