اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

همشهری نخستین روزنامه ایرانی در app store

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط iboy نمایش پست ها
    یه همچین نرم افزاری میاد بعد همه میگیم ایول...بابا همشهری تر***** و کارش درسته و اینا ... بعد همون اول میگیم به زودی کرکش رو میذاریم. وقتی خودمون برای خودمون ارزش قایل نیستیم چه انتظاری از بقیه داریم؟
    دوست عزیز: اولا برنامه بصورت رایگان هست ،و به پست اقا سینا دقت کنید نوشتن با کسب اجازه
    در ضمن اقا سینا از کاربران قابل احترام انجمن هستن که لازم نمی دونم، شما طرز رفتار رو به ایشون یاد بدین،،،

ایشان در مورد کمک کردن به اعضای انجمن هیچ وقت کوتاهی نکردن،و همیشه تو پست هاشون ادب رو کاملا رعایت کردن..
    صبح که شما خواب تشریف دارین، اقا سینا گل در خدمت انجمن به فعالیت مشغول هستن

نظر

با کست اجازه از saeedagpr
      جالبه همشهری فارسی هست ولی دانلود app آن تو ایران آزاد نیست!!!!
      ویرایش توسط mojahed25 : https://i-phone.ir/forums/member/80453-mojahed25 در ساعت 29-02-2012, 01:46 AM

نظر

نوشته اصلی توسط mojahed25 نمایش پست ها
        با کست اجازه از saeedagpr
        جالبه همشهری فارسی هست ولی دانلود app آن تو ایران آزاد نیست!!!!
        خواهش ميكنم ولي بنده فقط اطلاع رساني كردم

نظر

حالا یکی از دوستان همت کنه و برای کسانی که نمیتونند از App store دانلود کنند فایل برنامه رو همین جا آپلود کنه.
          با توجه به اینکه برنامه رایگانه و نیازی به کرک نیست.

نظر

میگید با کسب اجازه کدوم برنامه نویسی اجازه میده برنامش کرک شه اگه مشکلتون وی پی انه کرک دانلود کردن اصلا قابل توجیه نیست دیگه الان کسی نیس مشکل زیادی با اپ استور داشته باشه فقط موقع شروع دانلود وی پی ان کانکت میشید بعد که چند کیلوبایت دان شد دیسکانکت و ادامه. این سخته؟
            بعدم اینکه واسه آمار دانلود وظیفه مونه از اپ استور دانلود کنیم برنامه ای که بکار میاد رایگانم هست اگه مشکلات دیگه دانلودو بذاریم کنار ارزش حداقل بالا بردن آمار دانلود و ریتینگشو داره.

نظر

دوستان بزرگوار با نظرات موافق و مخالفشون مرحمت کنند این بحث رو با هر کیفیتی و ارتباطی به تاپیک تموم کنن
              حقیر از گفته ی خودم پشیمون شدم و با مشورت با کادر مدیریت و صلاح دید همکاران بزرگوار و معاونت محترم ، موضوع کرک متنفی میدونم
              غرض از عرض مطلب خدمتی به کاربران عزیز بود و بس!
              این کار هم فقط با کسب اجازه از برنامه نویس انجام میشد .لازم به ذکره که بسیار از برنامه نویسان خودشون از ما این کار رو میخوان و اگر موافق نباشن هرگزانجام نمیدیم !

نظر

برای تموم شدن این بحث:

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
                این برنامه رایگان هست و حتی دانلودش از آیتونز هم سود و منفعتی برای دولپر نداره، پس کرکش بی مورد ه
                اصلا نقل درآمد نیست. واقعا یک برنامه نویس دوست داره بدونه منی که زحمت کشیدم این برنامه رو نوشتم چقدر ازش استقبال شده. ارزش داره بازم برنامه بنویسم یا نه. بعد اگه انگیزه بگیره کم کم برنامه های ایرانی هم جای خودشو تو برنامه ها باز میکنه! برنامه هایی که بعضا با استقبالی غیر از ایرانی های صرف مواجه شده.

نوشته اصلی توسط tohid8167 نمایش پست ها
                دوست عزیز: اولا برنامه بصورت رایگان هست ،و به پست اقا سینا دقت کنید نوشتن با کسب اجازه
                در ضمن اقا سینا از کاربران قابل احترام انجمن هستن که لازم نمی دونم، شما طرز رفتار رو به ایشون یاد بدین،،،

ایشان در مورد کمک کردن به اعضای انجمن هیچ وقت کوتاهی نکردن،و همیشه تو پست هاشون ادب رو کاملا رعایت کردن..
                صبح که شما خواب تشریف دارین، اقا سینا گل در خدمت انجمن به فعالیت مشغول هستن
                اولا رو که پاسخشو گفتم بالا
                ثانیا رو هم بنده متوجه هستم. عمر عضویت من اینجا نزدیک ۲ سال از شما و آقا سینای گل بیشتره. حرف بدی نزدم . فقط یک مساله ای بود که یادآور شدم.
                اصلا میگن اون شعر "شبا که ما میخوابیم ... " برای انجمن ما ساخته شده!

نوشته اصلی توسط f0x
                لازم نمی دونید؟؟؟؟؟؟
                با تمام احترام به سینا
                بعد اونوقت خود شما کی هستید که با این کاربر اینطور صحبت میکنید

فکر نمی کنم کرک لازم باشه
                اونی که نمی تونه از اپ استور برنامه رایگان بگیره
                می تونه بره نوکیا ۱۱۰۰ بخره
                اقا روی همو ببوسید . صلوات بفرستید. قضیه تمومه ( و ممنون البته)
                بعدم با اینکه من اصولا با نوکیا میونم خوب نیست اما دیگه نبینم کسی تو این انجمن به ۱۱۰۰ توهین کنه ها :d

نوشته اصلی توسط irezashah نمایش پست ها
                میگید با کسب اجازه کدوم برنامه نویسی اجازه میده برنامش کرک شه اگه مشکلتون وی پی انه کرک دانلود کردن اصلا قابل توجیه نیست دیگه الان کسی نیس مشکل زیادی با اپ استور داشته باشه فقط موقع شروع دانلود وی پی ان کانکت میشید بعد که چند کیلوبایت دان شد دیسکانکت و ادامه. این سخته؟
                بعدم اینکه واسه آمار دانلود وظیفه مونه از اپ استور دانلود کنیم برنامه ای که بکار میاد رایگانم هست اگه مشکلات دیگه دانلودو بذاریم کنار ارزش حداقل بالا بردن آمار دانلود و ریتینگشو داره.
                منظور من هم همین بود!

نوشته اصلی توسط sinaaboozari نمایش پست ها
                دوستان بزرگوار با نظرات موافق و مخالفشون مرحمت کنند این بحث رو با هر کیفیتی و ارتباطی به تاپیک تموم کنن
                حقیر از گفته ی خودم پشیمون شدم و با مشورت با کادر مدیریت و صلاح دید همکاران بزرگوار و معاونت محترم ، موضوع کرک متنفی میدونم
                غرض از عرض مطلب خدمتی به کاربران عزیز بود و بس!
                این کار هم فقط با کسب اجازه از برنامه نویس انجام میشد .لازم به ذکره که بسیار از برنامه نویسان خودشون از ما این کار رو میخوان و اگر موافق نباشن هرگزانجام نمیدیم !
                آقا سینا من واقعا فقط قصد تذکر داشتم. فکر نمیکردم انقدر آتیش همه دوستان تند باشه. میدونم که نیت شما کمک بود. بسی ممنون و اگر بی ادبی ای صورت گرفت عذر خواهی میکنم

{ختم ماجرا}
                ویرایش توسط iboy : https://i-phone.ir/forums/member/639-iboy در ساعت 29-02-2012, 12:27 PM

نظر

به جهت انحراف تاپیک از بحث خودش و غالب شدن بحث های جانبی بر بحث اصلی صلاح بر این هست که بحث ختم شده و تاپیک بسته شود
                  به سهم خودم از بابت انحراف موضوع تاپیک از بحث عذرخواهم و تاپیک رو به همین جا ختم میکنم
                  با سپاس و احترام فراوان از بازکننده تاپیک!

نظر

صبر کنید ..
                  X