اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

میکرو سیم کارت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• میکرو سیم کارت

سلام .
    آیا 4s میکروسیم کارت لازم داره ؟
    یعنی اونایی که 0912 دارن نمی تونن 4s بگیرن ؟

How to make your own iPad or iPhone micro SIM | News | TechRadar
    http://microsim-shop.com/making-your-own-microsim.html

نظر

به هيچ وجهه بريدن سيم كارت با قيچي و كاتر و ... توصيه نميشه . به موبايل فروش هاي محلتون رجوع كنيد و اكثرا دستگاه پانچ ميكروسيم رو دارن و در ازاي مبلغ ناچيزي سيمكارت تون رو پانچ ميكنن . فقط فراموش نكنيد دور ميكروسيم تون(اداپتور) رو بگيريد كه بعدا بتونيد در مووبايلهاي عادي هم ازش استفاده كنيد.

نظر

علی اقا من متاسفانه پارسال اونو گم کردم راهی نیست که بشه تو گوشی های دیگه ازش استفاده کنم؟
        یه خشاب اینجوری از کجا میشه پیدا کرد دوستان؟

ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 28-02-2012, 03:25 PM

نظر

نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
          علی اقا من متاسفانه پارسال اونو گم کردم راهی نیست که بشه تو گوشی های دیگه ازش استفاده کنم؟
          بهترين راه اينه كه يك سيم كارت سوخته رو پانج كني و از دورش استفاده كني. يا اين كه يك سيم اعتباري (5000 تومان) بخر و پانچش كن.

نظر

منم بهت میگم خودت اینکارو نکن
            من با قیچی درست کردم بعد یک سال خراب شد رو گوشی کار نمی کرد رو آیپد کارمیکرد
            بیرون 3000 تا 5000 سیم کارتت رو میکرو میکنن
            ایرانسل هم میکرو سیم میده
            سیم کارتت رو بده میکرو بگیر

نظر

آقای paj میشه آدرس بدی اگه خودت جایی رو میشناسی ؟ من تو محلم جایی رو پیدا نکردم !

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                یه خشاب اینجوری از کجا میشه پیدا کرد دوستان؟

آداپتور میکروسیم کارت - فروشگاه لوازم جانبی اپل
                این منظورته واسه استفاده در گوشی های دیگه از میکرو

نظر

نوشته اصلی توسط xman0411 نمایش پست ها
                  آقای paj میشه آدرس بدی اگه خودت جایی رو میشناسی ؟ من تو محلم جایی رو پیدا نکردم !
                  پايتخت و علائدين كه همه دارن . از هر جا هم آيفون بخري دارن . كجا هستيد؟

نظر

دفتره سایت انجام میده این کارو ؟
                    ویرایش توسط Xman0411 : https://i-phone.ir/forums/member/64714-xman0411 در ساعت 28-02-2012, 03:57 PM

نظر

من میکرو سیم بدون هیچی میزارم رو گوشی ممولی از این چراغ قوه ای ها کاملا کار می کنه

نظر

سلام دوست عزيز........من تا حالا بيشتر از ١٠تا سيم پانچ كردم ولي تا حالا ١٠٠٠ تومان هم ندادم همشون رايگان پانچ كردند

نظر

ماله من که میکرو سیم ایرانسله و همون جوری تویه گوشیای دیگه ام کار میکنه!

نظر

من یه دونه از این خشاب های میکرو سیم به سیم معمولی دارم . اگه تهران هستی هماهنگ کن بهت بدم حالشو ببری

نظر

دوستان یه سوال:
                              اینکه ایرانسل میکرو سیم کارت میده در قبال سیم کارت قبلیت(البته 3 تومن هم میگیره)خشابی هم بهت میده واسه استفاده تو گوشی های دیگه؟؟

نظر

صبر کنید ..
                              X