اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ضبط مکالمات تلفنی ایفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ضبط مکالمات تلفنی ایفون

با سلام و خسته نباشید خدمت برنامه نو یسان زحمت کش انجمن و مدیران انجمن:
    طبق در خواست های بیشتر کاربران انجمن ، و تمایلات شدید، برای نوشتن برای ضبط مکالمات تلفنی ایفون، از برنامه
    نویسان انجمن در خواست عاجزانه می شود،که در نوشتن و ساخت این برنامه هماهنگی به عمل اید:
    (همچنین در راستای حمایت از برنامه نویس ، ضبط مکالمات ، دوستان مبالغی رو در اختیار مدیران انجمن قرار بدن،
    تا واسط بین برنامه نویس و کاربران باشن...(برنامه نویس حمایت می خواد ، نه کرک برنامه هاش رو)...

*توجه یکی از دوستان در قسمت نظر سنجی این مورد را مطرح کنه و به نظر سنجی بگذاره*
    * یا با سپاس های خود حمایت خودتان را از برنامه نویس این برنامه اعلام کنید*

با تشکر از همه کاربران

ضبط مخفی مکالمات خلاف قوانین فدرال امریکاست و شما هیچ وقت شاهد برنامه هایی که فابلیت ضبط در داخل خود گوشی را داشته باشند نخواهید بود (مجوز فروش آیتون)- در مورد ان برنامه هایی که بصورت پولی بر روی سرور خودشون ضبط میکنندهم هر چند ثانیه هشدار داده میشه که مکالمه در حال ضبط هست!

نظر

خوب رو ایتیونز نمیاد، ولی رو سیدیا که میشه بیاد

نظر

نوشته اصلی توسط atabaei نمایش پست ها
        ضبط مخفی مکالمات خلاف قوانین فدرال امریکاست و شما هیچ وقت شاهد برنامه هایی که فابلیت ضبط در داخل خود گوشی را داشته باشند نخواهید بود (مجوز فروش آیتون)- در مورد ان برنامه هایی که بصورت پولی بر روی سرور خودشون ضبط میکنندهم هر چند ثانیه هشدار داده میشه که مکالمه در حال ضبط هست!
        خوب چرا برنامه نویسان cydia چیزی براش تهیه نمیکنن؟

نظر

دوستان خواهش بحث رو به حاشیه نکشید(خواهش می کنم از شما کاربران گرامی)

فقط با سپاس اعلام رضایت خود رو از نوشتن این برنامه مفید بیان کنید:

(از مدیران عاجزانه تقاضا دارم ، پست بسته شود و در قسمت نظر سنجی انتقال داده شود، )

توجه؛

اعلام رضایت و همکاري با مدیران محترم انجمن و برنامه نویس در این مورد فقط گزینه (سپاس) ...
          ویرایش توسط NERDESIN : https://i-phone.ir/forums/member/85118-nerdesin در ساعت 28-02-2012, 03:31 PM

نظر

میتوانم بپرسم این برنامه ""مفید!!!"" برای کدام طرف می باشد ضبط کننده یا ضبط شونده؟؟؟!!!

نظر

خوب شما خودت نظر سنجی رو اضافه کن و از مدیران بخوایین به بخش نظر سنجی انتقال بدن

نظر

اگه میشد همچین برنامه ای ساخت به نظر من قبل از شما خیلی ها تو کل دنیا هستن که میتونن بسازن!
                من برنامه نویس نیستم اما فک میکنم نوشتن همچین برنامه ای باید سخت باشه که کسی تا حالا نتونسته بسازه!
                نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
                مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
                --------------------------------------------------------
                فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
                طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

نوشته اصلی توسط vala-pardazesh نمایش پست ها
                  اگه میشد همچین برنامه ای ساخت به نظر من قبل از شما خیلی ها تو کل دنیا هستن که میتونن بسازن!
                  من برنامه نویس نیستم اما فک میکنم نوشتن همچین برنامه ای باید سخت باشه که کسی تا حالا نتونسته بسازه!
                  دوست عزیز؛ شما لطف کن اول تو اپل استور یک سرچ می کردین ،بعدا شروع به نوشتن تاپیک می کردین..
                  نوشته شده ، ولی تو ایران جواب نمی ده،،،

البته خدایش برنامه نویس چیکار کنه!! اومدیم این برنامه رو نوشتن ،،،(فردا دوستان محیت می کنند کرکش رو می دن بیرون)

به نظر من این برنامه باید طوری نوشته بشه ،یه جورایی به سبک برنامه IntelliScreenX نوشته بشه که هیچ کس نتونه این برنامه ضبط مکالمات رو کرکش کنه..
                  ویرایش توسط TOHID8167 : https://i-phone.ir/forums/member/70589-tohid8167 در ساعت 29-02-2012, 02:10 PM

نظر

برنامه ضبط مکالمات تلفنی در آیفون تا قبل از ارایه multitasking مشکل وجود داشت اما الان همچین برنامه ایی موجود هست و لازم نیست شما فسفر از بین ببرین!!!!
                    Call Recording for iPhone on the iTunes App Store
                    البته چنتا برنامه مشابه دیگه هم هست

لازم به ذکر هست که این برنامه در صورت تمایل کاربر اقدام به ضبط می کنه!!!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط goldone نمایش پست ها
                      برنامه ضبط مکالمات تلفنی در آیفون تا قبل از ارایه multitasking مشکل وجود داشت اما الان همچین برنامه ایی موجود هست و لازم نیست شما فسفر از بین ببرین!!!! :d
                      call recording for iphone on the itunes app store
                      البته چنتا برنامه مشابه دیگه هم هست

لازم به ذکر هست که این برنامه در صورت تمایل کاربر اقدام به ضبط می کنه!!!!!!!
                      باید اکانتشون رو بخریم ؟

نظر

من که نصب کردم ولی می خوام صدای یکی رو ضبط کنم خود به خود شماره می گیره!!!!!
                        دوستان یکی با اسکرین شات و مرحله به مرحله توضیح بده چه جور راه اندازیش کنیم

نظر

نوشته اصلی توسط TOHID8167 نمایش پست ها
                          من که نصب کردم ولی می خوام صدای یکی رو ضبط کنم خود به خود شماره می گیره!!!!!
                          دوستان یکی با اسکرین شات و مرحله به مرحله توضیح بده چه جور راه اندازیش کنیم
                          وقتی در حال مکالمه هستید و می خواهید مکالمتون ضبط بشه، این برنامه رو باز کنید. وقتی دکمه merg calls سفید رنگ شد فشارش بدید. در این صورت مکالمه شما شروع به ضبط شدن می کنه.
                          من فکر می کنم وقتی از داخل برنامه call باز می شه اگر شما تماسی برقرار کنید مکالمتون ضبط می شه! البته اینو مطمین نیستم!

نظر

نوشته اصلی توسط mr.id نمایش پست ها
                            باید اکانتشون رو بخریم ؟
                            من جایی ندیدم که گفته باشه اکانت باید تهیه بشه. واسه من بدون اکانت داره کار می کنه

نظر

نقل قول:goldone

وقتی در حال مکالمه هستید و می خواهید مکالمتون ضبط بشه، این برنامه رو باز کنید. وقتی دکمه merg calls سفید رنگ شد فشارش بدید. در این صورت مکالمه شما شروع به ضبط شدن می کنه.
                              من فکر می کنم وقتی از داخل برنامه call باز می شه اگر شما تماسی برقرار کنید مکالمتون ضبط می شه!

دوست گرامی بنده تست کردم اون طوری که شما فرموده بودین ولی جواب نداد
                              ویرایش توسط TOHID8167 : https://i-phone.ir/forums/member/70589-tohid8167 در ساعت 31-05-2012, 09:08 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X