اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

FastBlurredNotificationCenter:شفاف كردن NC

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• FastBlurredNotificationCenter:شفاف كردن NC

يه روز جديد با يه توييك جديد .

امروز توييك جديدي منتشر شده كه قابليت شفاف كردن Notification Center رو به دستگاه ميده .

البته شايد بگيد چند تا برنامه ي ديگه هم هست كه اين كارو به علاوه چند كار ديگه ميده .

با اين توييك علاوه بر شفاف كردن Notification Center ، ميتونيد با بيشتر كشيدن دستتان به بالا يا پايين در

Notification center ، اون رو بيشتر شفاف كنيد .

اين توييك اسمش FastBlurredNotificatipnCenter هست و در سورس

کد:
    http://rpetri.ch/repo/
    اون رو به رايگان بگيريد .

سازنده اين ويجت Ryan Petrich معروف هست و اين سورس متعلق به اون هست .

نیما جون یه لطفی می کنی عزیزم؟
    شما که ماشالا هر روز این تویک و ویجت های عالی رو میزاری چرا یه تاپیک به اسم معرفی به روزترین و کاربردی ترین تویک ها و ویجت های سیدیا باز نمی کنی که کار همه بچه ها هم راحت بشه اینجوری تمرکز رو برنامه های معرفی شده خیلی بهتره..
    این یه پیشنهاد برادرانه در قبال زحمت هایی بود که هر روز داری میکشی و ما استفاده می کنیم دیگه خودت صاحب اختیاری.

نظر

نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
      نیما جون یه لطفی می کنی عزیزم؟
      شما که ماشالا هر روز این تویک و ویجت های عالی رو میزاری چرا یه تاپیک به اسم معرفی به روزترین و کاربردی ترین تویک ها و ویجت های سیدیا باز نمی کنی که کار همه بچه ها هم راحت بشه اینجوری تمرکز رو برنامه های معرفی شده خیلی بهتره..
      این یه پیشنهاد برادرانه در قبال زحمت هایی بود که هر روز داری میکشی و ما استفاده می کنیم دیگه خودت صاحب اختیاری.
      ممنون پويا جان به خاطر پيشنهادت

خوبي هايي داره بدي هايي هم داره

قبول كن به هرحال كاربران يه كم گيج ميشن ممكنه مثلا من توي همين تاپيكي كه گفتي باز كنم اگه بر فرض يه هفته نباشم

تاپيك ميره پايين ليست و گم ميشه تازه اون موقع خيلي از كاربراي تازه وارد ميان تاپيك جدا باز ميكنن و چون من مثلا همين

برنامه رو توي اون تاپيك معرفي كردم ولي تاپيك كلي اي هست اون تاپيك كاربر تازه وارد مستقيم ميره سطل اشغال.

حالا اين نظر من بود اگه نظر بقيه بچه ها هم همين بود باشه اين كار رو ميكنم بين بچه ها مطرحش ميكنم

نظر

نیما جان این ویجت کنترل بلوتوث و وای فای و ... که گذاشتی اسمش چیه؟ اگر تم برای uisetting هست میشه لینکش رو بدی !

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
          نیما جان این ویجت کنترل بلوتوث و وای فای و ... که گذاشتی اسمش چیه؟ اگر تم برای uisetting هست میشه لینکش رو بدی !
          منظورت ويجت توي عكسه ؟

اگه اره نميدونم عكس منبعش يه جا ديگست مال خودم نيست .

نظر

صبر کنید ..
          X