اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه panda space

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برنامه panda space

دوستان این برنامه panda space که داخل خود گوشی بصورت پیش فرض مخفی هست،
    کارهایی برنامه installos رو انجام میده، البته با قابلیت های خیلی بهتر:
    -برای خارج کردن این برنامه از حالHaidn به این صورت عمل کنید:

۱-SB setting رو از سیدیا نصب کنید
    ۲-با لمس صفحه بالا وارد قسمت More شوید
    ۳-تو قسمت Hide Icons شوید و برنامه رو از حالت مخفی خارج کنید.
    ۴-الان باید برنامه panda space رو تو صفحه اول خودتون ببینید:
    مسیر نصب برنامه تو برنامه ifile:
    Var/mobile/ application/panda space

برای راحتی دوستان اسکرین شات هم می زارم:

این هم عکس از محیط این برنامه؛

نظر

شماوقتی برای اولین بار باپی سی سوئیت به آیفون وصل بشید این برنامه نصب میشه
      در ضمن این برنامه برای من تا حالا haidn نبوده

نظر

من که اصلاً از PC Siute استاده نمیکنم!
        چون هر بار مجبور به ریستور شدم!

نظر

من که هچین چیزی ندیدم؟؟؟
          … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

خیلی دوستدارم با این برنامه یه رابطه خوب برقرار کنم
            اما زبون همو نمیفهمیم
            ما به درد هم نمیخورم
            پس هیدن بمونه بهتره

نظر

این برنامه پیش فرض خود دستگاه نیست با استفاده برنامه هایی مثل PC Siute نصب میشه ولی من فکر کنم installous خیلی کار امد تر هست مخصوصا الان که appstorellus هم اومده ( و با ios 5) ساز گار هست!

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                این برنامه پیش فرض خود دستگاه نیست با استفاده برنامه هایی مثل PC Siute نصب میشه ولی من فکر کنم installous خیلی کار امد تر هست مخصوصا الان که appstorellus هم اومده ( و با ios 5) ساز گار هست!
                دوست عزیز: installous اصلا قابل مقابسه نیست با این برنامه...
                این برنامه قابلیت ایست تو دانلود کردن داره،،،
                Installous حتی نمی تونه یک برنامه رو درست حسابی دانلود کنه، یا وسط دانلود دانلود قطع می شه، یا فایل یا بر نامه ای که دانلود کرد اصلا نصب نمی شه رو گوشی،،،این برنامه قابلیت دانلود تو حجم هاي خیلی بالاتر داره،
                Installius تو مگ هم مونده...

شما تو برنامه installous یک یاهو مسنجر رو نمی تونی گیر بیاری چه بریه به دیگر برنامه

نظر

دوست عزیز از نظر کارایی installous با AppStore و ifunbox سازگاری کامل رو داره لینک هاش هم از apptrack میگیره و میشه گفت اصل ترین سایت برنامه های کرک شده ایفون هست !
                  پاندا اپ اولا ( چینی یا ژاپنیه ) دوما از apptrack تعداد برنامش کمتر فقط سروری که برنامه ها اپلود شدن بهتره ! اونم من با installous مشکل خاصی ندارم و ازش خیلی راضیم

نظر

منم instalous رو ترجیح میدم تا برم زبان چینی یاد بگیرم!

نظر

نوشته اصلی توسط NERDESIN نمایش پست ها
                      دوستان این برنامه panda space که داخل خود گوشی بصورت پیش فرض مخفی هست،
                      کارهایی برنامه installos رو انجام میده، البته با قابلیت های خیلی بهتر:
                      -برای خارج کردن این برنامه از حالHaidn به این صورت عمل کنید:

۱-SB setting رو از سیدیا نصب کنید
                      ۲-با لمس صفحه بالا وارد قسمت More شوید
                      ۳-تو قسمت Hide Icons شوید و برنامه رو از حالت مخفی خارج کنید.
                      ۴-الان باید برنامه panda space رو تو صفحه اول خودتون ببینید:
                      مسیر نصب برنامه تو برنامه ifile:
                      Var/mobile/ application/panda space

برای راحتی دوستان اسکرین شات هم می زارم:
                      دوست عزیز
                      طبق راهنمایی های شما پیش رفتم ... ولی همچین برنامه ای روی گوشی من نیست ....!!!
                      به نظر من هم این برنامه روی گوشی افرادی که از برنامه PC Suite استفاده میکنند وجود داره ، نه همه گوشی ها.
                      برنامه Installous واقعاً عالیه و بعضی وقتها چند تا بازی با حجم های بالا رو با هم دانلود میکنم.
                      از اینکه این برنامه رو معرفی کردید ممنون ...
                      موفق باشید
                      ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 28-02-2012, 12:35 AM

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                        دوست عزیز
                        طبق راهنمایی های شما پیش رفتم ... ولی همچین برنامه ای روی گوشی من نیست ....!!!
                        در ضمن تو مسیری که نوشتید ، بعد از Application فقط یک سری کد نوشته شده ... نه نام برنامه های نصب شده.
                        فکر هم نمیکنم که اینجا اسمی از برنامه های نصب شده نوشته شده باشه.... فقط همگی بصورت کدهای 32 کاراکتری هستند.
                        به نظر من هم این برنامه روی گوشی افرادی که از برنامه PC Suite استفاده میکنند وجود داره ، نه همه گوشی ها.
                        برنامه Installous واقعاً عالیه و بعضی وقتها چند تا بازی با حجم های بالا رو با هم دانلود میکنم.
                        از اینکه این برنامه رو معرفی کردید ممنون ...
                        موفق باشید
                        در ifile به قسمت ستینگ برید و تیک application name رو بزنید بجای کد اسم برنامه ها رو مینویسه !

B.

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                          در ifile به قسمت ستینگ برید و تیک application name رو بزنید بجای کد اسم برنامه ها رو مینویسه !

B.
                          ممنون .... اینو نمیدونستم ....!!!!

نظر

دوستان ميشه بيشتر توضيع بدين اين برنامه تو گوشيه من نيس،چيكار كنم

نظر

دوست عزیز این برنامه در صورت استفاده از pc suite بصورت خودکار نصب میشه و از برنامه های دیفالت ایفون نیست.
                              در ضمن استفاده از پی سی سوییت باعث بوجود اومدن مشکلات متعدد بعد از گذر زمان میشه در صورتی که اینیستالوس اصلا این طوری نیست.

نظر

صبر کنید ..
                              X