اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل از بین رفتن دوک و فاصله افتادن بین آیکنها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل از بین رفتن دوک و فاصله افتادن بین آیکنها

سلام دوستان من دیروز وقتی آیپدم را روشن کردم موقع لاگین کردن و وارد کردن پسورد اتفاق عجیبی افتاده بود کیبورد کوچیک شده و در سمت چپ قرار گرفته بود بعد از لاگین کردن متوجه شدم که مشکل خیلی حادتره دوک پایین صفحه از بین رفته و آیکنهای روی صفحه خیلی از هم فاصله گرفتن notification بزرگ و تما صفحه شده ، یکبار دستگاه خودبخود ریست شده و در حالت safe mode بالا اومد و بعد از اینکه ریستارت کردم خوب شد ولی امروز دوباره این اتفاق برای دستگاه افتاد. باید چیکارش کنم . دستگام ipad 2 3G 64GB ios 5.0.1 جیلبریک شده است.

شما یه ریستور بکنید .

نظر

اگر برنامه ی overboard رو نصب کردید پاکش کنید.

نظر

ميشه اسكرين شات بگذاريد؟؟؟

----------------
        TapaTalk(TT)

Iphone 4 5.0.1

Don't forget Steve

Only UK ASTONMARTIN

نظر

سلام والا هیچ کدوم از برنامه هایی که ممکنه اشکال ایجاد کنه را نصب نکردم و این مشکل با حذف یک برنامه از سیدیا و رسپرینگ درست میشه ولی وقتی دستگاه خاموش یا روشن بشه دوباره به همین حالت برمیگرده البته نه همیشه.

نظر

سلام کسی با همچین مشکلی برخورد نکرده بود.

نظر

تهش اینه که باید ریستور کنید !

نظر

قربانت برم ممنون که جواب دادی ولی ریستور کردن که راحل آخره منم اینقدر ریستور نکردم یادم رفته چطور ریستورش کنم چون وقتی میخوام با نگه داشتن کلید شیفت نسخه ی دانلود شده را ریستور کنم خطا میده و نمیشه ، باید در حالت ریستور یا dfu این کارو انجام بدم اگه آره چطور آیپد را به این حالت ببرم.

نظر

نوشته اصلی توسط shahram595 نمایش پست ها
                  قربانت برم ممنون که جواب دادی ولی ریستور کردن که راحل آخره منم اینقدر ریستور نکردم یادم رفته چطور ریستورش کنم چون وقتی میخوام با نگه داشتن کلید شیفت نسخه ی دانلود شده را ریستور کنم خطا میده و نمیشه ، باید در حالت ریستور یا dfu این کارو انجام بدم اگه آره چطور آیپد را به این حالت ببرم.
                  حتما بايد dfu ببريد.
                  3 sec power
                  10 sec power and home
                  15 sec home
                  مراحل رو پشت سرهم بدون برداشتن دست انجام بديد

نظر

دوست عزیز
                    من هم این مشکل رو دارم آیپد ۲ 3g 64 رو ورژن ۴ و الان رو ورژن ۵ هم مشکل هست من میگم حتما از یکی از برنامه های سیدیا هست
                    همیشه بعد ریسپرینگ درست میشه ولی ماله من رو ۴ بعد یه مدت یه کلارو عکس سیب موند و مجبور شدم ریستور کنم
                    اگر از دوستان این مشکل رو داره بیاد مطرح کنه شاید فرجی بشه
                    ویرایش توسط amirhalgord : https://i-phone.ir/forums/member/2062-amirhalgord در ساعت 04-03-2012, 12:03 PM

نظر

ممنون به خاطر جوابتون من تونستم آیپدم را به حالت dfu ببرم ولی موقع ریستور یبار خطای 1604 و یبار 3014 گرفت . امکان داره از فایلی باشه که دانلود کردم ممنون میشم زود جواب بدید.

نظر

دوست عزیز شما برنامه Overboard رو نصب کردید؟!

نظر

دوست عیز من هم این مشکل رو دارم ولی overboard نصب نیست

نظر

سلام به دوستان من بالاخره تونستم ریستور و دوباره جیلبریک کنم امیدوارم که دوباره این مشکل برام بوجود نیاد مطمعنا اشکال از سیدیا بود. فعلا دارم سورسها رو اضافه میکنم تا ببینم چی میشه مشکل خطای 1604 بخاطر برنامه ی AiCharger asus بود که با حذفش مشکل ریستورم حل شد اینو برای دوستانی میگم که ممکن همچن اشکالی را در ریستور داشته باشن.

نظر

من با نصب گروي بورد اينجوري شدم كه با پاك كردنش درست شد ...

نظر

صبر کنید ..
                              X