اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

افزایش سرعت گوشی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• افزایش سرعت گوشی

بعد از کلی تحقیق در مورد روش های افزایش سرعت گوشی به نتایج خوبی دست پیدا کردم و بعد از تست روی گوشی خودم و اطمینان از صحت اون الان این آموزش رو واستون میذارم .
    اینم بگم که بنده این تست ها رو با بازی gta3 و fifa12 انجام دادم و نتیجه خیره کننده بود .
    خوب در کل 2 روش هست که واقعا تاثیر گذارن .
    1.پاک کردن daemons های اضافی در System/Library/launchdaemons
    2.پاک کردن زبان های اضافی از سراسر گوشی با برنامه syscleanpro
    واسه پاک کردن daemons ها میتونید از این لینک
    [5.0] - Speed Up Your iOS Device by Removing Launch Daemons & Background Processes | iPad, iPhone, and iPod touch forums | iFans
    کمک بگیرید .
    خیلی مراقب باشید . اگه اشتباهی یه daemon حیاتی رو پاک کنید مجبور به رستور میشید .
    قبل از این کار از daemon هاتون بک آپ بگیرید .
    اون daemon هایی که مربوط به safe هست رو میتونید پاک کنید و باقی هم با توجه به توضیحات .
    خب بعد از پاک کردن اینها گوشی رو رسیت کنید .
    خب حالا واسه پاک کردن زبان ها از سورس insanelyi Repository - insanelyi برنامه MobileTerminalNEW بعد برنامه syscleanpro رو نصب کنید .
    حالا برنامه terminal رو باز کنید .
    ابتدا بنویسید su و returne رو بزنید
    بعد alpine بنویسید و returne بزنید.
    و در آخر بنویسید syscleanpro و returne .
    حالا برنامه شروع به کار میکنه و ازتون سوال میپرسه که میخواید کدام زبان ها رو پاک کنید . ضمنا واسه اونا که مثل من 3gs دارن retina image رو هم در طی پرسشی که میشه پاک کنن چون نیازی بهش نیست . فقط مواظب باشید اگه برنامه پرسید میخواید کیبورد ها رو پاک کنید بزنید N چون اگه پاک کنید صفحه کلید فارسی از کار میفته .
    خب بعد از همه اینا دوباره reboot کنید و از سرعت گوشی و بوت سریع لذت ببرید.
    اینم لینک واسه اطلاعات بیشتر در ارتباط با برنامه terminal و syscleanpro :
    Remove unnecessary language/keyboard files to increase System Memory | Daily iPhone Blog
    تشکر یادتون نره .
    اگه مشکلی داشتید اعلام کنید . بنده در خدمتم .
    ویرایش توسط starboy : https://i-phone.ir/forums/member/79652-starboy در ساعت 26-02-2012, 04:56 AM

لطفا در مورد صفحه های فارسی و انگلیسی که پاک نشه بیشتر راهنمایی کنید .

اگر عکس هم از مرحله آخر بزارین خوب تره

نظر

این برنامه تو سsysclean pro رور نیست

نظر

از مراحل کار عکس نمیتونید بزارید ؟
        daemons های اساسی کدام ها هستند معمولا ؟

نظر

شما چرا اینهمه دردسر میخوایی؟ برنامه FakeClock up رو نصب کنید مثل فشنگ میشه گوشی
          رو سورس cydia.xsellize.com موجود هست.
          ویرایش توسط diabyte : https://i-phone.ir/forums/member/48692-diabyte در ساعت 25-02-2012, 09:42 PM

نظر

نوشته اصلی توسط diabyte نمایش پست ها
            شما چرا اینهمه دردسر میخوایی؟ برنامه fakeclock up رو نصب کنید مثل فشنگ میشه گوشی
            این برنامه ضرری به دستگاه نمیزنه ؟

نظر

من قبلا روش پاک کردن زبانها رو انجام دادم
              اگه hebrew رو پاک کنید هم مشکلی پیش نمیاد برا کیبورد فارسی

نظر

نوشته اصلی توسط diabyte نمایش پست ها
                شما چرا اینهمه دردسر میخوایی؟ برنامه fakeclock up رو نصب کنید مثل فشنگ میشه گوشی
                این برنامه سرعت گوشی رو افزایش نمیده . فقط حرکت انیمیشن ها رو سریع تر میکنه و فکر میکنیم سرعت افزایش پیدا کرده !

نظر

Sysclean pro روی modmy نیست! من از سورس insanely نصب کردم ولی ترمینال میگه باید دیتا بیس رو اپدیت کنید کسی راه حلی نداره؟

نظر

متاسفانه من هم به مشکل دوستمون برخوردم!

نظر

ببینید دوستان اول اینکه بله sysclean pro رو سورس insanelyi هست بنده اشتباه کردم .
                      دوم اینکه کار نداشته باشید daemon های اصلی کدوما هستند . فقط شما اون لیستی که تو اون سایت هست و بالاش نوشته SAFE رو همه رو با خیال راحت پاک کنید .
                      سوم اینکه اون hebrew رو مطمعن نیستم ولی یکبار قبلا اومدم کل زبان ها و کیبورد ها رو پاک کردم و بعد صفحه کلید فارسی به مشکل خورد دیدم بالای اون نوشته hebrew واسه همین بار بعد اینو پاک نکردم. ولی فکر کنم اگه کیبورد ها رو پاک نکنید احتمالا مشکلی پیش نیاد .
                      عکس نیازی نیست همه چیز رو واضح بیان کردم که .
                      ولی به نظر خودم پاک کردن زبان ها و daemon ها باهم دیگه تاثیر بیشتری داره تا اینکه فقط یکی از این دو کار انجام بشه .
                      قبل از اینکار تو بازی gta3 با بالاترین جزییات گوشی خیلی گیر داشت و بد اجرا میشد ولی بعد از این کارا بازی کاملا قابل قبول و روان شد واسه بازی کردن .
                      تو fifa 12 هم قبلا وقتی یه بازیکن شوت میزد خیلی توپ آهسته حرکت میکرد ولی الان کاملا تفاوت واضحه و حرکت توپ خیلی سریع شده . حتی زمان بوت من از 45 ثانیه به 30 ثانیه کاهش داشت .

نظر

روی ایپد هم جواب میده

---
                        I am here: http://tapatalk.com/map.php?h3tvo2

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                          این برنامه سرعت گوشی رو افزایش نمیده . فقط حرکت انیمیشن ها رو سریع تر میکنه و فکر میکنیم سرعت افزایش پیدا کرده !
                          دقیقا، اما این کاری که فایل های Launcher کرنل رو پاک کنید کاملا غلط هست و احتمال صدمه هم داره شما وقتی اینارو پاک میکنید بوت شدن رو به یک Boot Flag محدود میکنید شاید شما یه برنامه از سیدیا نصب کنید که سیستم هنگ کنه بعد مجبور به ریست سخت افزاری ( Home+Power) بشید اونموقعه سیستم خودش یه دور فایل هارو چک میکنه که هم کسر نباشه همچنین این برنامه بصورت گسترده تر در Corona قرار داده شده در اینصورت گوشی شما با مشکل مواجه خواهد شد،
                          بدون هدف سبک کردن کار پردازنده در بوت کار ساده ای هست اما نتیجه اش به ریستور افتادن هست، اپل و تمام اون هکر ها میدونن که چیرو باید بزارن که گوشی درست بالا بیاد ، اگر همه چی اینجوری بود که جیلبریک اینهمه طول نمیکشید.

نظر

کاملا موافقم . من فکر میکنم اینها همه استانداردهای گوشی هست که ما با این کارها در واقع داریم یه سری بالانس رو به هم میزنیم !

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

ببینید شاید حق با شما باشه ولی اون کسایی که اومدن این مطالب رو تو اون سایت های معتبر قرار دادن یه چیزایی میدونن . تازه اگه نگاه کرده باشید جلوی هر daemon نوشته شده ماله چی هست و اونایی که مثلا از voice control استفاده نمیکنن چه نیازی هست توی process باشه ؟ یا نمونه های دیگه که تو safe هستن و طرف همه رو تست کرده و مشکلی واسه گوشی پیش نیومده .
                              بهرحال بنده خودم تست کردم و تا حالا هم مشکلی نداشتم .

نظر

صبر کنید ..
                              X