اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Offline Map برای iOS-5.0.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Offline Map برای iOS-5.0.1

با سلام حضور تمامی اعضاء و مدیران محترم
    آبا راهنایی های داده شده در این بخش زمانی که گوشی 4.2.1 بود من از برنامه Offline Maps خیلی خوب استفاده می***دم و نقشه اکثر شهرها و کشورها رو هم داشتم و بصورت آفلاین با گوشی براحتی کار میکردم.
    جدیدا به نسخه 5.0.1 آپگرید کردم و برنامه Offline Maps را هم نصب کردم ولی نقشه ها هیچکدوم بصورت آفلاین قابل دستیابی نیست!!!
    آیا راه حلی برای رفع آن وجود دارد؟
    منتظر راهنمایی خوب و ارزنده اعضاء محترم هستم.
    (( لازم به ذکراست که در حال حاضر از برنامه های CityMaps2Go & Sygic به ناچار استفاده میکنم. ))

دوستان اگه اطلاعاتی در این مورد دارین یا اگر راهی هست که offline maps رو به کار انداخت تو ورژن ۵.۰ لطفا راهنمایی کنین ممنون میشم

نظر

برنامه xgps با ٥.٠.١ سازگاري داره و ميتوني از نقشه هاي افلاين گوگل استفاده كني

Sent from my iPhone4.Tapatalk

نظر

البته برنامه sygic هم به صورت افلاين هست كه برنامه خوببه فقط نقشه بعضي شهرهارو داره و قيمتش هم يكم بالاس

Sent from my iPhone4.Tapatalk

نظر

سلام

1- اسم این برنامه برای نسخه i.o.s 5.1.1 چیه ؟ Offline Maps یا Atlass ؟

2- من قبلاً برای xgps نقشه چندین شهر رو هم روی گوشیم با فایل xGPS_map.db و هم رو کامپیوترم دارم

آیا می تونم این نقشه ها رو برای برنامه Offline Maps کانورت کنم و مورد استفاده قرار بدم؟

نظر

دوست عزیز نیازی نیست یک پست را در چند مکان ایجاد کنید.در یک مکان ایجاد کنید کافی است.

نظر

شما جوابش رو می دونید یا نه ؟

لطفاً فقط اگه بلدید پست بدید

با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط Jingol نمایش پست ها
                شما جوابش رو می دونید یا نه ؟

لطفاً فقط اگه بلدید پست بدید

با تشکر
                دوست عزیز اگه دنبال یه نقشه ی افلاین خوب میگردید بهترینش sygic هستش که به صورت سه بعدی هم هست که خیلی بهتر از اونایی هست که معرفیشون کردید.
                به نظرم اینو نصب کنید ضرر نمیکنید
                … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

صبر کنید ..
                X