اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

توضیحات تیم کوک درباره ی استفاده از f*a*c*e*b*o*o*k در سیستم عامل های بعدی اپل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• توضیحات تیم کوک درباره ی استفاده از f*a*c*e*b*o*o*k در سیستم عامل های بعدی اپل

همانطو که می دانیم، امروز مدیر عامل شرکت اپل در نشستی با سهامداران به بحث و گفت و گو پرداخته است که به شرح و بررسي آن می پردازیم.

اپل با قرار دادن برنامه t*w*i*t*t*e*r به صورت پیش فرض بر روی iOS 5 علاقه ی خود را برای معامله با شبکه های اجتماعی نشان داد، اکنون این شرکت بزرگ با قرار دادن t*w*i*t*t*e*r در OS X Mountain Lion گسترده کردن اینگونه معاملات را نشان داد، به عبارتی می توان گفت که برنامه t*w*i*t*t*e*r یکی از برنامه های بومی آي پد ، آیفون و مک به حساب می آید.

با توجه به موارد فوق به سادگی می توان نتیجه گرفت که اپل به هیچ عنوان به فکر معامله با شبکه اجتماعی f*a*c*e*b*o*o*k نیست. همانطور که تیم کوک امروز در ملاقات سالانه سهامداران اپل روشن ساخت, حقیقت پیچیده تر است. سوال سهامداران از تیم کوک درباره f*a*c*e*b*o*o*k : تیم کوک بلافاصله گفت f*a*c*e*b*o*o*k دوست ماست.

f*a*c*e*b*o*o*k دوست ماست. ما کارهای بسیاری را با آن ها انجام داده ایم و کارکنان اپل به طور مداوم در این شبکه اجتماعی فعال اند. من شخصاً می خواهم به طور نزدیک با f*a*c*e*b*o*o*k به همکاری بپردازم. من همیشه فکر می کنم که این دو شرکت می تواند کارهای بسایر زیادی را با هم انجام دهد. ما با t*w*i*t*t*e*r متحد هستیم که یک افتخار برای این شبکه اجتماعی محسوب می شود. و این برای کاربران ما نیز خوشایند می باشد.
    در این نشست سهامداران از تیم کوک درباره ی عدم استفاده اپل از f*a*c*e*b*o*o*k به صورت پیش فرض می باشد، و اینکه اپل چرا این معامله و همکاری را با t*w*i*t*t*e*r انجام داده، آیا f*a*c*e*b*o*o*k در سیستم عامل اپل جایگاهی نخواهد داشت؟

تیم کوک گفت:
    [همکاری ما با t*w*i*t*t*e*r و یک پارچه سازی آن با سیستم عامل های اپل برای همه عالی می باشد، پس چرا f*a*c*e*b*o*o*k جایگاهی تا به حال در این میان نداشته است؟ باید به شما بگویم که شبکه اجتماعای f*a*c*e*b*o*o*k در سیستم عامل iOS 6 به جمع ما خواهد پیوست.
    به نظر می رسد اپل در سیستم عامل های بعدی خود، یعنی iOS 6 و OS X Mountain Lion بر روی f*a*c*e*b*o*o*k تمرکز کرده است و یکی از ویژگی های جدید و مهم می باشد.

منبع خبر:
    ویرایش توسط RedBull : https://i-phone.ir/forums/member/46584-redbull در ساعت 24-02-2012, 03:39 AM
صبر کنید ..
X