اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پاک کردن پارتیشن ساخته شده توسط Boot Camp

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پاک کردن پارتیشن ساخته شده توسط Boot Camp

با سلام خدمت همگی
    یه ساعت پیش میخواستم ویندوز بنصبم از طریق Boot Camp که ای کاش نمیکردم، موقعی که واسه ویندوز فضا انتخاب میکنی تو بوت کمپ، اونجا من ۴۰ گیگ انتخاب کردم و Partition رو زدم، این تا نصفه رفت ولی دیگه حرکت نکرد. یه نیم ساعت گذشت ولی بازم هیچی. دیدم اینطوریه گفتم بزار خاموش کنم، مک رو خاموش کردم و دوباره روشن کردم ولی بعد روشن کردن، چشتون روز بد نبینه، اون ۴۰ گیگ پریده بود، یعنی انگار که ۴۰ گیگ فضا همش پر شده ولی معلوم نیست کجاست؟
    الان چطوری میتونم این ۴۰ گیگ رو پاک کنم، چیزی هم تو دسکتاپ اضافه نشده، تو Disk Utility هم چک کردم ولی یه پارتیشنه تو قسمت پارتیشن ولی وقتی Disk Info رو میزنی نوشته دو پارتیشن؟؟؟
    الان چیکار میشه کرد؟؟؟ من فقط ۱۰ گیگ از هاردم باقی مونده
    ممنون

کسی نبود به ما کمک کنه؟

نظر

مراحل زیر را انجام دهید :

Remove Windows را انتخاب کنید

باقی مراحل نیز ساده است ٫ ادامه دهید تا پارتیشن ایجاد شده حذف شود.

نظر

بعضی مواقع طول میکشه ساخت drive بوت کمپ و نباید reset میکردید. اگر روش دوست بالا براتون کار نداد یک موقع این روش را هم تست کنید
        اگر طبق روش زیر پیش رفتید و به نتیجه ای نرسیدید ، بگید تا روش بعد را براتون بگم چون از اینجا نمیشه

طیق خط قرمز کل هاردتون را انتخاب کنید و بعد برید ببینید که اینجایی که بیضی قرمز کشیدم فضای خالی داره؟ اگر داشت قسمت آبی را بکیشید رو به پایین و بعد apple کنید.

اگر نشد بگید ، تا یک روش پرکارتر بهتون بگم.
        ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 24-02-2012, 01:00 AM
        " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
        TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

دوستان ولی مشکل من یکم فرق میکنه، به این عکس توجه کنید
          تو عکس معلومه که هارد بنده ۵۰۰ گیگه و عجیبیش اینجاست که ۴۳۲ گیگ استفاده شده و ۳۳ گیگ خالیه
          ۴۳۲+۳۳=۴۶۵ ، ۵۰۰-۴۶۵=۳۵
          تقریبا این ۳۵ گیگ که واسه درایو ویندوز انتخاب کرده بودم پریده
          مشکل اینه

نظر

خوب! پس اینکاری که میگم را بکن!

به قسمت recovery برو! برای اینکه مک را ریست که کردی قبل از اینکه آرم Apple باید Command+r را نگه دار گنید ثانیه ، بعد که وارد محیط recovery شد از منوی utilities > Disk Utilities را بزن. بعد Drive مورد نظر که ازش رفته را انتخاب کن بعد ۲ تا دکمه هست.
            روی اینا به ترتیب کلیک کن.

روی اولی که بزنی یکمی طول میکشه درست کنه! بعد که کارش تموم شد روی ۲ بزن و دوباره صبر کن.

نظر

احسان جان این کار رو هم کردم درست نشد

نظر

بخشید من یادم رفت بگم! بعدش دو دکمه سمت راست را هم به همین ترتیب بزنید. verify disk و بعد repair.
                اینکار اکر هم نشد یکبار روی کل هارد امتحان کتید.

آخه من دقیقا همین مشکل شما را داشتم و همینطوری درستش کردم.
                ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 25-02-2012, 01:51 AM

نظر

احسان جان خیلی خیلی ممنون درست شد
                  ایشالا تو همه کارات موفق باشی

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
                    خوب! پس اینکاری که میگم را بکن!

به قسمت recovery برو! برای اینکه مک را ریست که کردی قبل از اینکه آرم Apple باید Command+r را نگه دار گنید ثانیه ، بعد که وارد محیط recovery شد از منوی utilities > Disk Utilities را بزن. بعد Drive مورد نظر که ازش رفته را انتخاب کن بعد ۲ تا دکمه هست.
                    روی اینا به ترتیب کلیک کن.

روی اولی که بزنی یکمی طول میکشه درست کنه! بعد که کارش تموم شد روی ۲ بزن و دوباره صبر کن.
                    سلام خدمت دوست عزیز و سایر دوستان
                    بنده هم همین مشکل رو دارم و درایو بوت کمپ رو از طریق disk utility پاک کردم منتها الان تو قسمت پارتیشن فقط یک پارتیشن دارم و اون ۷۲ گیگ بوت کمپ رو ندارم .
                    از طریق ریسایز پارتیشن اصلی که نمیشه یعنی ۷۲ رو کم میکنم و سایز رو همون ۷۵۰ گیگ تنتخاب میکنم و apply میکنم ارور میده .
                    از طریق ریکاوری رفتم فقط یک پارتیشن هست و اون پارتیشن پاک شده (۷۲ گیگ ) نیست که از روش شما برم یعنی روش کلیک ُ وریفای و بعد ریپیر کنم !
                    لطفا راهنمایی کنید .
                    مرسی
                    Screen Shot 2017-09-14 at 12.07.18 AM.jpgScreen Shot 2017-09-14 at 12.07.32 AM.jpg
                    IMG_0168.JPG
                    ویرایش توسط persinboy : https://i-phone.ir/forums/member/87264-persinboy در ساعت 14-09-2017, 12:36 AM

نظر

نوشته اصلی توسط persinboy نمایش پست ها
                      سلام خدمت دوست عزیز و سایر دوستان
                      بنده هم همین مشکل رو دارم و درایو بوت کمپ رو از طریق disk utility پاک کردم منتها الان تو قسمت پارتیشن فقط یک پارتیشن دارم و اون ۷۲ گیگ بوت کمپ رو ندارم .
                      از طریق ریسایز پارتیشن اصلی که نمیشه یعنی ۷۲ رو کم میکنم و سایز رو همون ۷۵۰ گیگ تنتخاب میکنم و apply میکنم ارور میده .
                      از طریق ریکاوری رفتم فقط یک پارتیشن هست و اون پارتیشن پاک شده (۷۲ گیگ ) نیست که از روش شما برم یعنی روش کلیک ُ وریفای و بعد ریپیر کنم !
                      لطفا راهنمایی کنید .
                      مرسی
                      [ATTACH=CONFIG]21228[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]21229[/ATTACH]
                      شما الان اون دایره کوچک را بگیری بکشی به سمت بالا درست میشه احتمال زیاد

نظر

شما الان اون دایره کوچک را بگیری بکشی به سمت بالا درست میشه احتمال زیاد
                        اون كه همون كار ريسايز رو انجام ميده ، با اون منهاي پايين كه درايو رو حذف ميكنه يه كارو انجام ميده.
                        پ ن :
                        تِر زدم رو سيستم ، تو ريكاوري ريستور انتخاب كردم سيستم پاك شد [emoji58][emoji58] همش مياد ريكاوري ، فكر كردم erase فقط پاك ميكنه ! ذهنم هنگ كرد يه لحظه.
                        كلي اطلاعاتم پريد [emoji40][emoji40][emoji40]

نظر

خوب همون Resize درست بوده!

ای بابا! چه بد!‌ خوب اطلاعاتت هنوز نپریده، یک فلش که روش مک هست بار بزن و نصب کن باز، اطلاعات هاردت تا زمانی که خودت پارتیشن را پاک نکنی میمونه.یا میتوتی online مک را نصب کنی.

نظر

خوب همون Resize درست بوده!

ای بابا! چه بد!‌ خوب اطلاعاتت هنوز نپریده، یک فلش که روش مک هست بار بزن و نصب کن باز، اطلاعات هاردت تا زمانی که خودت پارتیشن را پاک نکنی میمونه.یا میتوتی online مک را نصب کنی.
                            تست ميكنم ، حالا بايد يه سيستم پيدا كنم از طريق ويندوز و فلش بوتيبل كنم دوباره نصب كنم ! دور وريام مك ندارن اگر داشتن با ديسك يوتيليتي راحت ميشه فلش بوتيبل كرد ، احتمال قوي اطلاعات سرجاشه چون كلا به ٧-٨ ثانيه نكشيد كه ريستور شد نزديك به ٢٠٠-٣٠٠ گيگ عكس و اطلاعات روشه حداقل چند دقيقه زمان ميخواد تا پاك بشه.
                            اين بوتيبل كردن از طريق ويندوز هم داستان خاص خودشو داره و هزارتا ادا اطفار در مياره. يه نرم افزار بود كه ميشد از رو ويندوز فلش مك او اس بوتيبل كرد. فردا تست ميكنم.
                            يه نكته :
                            زمان نصب او اس جديد خودش هارد رو فرمت نميكنه يا نميپرسه سايز پارتيشن و ... ؟
                            خيلي وقته نصب نكردم فراموش كردم آپشن هاش چي بوده !
                            ویرایش توسط persinboy : https://i-phone.ir/forums/member/87264-persinboy در ساعت 14-09-2017, 01:25 AM

نظر

Boot Camp

Boot Camp Clik Buckshot, Heltah Skeltah, OGC Originoo Gunn Clappaz, Smif-n-Wessun Cocoa Brovaz ТрансТурАвто

نظر

صبر کنید ..
                              X