اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش گذاشتن متن آهنگ (Lyric) و عکس آلبوم بر روی گوشی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش گذاشتن متن آهنگ (Lyric) و عکس آلبوم بر روی گوشی

سلام شاید این کمی قدیمی باشه اما گفتم بگم شاید بعضی ها ندونند خوب یه سری قابلیت ها این ipod 'گوشی داره که کمتر گوشیی دارتش اینم یکیشه که میتونید lyrics آهنگها رو ببینید بصورت خیلی باحالناک:10:

خوب اضافه کردنش رو فکر کنم همه دیگه بلد باشند توی itunes روی آهنگ راست کلیک کنید و get info رو بزنید توی تب lyrics میتونید متن رو اضاف کنید و توی تب album artwork هم عکس آلبوم

تا اینجا رو همه بلدند اما از اینجا به بعد:
    برای دریافت album art آهنگها تون به طور سریع توی itunes توی قسمت advanced روی get album artwork کلیک کنید خودش شروع میکنه سریع میگیره
    شرط اینکه بتونه بگیره:
    اسم آهنگ و خواننده رو درست وارد کرده باشید (توی همون قسمت get info) البته اگر تکراری نباشه به اسم خالی هم قناعت میکنه برنامه
    اینم عکس هاش:

تا اینجاشم باز کار خاصی نبود
    حالا برای lyrics چه کنیم؟ 1000 تا آهنگ رو تک تک وارد کنیم؟ (روش افقانی ادیشن)!
    یه پلاگین خیلی مهربانانه برای itunes نوشته شده که کار ما رو کم میکنه خودش میگرده پیدا میکنه خودشم به آنگ اضاف میکنه شما تنها کاری که باید بکنید اینه که هیچ کاری نباید بکنید!(غیر از وارد کردن اسم خاننده و آهنگ البته)

روش انجام:
    برنامه ی زیر رو بگیرید نصب کنید و اجراش کنید توی itunes برید توی هر play listی که میخاید متن آهنگاش رو اضاف کنید و آهنگارو مارک کنید (آبی :10
    و get lyrics رو بزنید اگر هیچکدوم ندارن تیک گزینه ی overwrite.. رو بزنید چون مشالا سایت های ایرانی هر سوراخی که دیدن توی mp3 آدرس سایتشون رو نوشتن:21:

خوب امیدوارم لذت ببرید اما یه سری نکات تجربی برای افزایش سرعت:

1)آهنگای یه خواننده رو همشون رو انتخاب کنید بعد get info بزنید و اسم خواننده رو برای همشون فقط 1 بار میخاید وارد کنید همینطور برای آهنگای یه آلبوم و اسم آلبومشون
    2)بعضی آهنگها رو که نتونست پیدا کنه دیگه بیخیال شید خودتون وارد کنید متن رو اگر اطلاعات درست باشه پیدا میکنه

3) برای افزایش بازده تا 99% حتمآ اسم آلبوم رو هم برای آهنگ ها انتخاب کنید

اینم لینک برنامه:

http://mobilemania.persiangig.ir/iLy...%20INSPIRE.rar

دعا کنید این انگشت بیتربیتی من(همون که قدش بلدتر از همست اسمش رو نمیدونم) که شکسته خوب بشه تا بتونم پستای بیشتری بزنم . پدرم در اومد تا این رو نوشتم :8:
    ویرایش توسط RealUnknown : https://i-phone.ir/forums/member/63-realunknown در ساعت 21-01-2009, 01:04 AM

مرسی خيلی به درد من ميخوره، من 90% آهنگام با روش افقانی :4: Lyrics دارن!
    دعا ميکنم برات :4: بهش ميگن انگشت وسط:3:
    ویرایش توسط Behrooz : https://i-phone.ir/forums/member/628-behrooz در ساعت 21-01-2009, 12:13 AM

نظر

دوسته من با ارزوی بهبودی
      پیغام زیر رو میده
      Oops! This link appears broken.
      HTTP 404 - File not found.

نظر

نامردا زود فایل رو پاک کردن در صورتی که مجانی هم بود از این لینک بگیرید:

Free web hosting, websites, website templates, free web space

نظر

اقا لینکها هیچ کدوم کار نمیکنه لطفا یه لینک بزارین یا اسم پلاگین رو بگین ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط hamidrezaaghaja نمایش پست ها
            اقا لینکها هیچ کدوم کار نمیکنه لطفا یه لینک بزارین یا اسم پلاگین رو بگین ممنون
            لينك مستقيم سايت خودمون دوست عزيز ...

http://ir-iphone.ir/upload/iLyrics-1.1.1.2.rar

نظر

آهنگای ایرانی رو نداره ؟؟ نه ؟؟ :8:

نظر

سلام.من توي قسمت get info به قول شما افغاني lyrics رو وارد كردم ولي وقتي آهنگو روي گوشي اجرا ميكنم هيچ متني نشون داده نميشه.لطفا راهنمايي كنيد

در ضمن من برنامه رو دانلود كردم ولي چطور بايد اونو توي itunes اجرا كنم؟!
                ویرایش توسط RealUnknown : https://i-phone.ir/forums/member/63-realunknown در ساعت 24-01-2009, 11:20 AM

نظر

سلام دوستان من يه آهنگ ايراني رو درitunes متنش رو به صورت فارسي نوشتم
                  ،علي رغم اينكه iarabizer رو گوشيم نصب هست ولي هيچ متني رو نمياره(صفحه خالي مياره)
                  سوال اينكه ايا امكانش هست lyrics فارسي رو هم به اهنگ اضافه كنيم؟اگر هست اشكال كار در كجاست؟

نظر

فارسی رو هم خیلی زیبا نشون میده من یه تیکه تست کردم . شاید شما یادتون رفته باشه sync کنید آهنگ رو

ببینید:

نظر

اگر مشکل از language بود باید جای متن نارکتر های ASCII نشون میداد اگه هیچی نشون نمیده یعنی lyric رو نشناخته و ربطی به زبانش نداره...
                      من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

I turned to look back but It was Gone
                      I cannot put my finger on It now
                      The Child is Grown , The Dream is Gone
                      I ... Have Become COMFORTABLY NUMB

نظر

این حالت از سری های اول ipod ها هم همین شکل بود
                        هیچی نشون نمی داد تا قیافش مثل windows زشت و کریح نشه !

نظر

خوب وقتی برای من نشون میده باید برای بقیه اوشون هم نشون بده . فکر کنم شاید فارسی ساز نداشته باشن روی گوشیشون

نظر

سلام.قبلا يه دفعه اين سوالو پرسيده بودم ولي هيچكس جوابمو نداد...:8::47:
                            من توي قسمت get info متن رو وارد كردم ولي وقتي آهنگ رو play كردم هيچ متني نيودم.
                            لطفا اين دفعه ضايعم نكنيد...!!:8:

نظر

بعد از اینکه متن رو وارد کردی با گوشی دوباره sync کردی؟ شاید گوشی سینکش نکنه آهنگ رو از playlist دلیت کن و دوباره اد کن . با آهنگای دیگه هم تست کن

نظر

صبر کنید ..
                              X