اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانگرید از 10.8 به 10.7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دانگرید از 10.8 به 10.7

من دیروز اومدم 10.8 بجز دردسر چیزی ندیدم...یعنی مثلا Parallels که من خیلی لازمش دارم کار نمی کنه...کسی می دونه Parallels رو چیکارش کنم؟
    اگه نه می شه دانگرید کنم به 10.7؟
    I Am What I Am

نوشته اصلی توسط Enyo نمایش پست ها
    من دیروز اومدم 10.8 بجز دردسر چیزی ندیدم...یعنی مثلا Parallels که من خیلی لازمش دارم کار نمی کنه...کسی می دونه Parallels رو چیکارش کنم؟
    اگه نه می شه دانگرید کنم به 10.7؟
    خوب اين نسخه بتا هست و تقريبا هيچ برنامه اي آپديتي واسه هماهنگي با ١٠.٨ نداده و عملا تا ريليز رسمي هم نميدن
    بله ميشه لايون رو دوباره نصب كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

چجوری؟ می خوام اطلاعات نپره ها...الان که اون فایل لاین رو اجرا می کنم می گه این ورژن جدید تره و نمی تونه کاری بکنه...و اجرا نمی کنه...چی کار کنم؟ممنون
      I Am What I Am

نظر

منم مشکلم مثل همین دوستمون هست ، اگه می*شه سریعاً راهنمای کنین که من یاهو رو نیاز دارم ، ولی* باز نمی*شه

نظر

راه خاصی نداره یا باید قبل ارتقاع از سیستم با تایم ماشین بک آپ میگرفتید یا اینکه نیو اینستال کنید

نظر

خوب الان ما چیکار کنیم ؟! فرمت کنیم !؟

نظر

اگه بک آپ ندارید تنها راه فرمت هستش

نظر

یعنی چی با تایم ماشین بک آپ می گرفتیم؟ بالاخره باید یک هارد می گرفتیم برای تایم ماشین خوب حالا هم می شه گرفت که چرا قبلش؟!!؟؟
                I Am What I Am

نظر

دیتاهای مهمتو بریز روی یک drive یا هارد دیگه و دوباره lion بزن. ( بهترین کار )

برای همین میگن update نکنید به ورژن های beta که چنین مشکلاتی پیش نیاد براتون.
                  " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                  TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط Enyo نمایش پست ها
                    یعنی چی با تایم ماشین بک آپ می گرفتیم؟ بالاخره باید یک هارد می گرفتیم برای تایم ماشین خوب حالا هم می شه گرفت که چرا قبلش؟!!؟؟
                    دوست عزیز...اگر شما اون موقع که lion داشتید، با تایم ماشین از مک Lion خودتون بک آپ می گرفتید(روی یه هارد اکسترنال)...بعدش هروقت خواستید می تونید کامل مک بوکتون رو دقیقا به همون زمانی برگردونید که ازش بکاپ گرفته شده ... (از اسمش هم پیداس...ماشین زمانه دیگه...می تونه زمان رو به عقب برگردونه)...
                    اما اگر تا الان هیچ بکاپی از سیستمتون نگرفته باشید، و الان تازه بخواید تایم ماشین رو فعال کنید، کاری از دست تایم ماشین برنمیاد، چون بکاپی از اون زمان شما (زمانی که lion داشتید، نداره)...اما خوب اگر الان تایم ماشین رو فعال کنید (و یک هارد اکسترنال بهش اختصاص بدید) از این به بعد، هروقت خواستید می تونید به زمان فعلی برگردید...امیدوارم منظورم رو خوب رسونده باشم...
                    در کل، شما نباید بی گدار به آب می زدید و بدون اطلاع کامل، نسخه بتای مک رو نصب می کردید، و در حال حاضر هم چند کار می تونید انجام بدید
                    ۱.با همین mountain کنار بیاید و منتظر آپدیت های بعدیش باشید که یواش یواش درست تر بشه ، تا بالاخره تابستون نسخه نهایی رو نصب کنید
                    ۲.مکتون رو فرمت کنید و از اول یه lion جدید نصب کنید ، فقط حواستون باشه قبلش از هر چیزی لازم دارید کپی برداری کنید
                    ۳.یک راه معقول تر اینکه (اگر واقعا نمی تونید mountain رو تحمل کنید، از وضعیت فعلیتون با Time machine بکاپ بگیرید و بعد فرمت کنید و یک Lion نصب کنید...با اینکار لااقل اگر یه فایل یا برنامه ای یادتون بیاد که قبلا داشتید و الان خبری ازش نیست (یادتون رفته ازش کپی برداری کنید) ، می تونید با برنامه Time machine به زمان عقب برگردید و اون فایل رو بردارید...درضمن بعد از معرفی نسخه نهایی mountain هم به راحتی می تونید دوباره مکتون رو به زمان فعلی برگردونید و اونوقت روش نسخه نهایی mountain رو نصب کنید...
                    در کل هرچه زودتر به بکاپ گرفتن اقدام کنید، بعدا کمتر پشیمون می شید...به نظرم الان یه بکاپ از وضعیت فعلی (هرچند می گید بده) بگیرید، که اگر وضعیت بدتر شد، بتونید زمان رو به عقب برگردونید...

نظر

صبر کنید ..
                    X