اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

itools جانشینی مناسب برای آیتونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط bjm13298 نمایش پست ها
    لینک دانلد این ورژن و کسی داره؟ iTools 2012 Build 0725
    بفرمائید

نظر

نوشته اصلی توسط imakoran نمایش پست ها
      بفرمائید
      مرسی ولی اینو رو سایتشم هست ولی چینی هستش نسخه انگلیسیش انگار هنوز نیومده

نظر

نوشته اصلی توسط bjm13298 نمایش پست ها
        مرسی ولی اینو رو سایتشم هست ولی چینی هستش نسخه انگلیسیش انگار هنوز نیومده
        براتون اپلود کردم . بفرمایید :
        iTools.exe - 4shared.com - online file sharing and storage - download - Alireza Kh

نظر

خیلی حال کردم باهاش امکاناتش از ایتونز بیشتره مرسی

نظر

من پیشنهاد میکنم از این برنامه استفاده نکنید . چون بعد از کار با این برنامه حتما به ریستور دچار میشید .

نظر

لطفا شايعه پراكني نكنيد من الان حدود 8 ماهه دارم ازش استفاده ميكنم هييييييييچ مشكلي باهاش ندارم!

نظر

دوستان من با برنامه itools از قسمت اس ام اسها بکاپ گرفتم و حالا متاسفانه با خود برنامه ریستور نمیکنه .راهی هست که بتونم ریستور کنم به گوشیک فایلها پسوندشون هست csv

نظر

نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
                  دوستان من با برنامه itools از قسمت اس ام اسها بکاپ گرفتم و حالا متاسفانه با خود برنامه ریستور نمیکنه .راهی هست که بتونم ریستور کنم به گوشیک فایلها پسوندشون هست csv
                  خیر
                  باید واسه پیامک ها از مسیر: var/mobile/library/sms بکاپ میگرفتید تا بتونید دستی ریستورش کنید

نظر

خوب الان با آیتولز که گرفتم بصورت csv شده باید چکار کنم و چاره چیه ؟؟؟
                    فایل های پیوست شده
                    ویرایش توسط behnamb : https://i-phone.ir/forums/member/14382-behnamb در ساعت 19-09-2012, 02:58 PM

نظر

لطفا راهنمايي دقيق . تشكر

نظر

من با این برنامه یه سری برنامه نصب کردم اما تو لیست برنامه هام نمیاد . اما وقتی تو search iphone اسموشونو میزنم واسم میاره . مشکل از کجاست ؟

- - - - - - - - - -

من با این برنامه یه سری برنامه نصب کردم اما تو لیست برنامه هام نمیاد . اما وقتی تو search iphone اسموشونو میزنم واسم میاره . مشکل از کجاست ؟

نظر

صفحه هات پر شدن برنامه هات رو تو چندتا فولدر بريز تا چند صفحه خالي شه بعد روشن خاموش كن درست ميشه

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                            آيتونز از يك سيستم فايل بندي منظم پيروي مي كنه كه تمامي فايل ها كاملا منظم به دستگاه شما فرستاده ميشه و طبقه بندي ميشه
                            در نتيجه اين نظم شما قادر خواهيد بود تا يك مگابايت اخر دستگاه خودتون رو پر كنيد بدون نگراني از كند شدن يا كرش
                            تقريبا پشت آيتونز يك تجربه ٣٨ ساله نهفته هست براي ايجاد يك پيكره منظم فايلي

خوب در مقابل استفاده از برنامه اي براي انتقال عكس،فيلم،موزيك يا اپليكيشن در اين نظم و برنامه آيتونز در نهايت تداخل ايجاد مي كنه و تنها يك كلمه هست كه اونجا خواهد بود
                            ريستور

Sent from my iPhone using Tapatalk

عزیزم اینجور برنامه ها مثل خود اپیکیشن iTunes فقط یه UI هستن مهم APIهای اون هست که این برنامه هم مطمئنان از اونا استفاده کرده. اپل اهداف تجاری رو هم دنبال می کنه (یکی از اهداف) که آیتونز رو اونطوری طراحی می کنه.
                            من که از برنامه ش خوشم اومد

نظر

itools جانشینی مناسب برای آیتونز

نوشته اصلی توسط reynard1 نمایش پست ها
                              خیر
                              باید واسه پیامک ها از مسیر: var/mobile/library/sms بکاپ میگرفتید تا بتونید دستی ریستورش کنید
                              اگه این فولدر sms رو یک کپی ازش بگیرم ، گوشی رو ریستور کنم و بعد همین کپی که گرفتم رو بریزم به همین آدرس دوباره، اس ام اس هام بعد ریستور بر میگرده ؟

iPhone, Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط amirreza11 نمایش پست ها
                                اگه این فولدر sms رو یک کپی ازش بگیرم ، گوشی رو ریستور کنم و بعد همین کپی که گرفتم رو بریزم به همین آدرس دوباره، اس ام اس هام بعد ریستور بر میگرده ؟

iPhone, Tapatalk
                                اگه دیگه جیلبریک نکنید نمیشه با این روش چون دیگه به فابل های سیستمی دسترسی ندارید
                                Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

صبر کنید ..
                                X