اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کرش کردن برنامه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط alireza_kh نمایش پست ها
    سلام . من چند تا از برنامه هام هست که قبلا راحت اجرا میشد ولی الان هی کرش میکنه چی کار کنم ؟ مثل : Fifa 12 tin tin و ...
    برنامه هایی رو که به این مشکل دچار شدن ؛ پاک کنید و مجدد نصب کنید .

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
      برنامه هایی رو که به این مشکل دچار شدن ؛ پاک کنید و مجدد نصب کنید .
      این کارو کردم ولی باز درست نشد

نظر

این کارو کردم ولی باز درست نشد
        برنامه ها رو توو safe mode اجرا کنید احتمالا باید جواب بده !

نظر

نوشته اصلی توسط alireza_kh
          هیچ کس نمیدونه باید چی کار کنم . خیلی از برنامه ها و بازی های سالم من که بازی میکردم قبلا نصب میشن ولی هی وسطش میپرن بیرون . کاری نمیشه کرد؟ پاک هم کردم و دوباره نصب کردم ولی مشکل حل نشده
          سلام دوست عزیز
          کرش کردن برنامه ها چند دلیل متفاوت داره شما اول میران رم را زیر نظر داشته باش ! با Sbseting در ضمن با Sb گزینه Safe هم اضافه میشه البته اینم لازم به گفتن هس که ممکن با نصب sb مشکلت حل بشه بنا به دلایلی که بعدا میگم :d دیدی باز درست نشد با رو اسنو just boot کن در ضمن پکیج های سیدیا بزار همشون اپدیت شن این کارهارو بکن ببین درست میشه ؟ به احتمال قوی بشه !

IMessage: lat_sina@me.com

نظر

نوشته اصلی توسط lat_sina نمایش پست ها
            سلام دوست عزیز
            کرش کردن برنامه ها چند دلیل متفاوت داره شما اول میران رم را زیر نظر داشته باش ! با Sbseting در ضمن با Sb گزینه Safe هم اضافه میشه البته اینم لازم به گفتن هس که ممکن با نصب sb مشکلت حل بشه بنا به دلایلی که بعدا میگم :d دیدی باز درست نشد با رو اسنو just boot کن در ضمن پکیج های سیدیا بزار همشون اپدیت شن این کارهارو بکن ببین درست میشه ؟ به احتمال قوی بشه !

میزان رم رو چجوری میتونم زیر نظر داشته باشم . با بر نامه ram doctor میشه؟

نظر

من ایپاد 4 دارم اشتباهی اینجا پست دادم ببخشید.ندیده بودم که برایه ایپده این تاپیک . این کاری که میگید برای ایپاد 4 هم میشه؟
              ویرایش توسط ..:Alireza:.. : https://i-phone.ir/forums/member/82550-alireza در ساعت 01-03-2012, 10:41 PM

نظر

میزان رم رو چجوری میتونم زیر نظر داشته باشم . با بر نامه ram doctor میشه؟
                فکر کنم گفتم sbseting نصب کن کردی اول اونو نصب کن بعدش بهت میگم چه مدلی اضافه کنی میران نمایش رم خالی رو !

نظر

اه میشه تو قسمت تاپیک سوالات و مشکلات پیرامون آیپاد - صفحه 49 - انجمن تخصصی آیفون جواب منو بدید چون اینجا برای ipad است . ممنون

نظر

صبر کنید ..
                  X