اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی برای خرید 4s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمایی برای خرید 4s

سلام به همه.
    من اگه یه 4s لاک رو به همراه سیم کارتی که لاک اونه بخرم میتونم بعد از اکتیو کردن از سیم کارت خودم استفاده کنم ؟
    یا حتما باید آنلاک فکتوری باشه ؟
    چجوری میشه فهمید گوشی لاکه یا آنلاک فکتوری ؟

بله بهتره که انلاک فکتوری بخرید
    بدون دردسر
    برای این که بفمید انلاک فکتوریه باید سیم کارت ایرانسل یا همراه اول و بندازید توش و اکتیوش کنید وانتن بیاد
    اگر نه که لاکه

نظر

مشکل همینه !
      قراره که از خارج از کشور برام بخرن و اونجا هم که سیم کارت ایرانی ندارن !
      راه دیگه ای نداره ؟
      اگه سیک کارت خودشو بندازم اکتیو و آنلاک نمیشه ؟ و نمیشه بعدش از ایرانسل توش استفاده کرد ؟

نظر

خیر نمیشه ه لاک باشه فقط سیم کارت اون شرکترو میشه استفاده کرد ازش، اگهاز اپلاستور میخرن فقط بگن انلاک میخوان دیگه مشکلی نیست خودشون میدونن ، مثلا اگه از امریکا میخرن سیم مارت شرکتی جز at&tرو خوند انلاک هست تو دبی هم که کلا همه انلاک هست با شرکتی قرار داد نداره اپل

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
          خیر نمیشه ه لاک باشه فقط سیم کارت اون شرکترو میشه استفاده کرد ازش، اگهاز اپلاستور میخرن فقط بگن انلاک میخوان دیگه مشکلی نیست خودشون میدونن ، مثلا اگه از امریکا میخرن سیم مارت شرکتی جز at&tرو خوند انلاک هست تو دبی هم که کلا همه انلاک هست با شرکتی قرار داد نداره اپل
          نه میخواد از انگلستان بخره . وضعیت چجوریه اونجا ؟
          تشخیص آنلاک بودن فقط با انداختن سیم کارت ممنمه ؟ هیچ راه دیگه ای نداره ؟

نظر

ببين بهترين كار اينه از سايت اپل سفارش بدن برات اينجورى خيالت راحته كه آنلاكه!

نظر

سلام .
              توی سایت اپل گوشی لاک با 3 تا اپراتور که at&t , verizon , sprint عرضه می شه که نمونه 16 گیگی رو زده 199 دلار و 32 گیگی 299 دلار و 64 رو 399 دلار که خیلی از آنلاک ارزون تره . اگه من مثلا" یه 16 گیگی با لاک at&t بگیرم از آمریکا اینجا می تونم آنلاک کنم و ازش استفاده کنم ؟
              ببخشید اطلاعات زیادی ندارم در این مورد...ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط aryan_007 نمایش پست ها
                سلام .
                توی سایت اپل گوشی لاک با 3 تا اپراتور که at&t , verizon , sprint عرضه می شه که نمونه 16 گیگی رو زده 199 دلار و 32 گیگی 299 دلار و 64 رو 399 دلار که خیلی از آنلاک ارزون تره . اگه من مثلا" یه 16 گیگی با لاک at&t بگیرم از آمریکا اینجا می تونم آنلاک کنم و ازش استفاده کنم ؟
                نه دوست عزیز شما نمی تونید آنلاک کنید چون آنلاک برای 4اس نیومده. بهترین راه اینه که آنلاک بخرید.

نظر

سلام من برای اپدیت به ورزن 5.1 فقط باید به ایتونز وصلش کنم؟گوشیم انلاکه

نظر

بله فقط به آیتونز وصل کنید و مننظر بمونید تا اکتیو بشه.

نظر

بله فقط به آیتونز وصل کنید و مننظر بمونید تا اکتیو بشه.

نظر

نوشته اصلی توسط aryan_007 نمایش پست ها
                        سلام .
                        شما.با r-sim میتونید انلاک کنید

نظر

دوستان اين انلاك هايي كه با پرداخت قرارداد انلاك شدن فرقي با انلاك فكتوري ندارن. الان بخوام بخرم از كسي ارزش داره؟ بعدا دوباره لاك نميشه كه؟ الان داره با همه ي سيم كارتها كار ميكنه

نظر

آقا کسايی که ميرن مکه ونجا apple store که نيست اما کسی فروشگان خوب نميشناسه که بخريم???

تو رو خدا راهنمايی کنيد از اونجا چجوری idevice گير بيارم و همينطور mac......

نظر

حالا این همه جا شما چرا میخوای از اونجا بگیری فکر کنم با ایران زیاد اختلاف نداشت باشه

نظر

صبر کنید ..
                              X