اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی در مورد قیمت گوشی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمایی در مورد قیمت گوشی

سلام دوستان و مدیران گرامی من چند روز پیش یک گوشی 3gs خریدم 550 هزار تومان 16 گیگ ورژن 4.3.3 هست گوشی قابش هم تقریبا تمیز هست آیا خوب خریدم با این قیمتهای گوشی یا زیاد خریدم؟؟؟ دوستدار شما ساناز

بستگی به تمیز بودن گوشی داره ولی در کل کمی گرونه ! ( 32 الان این قیمت پیدا میشه )
    انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

گوشی چقدر کار کرده عزیز؟
      اگه امکانش هست عکسش رو بگذارید تا دوستان نظر بدهند

نظر

نوشته اصلی توسط Hamedzm نمایش پست ها
        گوشی چقدر کار کرده عزیز؟
        اگه امکانش هست عکسش رو بگذارید تا دوستان نظر بدهند
        از کجا بدونم چقدر کارکرده فروشنده گفت تمیز هست گوشی ولی خوب شایدم دروغ گفته ولی موقعی خریدم محافظ واسه صفحه لمسی داشت ...من زیاد از بازی و نرم افزارهای این گوشی استفاده نمیکنم میشم به این گوشی اطمینان کنم و سالها ازش استفاده کنم منظور اینه گوشی مورد اعتمادی هست؟؟؟راستش من میخواستم سامسونگ گلگسی اس بخرم بعد نمیدونم یهو چی شد به گوشی آیفون کاکرده راضی شدم شاید یک دلیلش صفحه نمایش tft بود که گوشی سونی اریکسون p990 هم داشتم همین صفحه نمایش داشت 5 سال دارمش هنوز خراب نشده چون قدیمی شد ایفون گرفتم....یک سوال دیگه هم داشتم رنگ قاب هم میره یا اینکه همیشه همینطور شفاف هست؟؟؟

همه رفتن کسی نیست سوالات منو جواب بده؟؟؟قاب گوشی آیا همیشه هیمنطوری شفاف هست یا رنگ گوشی میره؟؟

نظر

از پشت جعبه گوشی نگاه کن ببین تولید چه موقعیه؟؟
          جنس قابش اگه اصلی باشه خوب می مونه و رنگش نمیره
          ویرایش توسط smasma1 : https://i-phone.ir/forums/member/78407-smasma1 در ساعت 21-02-2012, 09:58 PM

نظر

نوشته اصلی توسط smasma1 نمایش پست ها
            از پشت جعبه گوشی نگاه کن ببین تولید چه موقعیه؟؟
            جنس قابش اگه اصلی باشه خوب می مونه و رنگش نمیره
            مگه تولید این مدل گوشی 2009 نیست دیگه از پشت جعبه گوشی چی مشخص میشه

نظر

چی شد پس

نظر

حالا شما که گرفتی دیگه چه فرقی میکنه...
                500 اگه تمیز بود من خودم میخریدم...در جد اک منظورمه اگه نه همون 400 تا 450

نظر

از نظر قیمت که دیگه تموم شد و سوال بعد از خرید دیگه جال نیست ولی حتی اگه قابش خط د خش و .. داره خود دستگاه مشکلی براش پیش تمیاد اصولا کیفیت بالا هست ، مگر اینکه قبلا تعمیر خاصی شده باشه ، شما استفاده کنید مشکلی پیش نمیاد

نظر

صبر کنید ..
                  X