اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با safari download manager

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با safari download manager

سلام دوستان-انشاا... حال همتون خوب باشه
    ورژن ایپدم ۵.۰.۱ هست و جیلبریک هستم و وقتی safari download manager رو از سیدیا دانلود و نصب میکنم safari باز نمیشه-لطفا یکی راهنمایی کنه چیکار کنم-اگر هم سورس خاصی رو دارید بذارید تا بتونم دانلودش کنم-لطفا دقیق راهنمایی کنید-مرسی

نوشته اصلی توسط aminrajabi1367 نمایش پست ها
    سلام دوستان-انشاا... حال همتون خوب باشه
    ورژن ایپدم ۵.۰.۱ هست و جیلبریک هستم و وقتی safari download manager رو از سیدیا دانلود و نصب میکنم safari باز نمیشه-لطفا یکی راهنمایی کنه چیکار کنم-اگر هم سورس خاصی رو دارید بذارید تا بتونم دانلودش کنم-لطفا دقیق راهنمایی کنید-مرسی
    شما برنامه رو از داخل سیدیا پاک کنید که مشکل حل بشه. برای دانلود هم سعی کنید از برنامه های دیگر که داخل سیدیا نیستند، استفاده کنید. مثل iDownloader . به دلیل اینکه هنوز این برنامه با این ورژن سازگاری کامل ندارد

نظر

سلام دوستان ، من از cydiastore لایسنس safari download manager خریدم . نرم افزار رو هم همونطور که توضیح دادن دانلود کردم ولی بعدش هیچ اتفاقی نیفتاده . نه نرم افزاری اضافه شده و نا سافاری چیزی رو دانلود میکنه . لطفاَ راهنمایی کنین .
      ورژن آیفنم 7.1.2 هست
      ممنون
      ویرایش توسط Sinaonee : https://i-phone.ir/forums/member/7859-sinaonee در ساعت 15-08-2014, 10:44 PM

نظر

نوشته اصلی توسط azarnoosh نمایش پست ها
        سلام دوستان ، من از cydiastore لایسنس safari download manager خریدم . نرم افزار رو هم همونطور که توضیح دادن دانلود کردم ولی بعدش هیچ اتفاقی نیفتاده . نه نرم افزاری اضافه شده و نا سافاری چیزی رو دانلود میکنه . لطفاَ راهنمایی کنین .
        ورژن آیفنم 7.1.2 هست
        ممنون
        در iOS 7 باید از توییک Safari Downloader+ استفاده کنید. و بصورت کرک شده هم وجود دارد.

نظر

صبر کنید ..
        X