اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

معرفی برنامه ای جالب برای نمایشPasscode و عبور از مرحله iDevice Disabled

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

yekiiiiiii j bedee naaa

نظر

نوشته اصلی توسط milaaadd نمایش پست ها
      yekiiiiiii j bedee naaa
      قانون رو رعایت کنید، فارسی تایپ کنید و اسپم ارسال نکنید تا جوابتون داده بشه

نظر

هنوز هیچ آپدیتی از این برنامه برای گوشیهای بالاتر از آیفون 4 نیومده و نه برای ورژن بالاتر از 5.0.1 ... اگر برنامه به روز شد تو همین تاپیک اعلام میشه، با تشکر

نظر

فایل پست اول نیاز به پسورد دارد!

نظر

دوست عزیز این آموزش چند تا نقص اساسی داره واقعا نمی دونم عمدا یا سهوا
            به هر حال
            - اول از همه توضیح داده نشده فایل iPhone3,1_5.0.1_9A405_Restore.ipsw رو از کجا بیاریم که در مرحله 4 انتخابش کنیم .
            - مسئله بعدی اینه که ورژن آی او اس بنده 4.3.1 هست ( جیل بریک شده) اینجا ظاهرا برای رستور ورژن 5 انتخاب شده ، آیا من باید همون ورژن خودم رو دانلود کنم یا ورژن 5 رو ؟!
            - بردن آیفون به حالت دی اف یو هم توضیح داده نشده شاید بگین فرض کردین همه بلدن ولی دوست بنده بلد نبوده و چند ساعت سرگردون بوده، به هر جال چنین آموزش مفید و مهمی هر چه کاملتر باشه بهتره مگر اینکه قصدی در کار باشه - و البته نقش استعمار جهانی رو هم نمیشه نادیده گرفت به ویژه در. در اینجا تشکر می کنیم از همه شما و منتظریم جواب بدید به اون سوال اول و دوم ، ممنون و سپاسگراز

نظر

نوشته اصلی توسط xigmond نمایش پست ها
              دوست عزیز این آموزش چند تا نقص اساسی داره واقعا نمی دونم عمدا یا سهوا
              به هر حال
              - اول از همه توضیح داده نشده فایل iPhone3,1_5.0.1_9A405_Restore.ipsw رو از کجا بیاریم که در مرحله 4 انتخابش کنیم .
              - مسئله بعدی اینه که ورژن آی او اس بنده 4.3.1 هست ( جیل بریک شده) اینجا ظاهرا برای رستور ورژن 5 انتخاب شده ، آیا من باید همون ورژن خودم رو دانلود کنم یا ورژن 5 رو ؟!
              - بردن آیفون به حالت دی اف یو هم توضیح داده نشده شاید بگین فرض کردین همه بلدن ولی دوست بنده بلد نبوده و چند ساعت سرگردون بوده، به هر جال چنین آموزش مفید و مهمی هر چه کاملتر باشه بهتره مگر اینکه قصدی در کار باشه - و البته نقش استعمار جهانی رو هم نمیشه نادیده گرفت به ویژه در. در اینجا تشکر می کنیم از همه شما و منتظریم جواب بدید به اون سوال اول و دوم ، ممنون و سپاسگراز
              جواب اولی و دومی اینکه شما فرمور مربوط به گوشی خودتون رو دانلود کنید
              مال شما الان ۴.۳.۱ هست پس ۴.۳.۱ رو دانلود کنید
              از این تاپیک
              http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html

برای حالت dfu از این تاپیک استفاده کنید
              http://www.i-phone.ir/forums/thread77369.html

نظر

دقت کنید

سلام مجدد
                عزیز جان من در سایتهای خارجی موضوع رو دنبال کردم البته پریروز
                لطفا توجه کنید : مهم نیست فریمور نصب شده روی دستگاهتون چی باشه به هر حال باید از نسخه 5.0.1 استفاده کنید
                دقت کنید که برنامه قرار نیست رستور کنه و در مرحله رستور "رداسنو" کنسل میشه ! فقط فانکشنهایی که برنامه نیاز داره در این پکیج هست.
                پس پاسخ شما اشتباه بود یک چراغ شما خاموش میشه و میرید به مرحله قبل

نظر

سلام

دوستان این برنامه رو واسه تغییر لاک اسکرین از سیدیا نصب کردم حالا نمیتونم قفل گوشی را بازکنم هرکه این برنامه رو نصب کرده
                  لطفا راهنمایی کند چطور قفلش بازمیشه ؟ ممنون

http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...52a19291af.jpg

نظر

نوشته اصلی توسط MAJID2011 نمایش پست ها
                    سلام

دوستان این برنامه رو واسه تغییر لاک اسکرین از سیدیا نصب کردم حالا نمیتونم قفل گوشی را بازکنم هرکه این برنامه رو نصب کرده
                    لطفا راهنمایی کند چطور قفلش بازمیشه ؟ ممنون

http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...52a19291af.jpg
                    دوست عزیز تصویر لود نمیشه اسم توییک چیه

نظر

نوشته اصلی توسط gaemshar نمایش پست ها
                      دوست عزیز تصویر لود نمیشه اسم توییک چیه
                      سلام
                      اسم توپیک یادم نیست . با این توپیک میتونی با روشهای مختلفی قفل گوشی را باز کنی .

نظر

نوشته اصلی توسط MAJID2011 نمایش پست ها
                        سلام
                        اسم توپیک یادم نیست . با این توپیک میتونی با روشهای مختلفی قفل گوشی را باز کنی .
                        اسم توییک فکر کنم Epicenter هست.
                        اگر به فایل های سیستمی دسترسی دارید( afc2 - openssh ) از طریق ifunbox یا ترمینال پاک کنید.
                        ایفون رو با سیف مود بالا بیارید و توییک رو پاک کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
                          اسم توییک فکر کنم Epicenter هست.
                          اگر به فایل های سیستمی دسترسی دارید( afc2 - openssh ) از طریق ifunbox یا ترمینال پاک کنید.
                          ایفون رو با سیف مود بالا بیارید و توییک رو پاک کنید.
                          ممنون دوست عزیز
                          مجبور به ریستور شدم

نظر

صبر کنید ..
                          X