اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ایفون ۴ شارژ نگه نمی دارد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ایفون ۴ شارژ نگه نمی دارد

سلام دوستان من ۲ روز پیش ایفونم ۴ ام رو اپگرید کردم به ورژن ۵.۰.۱ و جیلبریک کردم اما در عرض ۸ ساعت شاژم از ۱۰۰ درصد به زیر ۱۰ درصد میرسه !!!! اشکال از کجاس ؟؟؟

البته چون روزاي اوله حتماً زياد با گوشي ور ميري دوست من. طبيعيه
    ولي كلا منم حس ميكنم كه مصرف شارژ اين ورژن بالاست

نظر

از ورژن ۵.۰.۱ از جیلبریک البته نصب برنامه ا سیدیا و همچنین location services و همچنین ضعیف شدن باتری در اثر شارژ زیاد قبل از اپدیت که قبل از ۵.۰.۱ زیاد حس نمیشد
      ولی خوب یک بار ریستور کنید خالی از لطف نیست شاید درست شد!

نظر

احتمالا بکاپتون رو با ایتونز بر گردوندید!
        درسته؟

نظر

نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
          احتمالا بکاپتون رو با ایتونز بر گردوندید!
          درسته؟
          بله ؟مگه نباید این کارو میکردم ؟

نظر

نه مشکلی نیستش
            اما به وفور دیدم که دوستانی که با ایتونز بکاپشون رو برگردندن به این مشکل بر خوردند
            خودمم همین مشکل رو داشتم
            شما الان با ایکلود از کانتکت هاتون یه بکاپ بگیرید و ریستور کنید و تنها بکاپتون رو از طریق ایکلود بر گردونید(توجه داشته باشید که با ایتونز بکاپ رو بر نگردونید)
            حتما درست میشه.

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

سلام دوستان. من استرالیا زندگی میکنم. هفته گذشته یه ایفون 4 از فروشگاه اپل گرفتم. امدم خونه واسه اولین بار باهاش ور رفتم وصلش کردم به ایتونز بعد گفت و اپدیت جدید امده اپدیت کن به 5.1 منم کردم. مثل دوستمون 8 ساعت نه اما خیلی زود شارژ تمام میکنه دقیقه هر شب باید بزنمش توی شارژ، به خصوص وقتی که یه برنامه ای چیزی میخوای روش نصب کنی قشنگ 10% شارژت کم میشه. نمیدونم مانه من این جوریه ،مشکل داره، یه ماله همه همینه!!! ایگه واقعا ماله همه همین باشه که خیلی ضایع هست....بدترین گوشی نوکیا هم هر شب نمیخواد شارژش کنی.....!!!
              در ضمن وقتی شارژش میکنم تا 95% میره و دیگه بیشتر نمیشه، 10 ساعت هم توی برق باشه ها 96% نمیشه!!!!
              چی کار کنم؟
              بدبختی اپل هم از من دوره که برم اونجا.... کسی میتونه راهنمایی کنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط mehdi_nk نمایش پست ها
                سلام دوستان. من استرالیا زندگی میکنم. هفته گذشته یه ایفون 4 از فروشگاه اپل گرفتم. امدم خونه واسه اولین بار باهاش ور رفتم وصلش کردم به ایتونز بعد گفت و اپدیت جدید امده اپدیت کن به 5.1 منم کردم. مثل دوستمون 8 ساعت نه اما خیلی زود شارژ تمام میکنه دقیقه هر شب باید بزنمش توی شارژ، به خصوص وقتی که یه برنامه ای چیزی میخوای روش نصب کنی قشنگ 10% شارژت کم میشه. نمیدونم مانه من این جوریه ،مشکل داره، یه ماله همه همینه!!! ایگه واقعا ماله همه همین باشه که خیلی ضایع هست....بدترین گوشی نوکیا هم هر شب نمیخواد شارژش کنی.....!!!
                در ضمن وقتی شارژش میکنم تا 95% میره و دیگه بیشتر نمیشه، 10 ساعت هم توی برق باشه ها 96% نمیشه!!!!
                چی کار کنم؟
                بدبختی اپل هم از من دوره که برم اونجا.... کسی میتونه راهنمایی کنه؟
                دوست عزیز، نباید اینطور باشه.
                گوشیتون رو ریستور کنید و بعد بدون اینکه شارژش کنید بذارید کاملا" دشارژ بشه، بعد بزنیدش به شارژ و تا ۱۰۰ درصد شارژ نشده از شارژ جداش نکنید. اگه مشکل سخت افزاری نباشه حتماً حل میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط moosavir نمایش پست ها
                  گوشیتون رو ریستور کنید و بعد بدون اینکه شارژش کنید بذارید کاملا" دشارژ بشه، بعد بزنیدش به شارژ و تا ۱۰۰ درصد شارژ نشده از شارژ جداش نکنید. اگه مشکل سخت افزاری نباشه حتماً حل میشه.
                  متشکرم، الان میخوام ریست کنم 6 مدل ریست داره! کدوم را انجام بدم؟ برنامه ها و عکس و اهنگام هم پاک میشه؟

نظر

ریستور کردن با ریست کاملا فرق میکنه.
                    اگر دستگاهتون رو ریستور کنید همه ی اطلاعاتتون پاک میشه!
                    اگر می خواید ریستور کنید طبق تاپیک زیر عمل کنید:
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread802.html

نظر

نوشته اصلی توسط moosavir نمایش پست ها
                      اقا من این کارو کردم، درست نشد. دیگه رفتم فروشگاه اپل مشکلم را گفتم، نگاه کرد دید کلی برنامه اجرا شده در Background دارم، همه را بست و گفت که علت مصرف زیاد باتریت همینه برنامه های را که باز میکنی با زدن دکمه Home بسته نمیشه، و اون برنامه در حافظ گوشی باز میمونه و باتری مصرف میکنه. گفتن که 2 مرتبه سریع دکمه Home را بزن، تا لیست برنامه های اجرا شده و بسته نشده برات بیاد. حالا دستت را روی یکی از برنامه ها را نگه دار،تا بتونی از از رم ریموش کنی. اقا گوشیم با این کار درست شد و دیگه شارژ زیاد مصرف نمیکنه. اصولا مشکلات به ظاهر پیجیده راه حل های اسونی دارند،لازم به ریستور و ... نبود.
                      ممنون

نظر

اخه كسي فك نميكرد شما نميتوني برنامه هارو كامل ببندي

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط ardavan i4 نمایش پست ها
                          اخه كسي فك نميكرد شما نميتوني برنامه هارو كامل ببندي
                          sent from my iphone using tapatalk
                          اره گفتم که باره اولم هست دارم با ایفون کار میکنم.چند روزه خریدم. حالا من گفتم بنویسم واسه اونهای که مثل من میان و دنبال راه حل میگردند.

نظر

نوشته اصلی توسط mehdi_nk نمایش پست ها
                            اره گفتم که باره اولم هست دارم با ایفون کار میکنم.چند روزه خریدم. حالا من گفتم بنویسم واسه اونهای که مثل من میان و دنبال راه حل میگردند.
                            حق با شماست دوست عزیز؛ ما باید دقیق تر سؤال می کردیم. با این حال، شما هم بهتر بود سوالت رو تو بخش سؤالات مبتدیان می پرسیدی. اینجا البته تخصصی تره، و میشه انتظار داشت که کاربر اصول اولیه کار با آیفون رو بدونه.

نظر

چیزی که تجربه ی خودمه برگردوندن بکاپ خیلی تاثیر منفی داره ، فقط شماره هارو جدا بکاپ بگیرید برگردونید

نظر

صبر کنید ..
                              X