اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیفون 4s بالا نمیآید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آیفون 4s بالا نمیآید

آیفون 4 اس دارم سیم کارت رو که در میآوردی و جا میزدی اصلا متوجه نمیشد یعنی اینکه در میآوردم نو سیم نمیزد همش نو سرویس بود من رفتنم ریستور کنم ارور 3194 اومد با تینی این مشکل بر طرف شد بعدش ارور 2005 اومد با دستکاری فایل هاست اینم بر طرف شد و ریستور شد ولی آخرش ارور-1 اومد بعدش اومد بالا و روی حالت ریکاوری مد رفت با تینی exit recovery زدوم از این حالات خارج شد ولی بازم بالا نمیآید روی آرم اپل هنگه و اون آرم چرخش می یادو میره چه کار کنم

گوشیت رستور شد بالاخره یا نه؟یعنی تو اکتیو گیر کرده؟

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
      گوشیت رستور شد بالاخره یا نه؟یعنی تو اکتیو گیر کرده؟
      وقتی میگه رو ارم اپل گیر کرده یعنی اصلا به کار به activision نکشیده

دوست عزیز با ireb هم دوباره ریستور کن
      منم تمامی ارور های ریستور رو با ireb کنار میزنم

نظر

مشکل اصلی از سیم کارتتون بوده احتمالا

نظر

نوشته اصلی توسط mahdi1369 نمایش پست ها
          آیفون 4 اس دارم سیم کارت رو که در میآوردی و جا میزدی اصلا متوجه نمیشد یعنی اینکه در میآوردم نو سیم نمیزد همش نو سرویس بود من رفتنم ریستور کنم ارور 3194 اومد با تینی این مشکل بر طرف شد بعدش ارور 2005 اومد با دستکاری فایل هاست اینم بر طرف شد و ریستور شد ولی آخرش ارور-1 اومد بعدش اومد بالا و روی حالت ریکاوری مد رفت با تینی exit recovery زدوم از این حالات خارج شد ولی بازم بالا نمیآید روی آرم اپل هنگه و اون آرم چرخش می یادو میره چه کار کنم
          هم فرومي عزيز!
          كاش كمي بيشتر توضيح مي دادي و كمي ريزتر درخواستتون رو ارايه ميداديد تا دوستان با حوصله بيشتري به نوشته شما بپردازند...
          در هر حال شما اينگونه آورديد:
          آیفون 4 اس دارم سیم کارت رو که در میآوردی و جا میزدی اصلا متوجه نمیشد یعنی اینکه در میآوردم نو سیم نمیزد همش نو سرویس بود
          در كدوم قسمت؟ بعد از ريستور يا قبلش؟ اگر بعد از ريستور بوديد يعني يك مرحله قبل از اكتيو شدن دستگاه شما؛ بگيد كه راهنمايي كنيم، اگه نه شما به راحتي مي تونيد 4s رو ريستور كنيد و اصلا با يان ارورها مواجه نخواهيد شد، مگر اينكه فايل هاستتون را دستكاري كرده باشيد كه جاي خود دارد...

نظر

نه با ireb5 جواب نداد

گوشی ریستور میشه ولی آخر مرحله که ریستور تمام میشه ارور 1- می یاد و گوشی روشن میشه روی حالت ریکاوری مد میره و بعدش من با تینی exit recovery که میزنم روی آرم اپل گیره و بالا نمی آیاد

نظر

آخرش این ارور رو میده

نظر

دوست عــــزیز :
                شما ریستور کن و وقتی رفت تو ریکاوری رفت طبق آموزش لینک زیر مرحله به مرحله و با دقت انجام بده حتماً مشکلت حل میشه ، من خودم رو 4s با ایتیونز 10.5.3 امتحان کردم صد در صد جواب میده.
                موفق باشــــــــید.....
                http://www.i-phone.ir/forums/thread6541.html

نظر

دوستان هنوز مشکلم پا بر جاست از اینم کمک گرفتم موفق نشدم http://www.i-phone.ir/forums/thread6541.html

نظر

صبر کنید ..
                  X