اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کمک فوری برای برگردوندن back up های قبلی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کمک فوری برای برگردوندن back up های قبلی

با سلام!
    شدیدا به کمکتون احتیاج دارم !!!!!!!!!
    آیفونم رو ریستور کردم و با به صورت new آوردمش بالا!
    حالا همه اطلاعاتم و از همه مهمتر contactam پریدن !!!
    میشه خواهشا کمکم کنید !!!!!!!!!!!!!!!!!!
    باید بگم که تو back up ، هیچی از قبلیا نیست !!
    همه جدیدا !!!!!!!!!!!!
    ویرایش توسط shakashti : https://i-phone.ir/forums/member/12684-shakashti در ساعت 20-02-2012, 10:47 AM

دوست عزیز: شما باید قبل از ریستور کردن حتما باید یک بکاپ از گوشی تون بگیرید که متاسفانه این کار رو انجام ندادین....
    همه اطلاعات شما بدون بکاپ گرفتن همشون پاک میشه...

( خوشرویی، کمند دوستی است)

نظر

شما رو iTunes رو اسم گوشیتون کلیک راست کنید و گزینه restor from backup و انتخاب کنید ببینید بکاپ های قبلی تون هست یا نه،اگه نبود بگید یه راه دیگه بگم

نظر

نوشته اصلی توسط reynard1 نمایش پست ها
        شما رو itunes رو اسم گوشیتون کلیک راست کنید و گزینه restor from backup و انتخاب کنید ببینید بکاپ های قبلی تون هست یا نه،اگه نبود بگید یه راه دیگه بگم
        بکاپهای قبلیم نیستن !!!!!!!!!!!!

نظر

از این پس هر وقت خواستین با ایتونز کار کنید ، یکم صبور باشید تا برنامه ايتونز یک بکاپ اتوماتیک از گوشی شما بگیره، تا دیگه با مورد مشکلات
          مواجه نشید...

نظر

نوشته اصلی توسط NERDESIN نمایش پست ها
            از این پس هر وقت خواستین با ایتونز کار کنید ، یکم صبور باشید تا برنامه ايتونز یک بکاپ اتوماتیک از گوشی شما بگیره، تا دیگه با مورد مشکلات
            مواجه نشید...
            چشم

نظر

نوشته اصلی توسط shakashti نمایش پست ها
              بکاپهای قبلیم نیستن !!!!!!!!!!!!

من منتظر کمکتون هستم

نظر

شما رو itunes رو اسم گوشیتون کلیک راست کنید و گزینه restor from backup و انتخاب کنید ببینید بکاپ های قبلی تون هست یا نه،اگه نبود بگید یه راه دیگه بگم

من منتظر کمکتون هستم

نظر

متوجه مشكلتون نبودم
                  ویرایش توسط Mohamad_c++ : https://i-phone.ir/forums/member/86373-mohamad_c در ساعت 20-02-2012, 07:50 PM

نظر

نوشته اصلی توسط shakashti نمایش پست ها
                    من منتظر کمکتون هستم
                    تو ویندوز این مسیر و دنبال کنید

C:\Users\Administrator\AppData\Roaming\Apple Computer\MobileSync\Backup\21073736b3ea36dec2d061f c420a2fd6393970bb
                    این مسیر بکاپ ها است که فقط با تغییر ویندوز عوض میشه

اگه اونجا بکاپ بود فکر کنم بشه با نرم افزار های جانبی مثل 91pcsuite ریستور کرد

نظر

تو ویندوز این مسیر و دنبال کنید

این مسیر بکاپ ها است که فقط با تغییر ویندوز عوض میشه

اگه اونجا بکاپ بود فکر کنم بشه با نرم افزار های جانبی مثل 91pcsuite ریستور کرد
                      ممنون

نظر

با سلام
                        من یک مشکل توی برگردوندن پکاپ دارم ولی دیگه تاپیک اضافی باز نکردم و توی هیمنجا درخواست میکنم
                        گوشیمو ریستور کردم قبلش بکاپ گرفت ولی بعد از ریستور حواسم نبود آیتونز دوباره از ios جدید بکاپ گرفت چون هنوز بکاپ قبلی رو نریخته بودم و گذاشته بودم برای بعد توی بکاپ جدیده هیچی نیست متاسفانه بکاپ قبلی رو هم توی لیست نمیاره ولی توی مسیر
                        C:\Documents and Settings\farzad\Application Data\Apple Computer\MobileSync\Backup
                        فولدرش وجود داره و بکاپ هاش هم هست چطوری میتونم برشون گردونیم تمام عکسها و و شماره هام پریدن . ممنون میشم کمک کنید .

نظر

توی آیتونز میتونید انتخاب کنید چه بک آپی مربوط به کدوم تاریخ رو برگردونید.(وقتی ریستور فرام بک آپ رو زدید)

نظر

نه بالا گفتم اتفاقا همین ریستور فروم بکاپ رو که میزنم توی لیست فقط آخرین بکاپ رو که مال ریستور جدیده میاره و چیز دیگه ای نیست که انتخاب کنم اما میدونم که توی همون مسیر بالا که گفتم فایلهاش وجود داره

نظر

صبر کنید ..
                            X