اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جوانترین ثروتمندان سال 2011

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• جوانترین ثروتمندان سال 2011

پول پارو کردن، آنهم در اوج جوانی آرزویی است که البته از قدیم گفته اند بر جوانان عیب نیست! داشتن پول و سرمایه هنگفت، اما برای برخی از جوانان نه تنها آرزو نیست که به حقیقت پیوسته است.
    در این گزارش قصد داریم جوانانی را به شما معرفی کنیم که به معنای واقعی کلمه پول پارو می کنند و در حالی که چند تن از آنان کمتر از 40 سال دارند، پول خردشان میلیون است و با میلیارد سر و کار دارند.
    جوانان ترین ثروتمندان دنیا از نگاه مجله فوربس را بشناسید:

1. داستین موسکوویتز
    ثروت: 2/7 میلیارد دلار

هم اتاقی مارک زاکربرگ در دوران دانشگاه و سومین کارمند فیس بوک، جوانترین ثروتمند دنیاست. وی که تنها 8 روز با زاکربرگ فاصله سنی دارد، به همراه وی درس و دانشگاه در هاروارد را رها کرد و به کالیفرنیا رفت تا به همراه رفیق شفیق خود تمام وقت خود را صرف کار بر روی شبکه ای اجتماعی کند.
    وی که ابتدا مسوول ارشد بخش تکنولوژی و سپس معاون زاکربرگ در فیس بوک شد، در سال 2008 از این شبکه اجتماعی جدا شد تا شرکت نرم افزاری آسانا را تاسیس کند.

2. مارک زاکربرگ
    ثروت: 13/5 میلیارد دلار

این روزها نام مارک زاکربرگ مترادف پول و سرمایه شده است. شبکه اجتماعی که او بنیانش را نهاد، آنقدر قوی بود که نقش کلیدی در انقلاب های تونس، مصر، یمن و لیبی ایفا کرد. همین نقش پررنگ دلیلی کافی برای محبوبیت صدچندان و در نتیجه سرازیر شدن سرمایه به سمت فیس بوک است.
    زاکربرگ بدون هیچ تردیدی و با یک محاسبه سرانگشتی ثروتمندترین جوانی این روزهاست که به لطف ابتکار و تکنولوژی مدرن به این ثروت هنگفت رسیده است.

3. آلبرت وون تارن اوند تاکسیز
    ثروت: 2 میلیارد دلار

این جوان آلمانی تنها 8 سال داشت که سر از فهرست ثروتمندترین های فوربس درآورد، اما به صورت رسمی در سال 2001 و همزمان با تولد 18 سالگی اش صاحب ارثی هنگفت شد. ثروتی که وی صاحبش شد، شامل املاک و مستغلات، شرکت هنری-فناوری به علاوه 30 هزار هکتار جنگل در آلمان است.

4. اسکات دانکان
    ثروت: 3/1 میلیارد دلار

وی که پسر مرحوم دن دانکان است، پس از مرگ پدر کنترل امپراطوری یکی از خط لوله های نفت در آمریکا به ارزش 12/4 میلیارد دلار را به عهده گرفت. وی در کودکی با فقر بزرگ شد، اما امرزو صاحب بیش از 49 هزار مایل خط لوله در آمریکاست.

5. ادواردو ساورین
    ثروت: 1/6 میلیارد دلار

از جمله همراهان زاکربرگ در فیس بوک بود که صاحب 30% سهام این شرکت شد، اما خیلی زود رابطه آنها با شکایت زاکربرگ از ساورین بهم خورد و این جوان آمریکایی هم اکنون تنها صاحب 2% از سهام فیس بوک است که البته چون سهام متعلق به فیس بوک است، حتی 1% آنهم هم مبلغی قابل توجه به شمار می آید.

6. یانگ هیویان
    ثروت: 4/1 میلیارد دلار

تنها زن حاضر در بین 10 ثروتمد جوان دنیا از چین است. وی که پدرش رئیس یکی از بزرگترین سرمایه های چین در گوانگژو است، به لطف این سرمایه پدر در این لیست قرار گرفته است.
    در سال 2007 پدر هیویان پیش از اینکه سهام این دارایی را به عموم واگداز کند، آن را به دخترش بخشید و امسال نیز سود فروش شرکت او بیشتر شده است.

7. فهد حریری
    ثروت: 1/5 میلیارد دلار

کوچکترین پسر نخست وزیر پیشین لبنان، رفیق حریری، با ارثیه ای که پدرش برای او بر جا گذاشت، توانسته در فهرست ثروتمندان جوان قرار گیرد. وی که در حال حاضر در پاریس زندگی می کند پس از مرگ پدر در سال 2005 سهامدار شرکت عربستانی Oger ساخت وساز، مخابرات و املاک و مستغلات پدر شد.

8. سین پارکر
    ثروت: 1/6 میلیارد دلار

این کارآفرین آمریکایی که رئیس موسسان فیس بوک بود، شرکت هایی چون napster را تاسیس کرد. وی که یک تاجر در عرصه تکنولوژی است، از جمله جوانترین ثروتمندان حال حاضر دنیا محسوب می شود.

9. ایمان حریری
    ثروت: 1/5 میلیارد دلار

فرزند دیگر رفیق حریری، رئیس جمهور فقید و پیشین لبنان، هم مثل برادرش در لیست ثروتمندان جوان قرار گرفته است. وی که رئیس هیئت مدیره شرکت عربستانی Oger، فعال در زمینه ساخت و ساز، مخابرات و املاک و مستغلات است، به لطف ارثی که پدر برایش باقی گذاشته پول پارو می کند.

10. یوشیکازو تاناکا
    ثروت: 2/2 میلیارد دلار

به گزارش بانكي، موسس شبکه اجتماعی Gree، بزرگترین شبکه اجتماعی ژاپن، شاید روزی جا پای زاکربرگ و فیس بوک بگذارد و به جای قرار گرفتن در رده دهم این فهرست، صدرنشین شود.

منبع:آی تی آنالیز

اِ پس من کجام ؟!
    گفته بودن که که اسم منم تو این لیست هست :d
    عیبی نداره اگه خدا بخواد سال بعد

نظر

این فیس.بوک چیکار کرده 3 تا از این لیست مدیرانش بودند

نظر

نوشته اصلی توسط pejmanamiri نمایش پست ها
        این فیس.بوک چیکار کرده 3 تا از این لیست مدیرانش بودند
        خوبه بدونید که برای هر لایکی که در فیس*بوک زده میشه ۱۰ الی ۲۰ سنت درامد داره برای فیس*بوک

نظر

چه ربطی به لایک داره ؟ من میدونم بیشترین درامد از تیلیغاتی هست که واسه افراد بالای سن قانونی نمایش میده و هر کلیکی رو اونا یک یا ۲ دلار از اون شرکت میگیره

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
            چه ربطی به لایک داره ؟ من میدونم بیشترین درامد از تیلیغاتی هست که واسه افراد بالای سن قانونی نمایش میده و هر کلیکی رو اونا یک یا ۲ دلار از اون شرکت میگیره
            اگه با فیس * بوک اشنا باشید متوجه میشید که با هر لایک یک موضوع ، اون موضوع بین سایرین پخش میشه
            این مسله به این کمک می کنه که روز به روز فیس * بوک همه گیر بشه
            با همه گیر شدن فیس * بوک تبلیغاتی که به قول شما هیچ ربطی به لایک نداره هم بیننده بیشتری پیدا می کنه و در نتیجه باعث می شه که حق تبلیغاتی بسیار زیادی نصیب فیس * بوک بشه
            در این جا تنها کسی که سود می بره مارک زوکربرگ و شرکاش هستند

اگه گفته هام اشتباهه دوستان لطف کنن تصحیحش کنن

نظر

نوشته اصلی توسط f0x
              فرض کنید فروم ما اینگلیسی زبان بود و از ملیت های مختلف میومدند اینجا
              خب با این حرفی که شما زدی آبروی کشور رو بردی
              یکم فکر کنم قبل از پست زدن
              با نهایت احترام بنده چیزایی رو که میگم از خودم در نیاوردم و از همین فروم هایی به قول شما خارجی شنیدیم

نظر

نوشته اصلی توسط f0x
                نه رفیق اشتباه میکنی
                تنها و تنها راه درآمد ف ب تبلیغات ستونی سمت راست آن (در نسخه انگلیسی زبان) هست
                من خودم پیج دارم و برای تبلیغ پیج ام بابت هرکلیک ۵۰ سنت میپردازم توسط دوستانم در خارج از کشور
                و پیج منو اون گوشه نشون میده تا تعداد مخاطبینش بیشتر میشه
                و درآمد من بیشتر شه

شاید مطلب شما داره همینو غیرمستقیم میگه، نمی دونم؟
                خوب عزیز من ، من هم دارم همینو میگم دیگه
                شما در این جا به عنوان تبلیغ کننده هستید و فیسبوک برای هر لایک از شما پول دریافت می کنه
                مگر من چیزی غیر از این گفتم !؟
                ضمناً دیگه این جا جاش نیست اگه مایل به ادامه این بحث هستید دیگه این جا ادامه ندید چون به نفع انجمن نیست
                سپاس

نظر

واسه اتمام بحث ، واسه هر لایک به یک پیج نیست، هر کلیک روی تبلیغشون پول میگیرن ؛)

نظر

دوستان
                    برای تبلیغ در فیس بوک به طور خلاصه باید:

اول جمعیت و بازار هدف معلوم شه، قدم بعد بودجه تبلیغاتتون هست.

حالا برای هزینه کردن این بودجه دو تا راه هست یا به ازای هر کلیک یه مبلغی کم میشه یا به ازای هر باز نمایش تبلیغ. اصطلاحا
                    Cost per Click
                    Cost per Mille
                    ضمن اینکه واقعا گرونه .

In another life, I will make you stay

نظر

صبر کنید ..
                    X