اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

گلکسی تب یا آیپد2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• گلکسی تب یا آیپد2

سلام دوستان اگه ممکنه منو راهنمایی کنید

سلام دوستان
    جند وقت میخوام تبلت بخرم اما بین گلکسی تب 10 و آیپد2 موندم لطفا کمکم کنید
    دلیل منطقی بیارید
    ویرایش توسط Mr.ID : https://i-phone.ir/forums/member/9721-mr-id در ساعت 05-05-2012, 11:58 AM

جای خوبی سوال نکردی اینجا همه میگن ایپد یک جا برو که بی طرف بهت مشاوره بده من در بخش خرید همین سوالو کردم میتونی بری و بیینی با دلیل سینی شکل بودنش گفتن نخر

اگه واست دوربین و گوشی بودن مهمه سامسونگ اگه سختافزاری و نرم افزاری مهمه ایپد2 ولی یکم صبر کن 3 بیاد !ولی اپل یک مشکل اساسی داره خیلی مشکلات داره واسه سند و ریسیو کردن با گوشی !از هر نوع اطلاعات !
    ویرایش توسط hojjat74 : https://i-phone.ir/forums/member/83872-hojjat74 در ساعت 19-02-2012, 01:20 AM

نظر

من قبل از اینکه ایپد بخرم و بعد از اون هم هیچ از روی تعصب به کسی توصیه نکرده و نمیکنم ولی دوست عزیز در حال حاضر بهترین تبلت بازار مطمئن باش بدون شک ایپد2 هست ، البته ترنسفومر نسل جدیدش هم دارای پردازنده ی 4 هسته ایی هست و خیلی تعریفش میکنن از لحاظ سخت افزاری اما خب این قدرت پردازشش برای کدوم بازی و یا برنامه با قدرت آندروید هست؟ پس با توجه به شرایط حاکم و همچنین فروش جهانی خیره کننده ایپد2 میشه نتیجه گرفت که ایپد2 بهترین هست و واقعا از خریدش راضی ام ، مطمئن مطمئن باش بدون تعصب گفتم

نظر

تعجب میکنم ، با وجود اینکه کاربر ios هستی و لذت و قدرت و کاراییش رو چشیدی ،باز دلت رفته پی اندروید . پیشنهاد من ios ، چون هم جای پیشرفت تو کاراییش هست و هم بت یه شخصیت متفاوت (به خاطر احترام متقابل اپل به تمام کاربراش) میده. چیزی که اندروید همه جا ، جاخوش کن نداره ونخواهد داشت همین شخصیت the best بودنی که تمام کاربران اپل دارن . در پایان پیشنهاد میکنم یکی دو ماهی صبر کنی تا نسل بعدی ایپد بیاد .

نظر

ایپد 2 برای اونایی که یه چیز ساده و جمع و جور میخوان خوبه

نظر

سلام دوستان از زمان معرفی آیبد ۳ تا زمان شروع فروش چقدر زمان فروشش چقدر طول میکشه ؟ آیا به نظر شما خرید آیبد ۲ کار عاقلانه ای هست؟ از اینکه ممکنه دیگه آیبد ۳ جلبرک نشود ؟
            البته اینن نکته را ذکر کنم قست خرید آیبد۲ کارکرده را داشتم .آیا زمان معرفی آیبد ۳ قیمت ۲ چقدر افت میکنه
            ویرایش توسط ali2004 : https://i-phone.ir/forums/member/1288-ali2004 در ساعت 01-03-2012, 06:59 PM

نظر

من قصد داشتم وقتی پول دستم اومد، برم گلکسی تب 10.1 اینچ بخرم....چون عاشق سیستم عامل اندروید بودم....
              اما ورق برگشت و تو قرعه کشی بانک سامان، یک iPad 2 wifi+3g 64G بهم افتاد.....
              راستشو بخوای اولش میخواستم بفروشمش ولی به گفته ی دوستان در مورد این که "مارک اپل معروفه" و.... نگهش داشتم.
              الان که حدود 3 ماه میگذره، دیگه مارکش برام اهمیت چندانی نداره؛ بلکه کارایی نرم افزاری و سخت افزاری ای که داره، آدم رو شیفته ی خودش میکنه....

نظر

فقط ipad 3

نظر

به نظر منم ایپد بهتره نه اینکه طرفداریش رو کنم ولی استفاده ازش راهتره وبهتر.
                  البته تا حالا گالکسی تب استفاده نکردم.

نظر

صبر کنید ..
                  X