اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Mountain Lion DP 1 بر روی PC و لپ تاپ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوست عزیز، شما نباید Primary میساختین. در ضمن فرمتش هم نکردید. ( چجوری Primary ساختی و فرمت نشده ؟ )

شما با یه ویندوز Live چیزی سیستم رو ببر تو محیط ویندوز، بعد اون درایو رو از قسمت :

Manage ==> Disk Management پیدا کنید و فرمتش کنید. فرمتش مهم نیست.

بعدا در داخل مک همون پارتیشن رو انتخاب کنید و بعدش روی تب Erase کلیک کنید و گزینه اول یعنی Mac OS Journald رو انتخاب کنید.

البته من پیشنهاد میکنم قبل از همه اینکار ها از اطلاعات داخل هاردت بکاپ بگیری، ممکنه در طی مراحل نصب مشکلی برات بوجود بیاد و اطلاعاتت رو از دست بدی.
    ویرایش توسط siwa : https://i-phone.ir/forums/member/25144-siwa در ساعت 08-03-2012, 07:37 PM

نظر

مهندس اون درایو تو ویندوز مشکلی نداشت حتی اطلاعات هم روش داشتم که البته نمیخاستمشوت فرمتش هم ntfs هست.
      استاد این بکاپ لازمه چون بکاپ گرفتن برام سخته تو چه مرحله ممکنه این اتفاق بیفته واحتمالش چقدره؟

نظر

میتونی تعداد درایو هاتو کم کنی ؟

چون پارتیشن بندی ات، غیر منطقی هستش. ( منظورم منطق دستگاه هستش، نه منطق انسان )

تو اول یه درایو Primary داری، بعد 3 تا درایو Logical داری. ( حالا بر فرض اینکه هر سه تا هم یک درایو Logical باشن ) بعد دوباره درایو Primary داری. خب این میتونه باعث ناپایداری هم درایو های Logical ات بشه و هم ناپایداری درایو آخرت.

من پیشنهاد ام این هستش که اگر میتونی با Wireless یا با Lan از درایوهات بکاپ بگیر، و از اول پارتیشن بندی رو انجام بده تا خیلات راحت تر باشه. لزومی به ایجاد این همه درایو نیست، میتونی پوشه های مختلف توی یه پارتیشن داشته باشی. اینطوری فضای مرده ات هم کمتر میشه.

در هنگام نصب هکینتاش، ممکنه یه درایو رو اشتباه فرمت کنی، ممکنه یه درایو رو اشتباه بفرستی برای نصب. ممکنه در تنظیماتی که بعدا میخوای انجام بدی، نظم درایو ها اونی نباشه که خودت حدس زدی ( منظورم در سطوح پائین تر مثل Dos یا Terminal هستش ) و بعدا به اشتباه فرمت کنی. ممکنه در حین نصب هکینتاش به مشکل بر بخوری و سیستمت هیچ سیستم عاملی روش سوار نشه، و تنها راه حلت ممکنه فرمت کل درایو ها و پارتیشن بندی مجدد باشه.

باور کن، من خیلیاز این نکته هایی که بهت گفم رو خودم برام پیش اومده یا دیدم.
        ویرایش توسط siwa : https://i-phone.ir/forums/member/25144-siwa در ساعت 08-03-2012, 09:33 PM

نظر

سلامی مجدد خدمت همه مخصوصا سالار عزیز.فکر کنم 6 ماهی میشه مزاحم سالار میشم.امیدوارم سال خوبی داشته باشید.
          من ML رو نصب کردم و تونستم گرافیکم رو هم با Graphice Enabler نصب کنم.
          گرچه موقع دیدن فیلم کیفیت خوبی تو تصویر ندارم
          منتها نه صدا دارم نه ترک پد و نه کیبورد کار نمیکنن...
          میخوام بدونم از کجا باید بفهمم واسه صدا کدوم رو باید نصب کنم؟؟
          ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط saeid_ms نمایش پست ها
            سلامی مجدد خدمت همه مخصوصا سالار عزیز.فکر کنم 6 ماهی میشه مزاحم سالار میشم.امیدوارم سال خوبی داشته باشید.
            من ML رو نصب کردم و تونستم گرافیکم رو هم با Graphice Enabler نصب کنم.
            گرچه موقع دیدن فیلم کیفیت خوبی تو تصویر ندارم
            منتها نه صدا دارم نه ترک پد و نه کیبورد کار نمیکنن...
            میخوام بدونم از کجا باید بفهمم واسه صدا کدوم رو باید نصب کنم؟؟
            ممنون
            این فایل رو دانلود کن :

بعد مک رو یکبار ریستارت کن و وقتی دوباره بالا اومد، برو داخل Terminal و دسترو زیر رو تایپ کن :

کد HTML:
            lspci -nn |grep Audio
            از جوابش برام عکس بزار.

نظر

سالار جان.اون لینک دانلودت رو عوض میکنی؟با هر سیستمی میرم اخطار میده.ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط saeid_ms نمایش پست ها
                سالار جان.اون لینک دانلودت رو عوض میکنی؟با هر سیستمی میرم اخطار میده.ممنون
                بفرما :

نظر

ممنون از سالار عزیز...سال نو مبارک.بهترینها رو برات آرزو دارم..ممنون از i-phone.ir
                  سالار جان اینم عکس

نظر

سیسنم بنده dell xps l 502 x هست که corei7 و 6 گبگ رم و 2 گیگ کارت گرافیکشه ... ولی تا حالا نتونستم روش هیچ نوع هکینتاشی نصب کنم میشه راهنمایی کنید ؟

نظر

با سیستم شما که 10.6.6 Hazard سازگاری داره که ، بازم شما مراحل رو طی کنید مشکلتون رو به Siwa بگید تا کمک کنه.

نظر

درود.
                        من در این انجمن تازه وارد هستم.
                        یک پرسش ساده دارم. من یک سیستم بر پایه مادربورد با چیپ ساخت ای.ام.دی و به طبع آن پردازنده با سازنده یکسان دارم. آیا من بطور قطع نمی توانم نسخه شیر کوهی را نصب کنم و یا اینکه احتمال دارد بتوانم؟!
                        اگر احتمال داشته باشه می خوام سعی کنم.

نظر

سلام من wmvare نصب کردم چطوری بفهمم رمز قبلی چنده

نظر

سلام ميشه راهنمايي كنين.
                            من فلشم رو آماده كردم بعد از بوت كردن فلش و لود شدن installer mac موقعي كه درايو مك رو انتخاب ميكنم پيغام خطا ميده و ميگه يه سري از فايل هاي مورد نياز وجود نداره. طبق آموزش 2 بار فلش رو حاضر كردم ولي پيغامش فرقي نكرد.

نظر

(اگر جای نوشته من مناسب نیست خواهش می کنم به مکان مناسب منتقل کنید )
                              من سرانجام تونستم سیستم عامل مک رو بر روی سیستم خودم که amd هست نصب کنم.
                              هکینتاش niresh نسخه 10.9.0 ( mavericks ) بهترین برای دارنده های pc هست.
                              بر کامل کردنش نیاز به کمی جستجو و نصب یا دستکاری دارد اما بی هیچ مشکلی اجرا می شود.
                              اگر پرسشی بود می توانم تا جایی که می دانم شما را کمک کنم.
                              در پرسیدن احساس آزادی کنید.

نظر

صبر کنید ..
                              X