اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Mountain Lion DP 1 بر روی PC و لپ تاپ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط iiiamirrr نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید.من سیستم core 2 quad هست رمم 4 گیگ ddr3 1333 گرافیکمم giga 560 gt میتونم نصب کنم ؟ به هیچ تایپیک دیگه احتیاج نیست ؟لینک osx mountion lion از کجا بیارم ؟

سیستم شما برای اجرای ML مشکلی نخواهد داشت.

منظورتون رو از تاپیک دیگه متوجه نشدم ؟!!!

لینک دانلود اگر عضو بخش ویژه هستید :

www.i-phone.ir/forums/newpostinthread60580.html

و در اینترنت هم میتونید لینکهای این نسخه رو پیدا کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط pejmanamiri نمایش پست ها
      مدل عین همونیه که توی فیلم هازارد استفاده کردید فقط cpu ۳۰۰ مگاهرتز بیشتره
      شما رو اون تست کردین؟
      خیر، متاسفانه هنوز فرصت تست این نسخه رو روی لپتاپ پیدا نکردم.

ولی فکر کنم نباید شما مشکل خاصی داشته باشین. فقط وایرلس براتون دردسر ساز میشه، چون Kext اش اصلا پیدا نمیشه. برای اون مدل لپ تاپ من 3 روز تموم گشتم و هیچ درایور بدرد بخوری پیدا نکردم.

نظر

منم با اسنو این مشکل و داشتم ولی یه دانگل وایرلس خریدم اندازه بند انگشت و درایور واسش پیدا کردم و مشکل حل شد

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

یکی از دوستان بالا نوشته بودن که میشه از ۱۰.۶.۷ به این نسخه آپدیت کرد ( در آینده )

واقعیت داره ؟ اپل اعلام کرده ؟ منبع ؟

یا من اشتباه متوجه شدم ؟

---------------------------------------------------------------
          :: MAC 4 YOU ::

ویرایش توسط sadeghooo : https://i-phone.ir/forums/member/23222-sadeghooo در ساعت 19-11-2012, 09:40 PM

نظر

سلام سالار...خسته نباشید
            چند بار iATKOSS L2 رو نصبیدم..فقط اولین بار بالا می اومد.همش اخطار میداد.یا ریستارت میشد یا رو آرم اپل گیر میکرد و چند تا نوشته میاومد که مجبور میشدم ریست کنم..
            داشتم میرفتم سمت نسخه های vmWare که تاپیک شما رو دیدم
            سوال:
            میتونم اینو رو سونی f22cfx نصب کنم؟
            CPU: INTEL Core i7 - 2630QM
            RAM: 8GB DDR3
            GeForce GT540 - 1GB
            میتونم واسه مراحل 2 و 3 که حتما باید در مک باشه نسخه iAKtoss L2 رو بریزم.اگه اونو بریزم میشه اینو کامل نصب کنم و بعدش iAktoss رو پاک کنم؟
            ممنون میشم

نظر

نوشته اصلی توسط saeid_ms نمایش پست ها
              سلام سالار...خسته نباشید
              چند بار iATKOSS L2 رو نصبیدم..فقط اولین بار بالا می اومد.همش اخطار میداد.یا ریستارت میشد یا رو آرم اپل گیر میکرد و چند تا نوشته میاومد که مجبور میشدم ریست کنم..
              داشتم میرفتم سمت نسخه های vmWare که تاپیک شما رو دیدم
              سوال:
              میتونم اینو رو سونی f22cfx نصب کنم؟
              CPU: INTEL Core i7 - 2630QM
              RAM: 8GB DDR3
              GeForce GT540 - 1GB
              میتونم واسه مراحل 2 و 3 که حتما باید در مک باشه نسخه iAKtoss L2 رو بریزم.اگه اونو بریزم میشه اینو کامل نصب کنم و بعدش iAktoss رو پاک کنم؟
              ممنون میشم
              سعید جان، ممنون.

جواب سوالاتت :

- فکر نکنم مشکلی باشه برای نصب. ولی نمیتونم قول بدم صدا و وایرلست به خوبی جواب بدن. چون هنوز خودم فرصت نکردم روی صدا و بقیه جزئیات ML کار کنم.

برای مراحل 2 - 3 هم میتونی iAtkos بریزی، ولی نمیتونی پاکش کنی. ( تا آخریم مرحله نصب بهش احتیاج پیدا میکنی. )

البته به جای میتونم یه پیشنهاد دیگه بدم.

دو تا درایو بزار برای کل سیستم عامل هات، بعد اول iAtkos رو بریز، بعد نصب ML رو شروع کن. نصبت که تموم شد و ML به خوبی بالا اومد، میتونی Lion رو پاک کنی و مثلا به جاش ویندوز بریزی. این طوری بهتر نیست ؟

نظر

نوشته اصلی توسط sadeghooo نمایش پست ها
                یکی از دوستان بالا نوشته بودن که میشه از ۱۰.۶.۷ به این نسخه آپدیت کرد ( در آینده )

واقعیت داره ؟ اپل اعلام کرده ؟ منبع ؟

یا من اشتباه متوجه شدم ؟
                10.6.8 رو که میدونم میشه. ولی 10.6.7 رو نمیدونم.

البته درکل برای هکینتاش اینگونه آپدیت های Major ( که از سیستم عامل Lion بخوای به یه سیستم عامل دیگه آپدیت کنی ) انجام شدنی نیست.

اینطور آپدیت ها مخصوص محصولات انحصاری خود شرکت اپل هستش.

نظر

نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
                  سعید جان، ممنون.

جواب سوالاتت :

- فکر نکنم مشکلی باشه برای نصب. ولی نمیتونم قول بدم صدا و وایرلست به خوبی جواب بدن. چون هنوز خودم فرصت نکردم روی صدا و بقیه جزئیات ML کار کنم.

برای مراحل 2 - 3 هم میتونی iAtkos بریزی، ولی نمیتونی پاکش کنی. ( تا آخریم مرحله نصب بهش احتیاج پیدا میکنی. )

البته به جای میتونم یه پیشنهاد دیگه بدم.

دو تا درایو بزار برای کل سیستم عامل هات، بعد اول iAtkos رو بریز، بعد نصب ML رو شروع کن. نصبت که تموم شد و ML به خوبی بالا اومد، میتونی Lion رو پاک کنی و مثلا به جاش ویندوز بریزی. این طوری بهتر نیست ؟
                  سالار جان مرسی از پاسخ.
                  مشکل اینجاست که اگه این کارو بکنم ویندوز اورجینال نمیتونم نصب کنم.ولی بخوام مک رو از نصب کنم میچربه به اینکه نداشته باشم..
                  من مشکل کل درایور ها رو داشتم تو iATKOS.یعنی صدا و گرافیک و... نصب نبودن.customize هم درست تیک میزدم(فکر کنم)ولی نصب نبودن.مثلا واسه کارت گرافیک هم grafice enable رو یه بار تست کردم هم nvidia .ولی نشد.
                  تو این روش چی؟
                  حالا اومدیم نصب کردیم.تو بوت بین ML و Seven مشکلی پیدا نمیکنم؟چون مشکل اصلیم بوت نشدن(یا ارور دادن) بعد نصب مک هست..
                  این نسخه چون رو سیستم غیر اپل نصب شده به نام هکینتاش هست یا اینکه این اورجینال هست؟
                  من یه torrent پیدا کردم که فایل iso هست.آیا همون نسخه هست؟؟؟
                  ممنون سالار.من خیلی اذیتت میکنم.ولی این مک بد عاشقم کرده..
                  ویرایش توسط saeid_ms : https://i-phone.ir/forums/member/43160-saeid_ms در ساعت 24-02-2012, 06:00 PM

نظر

دانلود لینک تورنت...کلیک کنید
                    سلار ببین تو توضیحات این لینک نوشته (OS X 10.8 Mountain Lion Developer Preview 1 (Fixed
                    همین نسخه رو احتیاج داریم؟
                    ویرایش توسط saeid_ms : https://i-phone.ir/forums/member/43160-saeid_ms در ساعت 24-02-2012, 06:23 PM

نظر

سلار ببین تو توضیحات این لینک نوشته (OS X 10.8 Mountain Lion Developer Preview 1 (Fixed
                      بله همینه

نظر

سلام
                        من مشخصات سیستمم اینه :
                        main : Gigabyte 945PL-S3P
                        2.00GB RAM
                        Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E4500 @ 2.20GHz
                        Graphic : NVIDIA GeForce GT 220
                        من با این سیستم به راحتی hazard 10.6.6i رو نصب کردم و کار کرد ولی چون کارت صوتی مادربردم سوخته بود و کارت صوتی اکسترنالم روش کار نمیکرد پاکش کردم. حالا من میتونم 10.8 رو با این سیستم نصب کنم ؟!! برای کارت صوتی چه پیشنهادی دارید ؟
                        مرسی

نظر

سالار جان مرسی از پاسخ.
                          مشکل اینجاست که اگه این کارو بکنم ویندوز اورجینال نمیتونم نصب کنم.ولی بخوام مک رو از نصب کنم میچربه به اینکه نداشته باشم..
                          من مشکل کل درایور ها رو داشتم تو iATKOS.یعنی صدا و گرافیک و... نصب نبودن.customize هم درست تیک میزدم(فکر کنم)ولی نصب نبودن.مثلا واسه کارت گرافیک هم grafice enable رو یه بار تست کردم هم nvidia .ولی نشد.
                          تو این روش چی؟
                          حالا اومدیم نصب کردیم.تو بوت بین ML و Seven مشکلی پیدا نمیکنم؟چون مشکل اصلیم بوت نشدن(یا ارور دادن) بعد نصب مک هست..
                          این نسخه چون رو سیستم غیر اپل نصب شده به نام هکینتاش هست یا اینکه این اورجینال هست؟
                          من یه torrent پیدا کردم که فایل iso هست.آیا همون نسخه هست؟؟؟
                          ممنون سالار.من خیلی اذیتت میکنم.ولی این مک بد عاشقم کرده..
                          خواهش میکنم.

برای ویندوز اورجینال که گفتی :

پشت لپ تاپت رو نیگا کن، اونجا دو تا سریال میبینی، یکی سریال لپ تاپت هستش، اون یکی سریال اورجینال ویندوزت هستش. پس در هر وقتی اگه ویندوز لپ تاپت رو با همون ویندوز ( اگر ویستا هستش با ویستا، اگر 7 هستش با 7 ) معاوضه کنی، میتونی از این سریال برای Genuine کردن ویندوزت استفاده کنی.

فکر کنم گفتی که گرافیکت سری GFX 540 درسته ؟ خوب یه خبر خوب برات دارم. این سری گرافیک و حتی گرافیک های جدیدتر سری GFX بصورت Native ( بدون نیاز به درایور ) توسط سیستم عامل شناسایی میشن. من گرافیکم GFX 560 Ti هستش که بدون نیاز به درایور تمام و کمال گرافیک رو شناخت.

ولی برای صدات .... میتونی از سری درایور های VoodooHDA استفاده کنی. امتحانشون کردی ؟ ( لزومی نداره حتما آخرین نسخه جواب بده، گاهی نسخه های قدیمی تر ممکنه جواب بدن در حالی که نسخه آخر ممکنه اصلا جواب نده. )

برای بوت هم که Chameleon هست و Chimera هم قراره تا چند روز دیگه بوت لودر رو آپدت کنه و بده بیرون. پس فکر کنم نگرانی برای بوت لودر نخواهی داشت.

همه سیستم عامل های Mac OS X ای که روی سیستم هایی غیر از سیستم های خود شرکت اپل نصب میشن، هکینتاش نامیده میشن. البته میزان دستکاری ها متفاوته. ولی در کل حتی Hazard و iAtkos هم دستکاری زیادی انجام نمیدن. فقط یه سری Tweak انجام میدن که سیستم عامل روی سیستم های غیر اپی جواب بده. البته این آموزش جزء اون دسته از آ»وزش هاست که کمترین دستکاری رو لازم دارن. همه نسخه های جدید هکینتاش، قادر به دریافت آپدیت ها از طریق خود Software Update سیستم عامل هستند.

دوست عزیز، اصلا و ابدا اذیت نیست. باور کن من خیلی خوشحال میشم که میتونم به دوستای خوبم در این انجمن ( و چه خارج انجمن ) کمک کنم. هدف منم همین هستش.

همه اینجا عاشق مک هستن.

این تورنت هموینه که خودمم دانلود کردم و باهاش ML رو نصب کردم.

نظر

سالار نمیدونم چجوری ازت تشکر کنم.هیج کجا ندیدم انقدر واسه سوالات دیگران ارزش قایل بشن.ولی شما دوست عزیز سنگ تموم گذاشتی.
                            من تا اینو دانلود کنم 2-3 روزی تول میکشه...انشالله با کمک شما بتونم نصب کنم..چه نصب بشه چه نشه مدیون محبتتم.
                            گرافیک من سری Gf هست.البته فکر نکنم تفاوت زیادی داشته باشن.سری GF واسه لپ تاپ هاست و سری GFX واسه سیستم های خانگی.
                            این لینک دانلود که تو تنجمن قرار گرفته همین نسخه است
                            لینک دانلود اولین نسخه شیر کوهی 10.8 (Mountain Lion)
                            ممنونم از شما و ازین آموزش موثرتون
                            ویرایش توسط saeid_ms : https://i-phone.ir/forums/member/43160-saeid_ms در ساعت 25-02-2012, 04:48 PM

نظر

سالار نمیدونم چجوری ازت تشکر کنم.هیج کجا ندیدم انقدر واسه سوالات دیگران ارزش قایل بشن.ولی شما دوست عزیز سنگ تموم گذاشتی.
                              من تا اینو دانلود کنم 2-3 روزی تول میکشه...انشالله با کمک شما بتونم نصب کنم..چه نصب بشه چه نشه مدیون محبتتم.
                              گرافیک من سری gf هست.البته فکر نکنم تفاوت زیادی داشته باشن.سری gf واسه لپ تاپ هاست و سری gfx واسه سیستم های خانگی.
                              این لینک دانلود که تو تنجمن قرار گرفته همین نسخه است
                              لینک دانلود اولین نسخه شیر کوهی 10.8 (mountain lion)
                              ممنونم از شما و ازین آموزش موثرتون
                              خواهش میکنم دوست عزیز، وظیفه اس.

امیدوارم که دیگه اینبار تو نصب مشکلی برات پیش نیاد و راحت و روان بتونی نصبش کنی و از مک لذت ببری.

بله همین نسخه هستش.

نظر

سلام سالار.تو تاپیک نصب iATKos L2 تاپیکمو دیدی و جواب دادی.ممنون.همون مشکلی که گفتم بود.الان iAktos رو نصبیدم.
                                من تو مرحله 3 گیر میکنم.
                                الان من تو مک روی فایلی که دانلود کردم 2بار کلیک کردم که بارگذاری بشه.بعد وقتی به finder میرم این فایلها هستند

تا این مرحله که مشکلی نیست..
                                (فایل DMG مربوط به Mountain Lion را در محیط مک بارگذاری کنید، که روی دسکتاپتان درایوی به نام Mac OS X Install ESD ایجاد خواهد کرد. در این مرحله باید قابلیت نمایش فایلهای مخفی را در محیط مک فعال کنید، که برای اینکار باید در برنامه ترمینال ( در Applications ==> Utilities ==> Terminal ) عبارت زیر را تایپ کنید :

کد HTML:
                                sudo defaults write com.apple.finder AppleShowAllFiles TRUE
                                با اجرای این عبارت برنامه Terminal از شما رمز عبور اکانت فعلی مک تان را خواهد پرسید، آنرا تایپ کنید و سپس اینتر را کلیک کنید. توجه داشته باشد به دلیل افزایش امنیت، در هنگام تایپ، پسورد شما نمایش داده نخواهد شد، ولی با تایپ هر حرف و کلیدی از روی کیبرد، رمز شم در حال تایپ میباشد، پس در وارد کردن پسورد خود دقت کنید)

وقتی دستور دوم رو وارد میکنم (همونیکه مربوط به BaseSystem هست)مثل درایوی که شما نشون دادی(تو عکس مشخص کردم)چیزی به نام basesystem.dmg وجود نداره

البته فکر کنم تو terminate اشتباه دستور رو وارد میکنم

ببخشید اگه سوالام مبتدی هستند.تقصیر من نیست.تاحالا کار نکردم.خوب مشکل از کجاست سالار خان؟
                                سالار؟این عبارت رو همونطوری بنویسیم؟آخه بعضی جاهاش از / و وسطاش از \ استفاده شده.درسته؟
                                sudo open /Volumes/Mac\ OS\ X\ Install\ ESD/BaseSystem.dmg

راستی.وقتی iAtkoss میریزم صدا نصب نیست ولی از باند صدای خس خس میاد.مشکل چیه؟
                                ممنون
                                ویرایش توسط saeid_ms : https://i-phone.ir/forums/member/43160-saeid_ms در ساعت 04-03-2012, 12:41 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X