اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آب خوردن گوشی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آب خوردن گوشی

با سلام دوستان متاسفانه آیفونم افتاد تو آب سریع در آوردم ، خشک کردم .بعد با سشوار آول باد گرم بعد سریع برای جلو گیری از خراب شدن باد سرد استفاده کردم.حالا اسپیکرش کار می کنه اما موقع موسیقی صداش نمیاد و موقعی که زنگم میزنن صدای من میره صدای اونا نمیاد.ضمنا در حالت عادی که صدارو کم و زیاد میکنم مربع ای سفید که نشون دهنده کم و زیاد شدن صداس نمیاد.اولم که خاموش کرم و روشن کردم اروری با این مضمون داد که : این اکسسوریز درست کار نمیکنه و نویز داره و آنتنتون ضعیفه و این حرفا من چه کنم اخه خدایا!!!!!!!!

پیشنهاد می کنیم گوشیتون خاموش کنید 24 ساعت داخل کیسه برنج قرار بدید که 100% رطوبت گرفته بشه

نظر

پیشنهاد میکنم گوشیتونو به یه تعمیرکار متخصص نشون بدید!

نظر

مال منم افتاد تو اب یه دفه همینجوری شد!
        بعد چند وقت خشک شد و مشکلی نبود
        ولی واسه درست کردن صدا restore کردم تا درست شد!

نظر

گوشی منم این مشکل براش پیش اومد اما آب دریا.تازه هیچ نمایندگیی هم نبود که بدم بهش خلاصه 3 روز تو همون حال بود تا رسوندمش به ی تعمیر کار.گفت که 50 چوب آب میخوره.
          درستش که کرد دوربینش سوخته بود گوشه ال سی دی هم به اندازه ی یک 5 تومنی قدیمی نورش بیشتر از نقاط دیگه شده بود به خصوص تو رنگ سفید خیلی تابلو.
          امیدوارم از شما به این مشکل دچار نشه

نظر

يه جور گفتي اب خوردن گوشي گفتم بپرسم شربتم مي خوره ؟ :دي
            اينجور مشكلات معمولا ٤٨ ساعته حل ميشه و لگر حل نشد برد گوشي يا بخش انتن دهي كه معمولا فلزي ه رسوب گرفته كه بايد گوشي باز و تعمير بشه
            ویرایش توسط hj_therock : https://i-phone.ir/forums/member/5393-hj_therock در ساعت 19-02-2012, 03:58 PM

نظر

دوست عزیزم این یه امره کاملا طبیعی چون تمام گوشی هایی که می افته تو اب بالاخره یه چیزیشون میشه
              وچون نزدیک ترین چیزی که اب بهش می رسه مرکز انتن دهی گوشی هست خوب طبیعتا باید خراب بشه
              چون شما از اول گوشیتونو نزاشتید توی برنج من فکر می کنم هر چه سریع تر ببرید به یه تعمیرکار قابل اطمینان امکان نجات بیشتره

نظر

دوسته عزیز

این تاپیک شاید کمکتون کنه ، دستورالملهای پایینش رو مطالعه کنید:

http://www.i-phone.ir/forums/thread53732.html

نظر

سلام دوستان عزیز.ممنون از همه من با باد خنک سشوار خشککردمو بعدم سریع گذاشتم تو برنج الان درستع.فقط قبل برنج یکی دوبار روشن کردم.میخوام ببینم هنوز نیازه ببرم تعمیرکار؟؟؟

نظر

فعلا باید صبر کنید تا ببینید تا ۴۸ اینده وضعیت دستگاهتون چی میشه، کلا هر وسیله برقی/ الکترونیکی که با رطوبت بالا یا اب در تماس بوده رو نباید بلافاصله روشن کرد،

In another life, I will make you stay

نظر

صبر کنید ..
                    X