اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل عجیب با سیری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل عجیب با سیری

سلام
    از حدود ۲ روز پیش سیری ساعت و هوا رو نمیتونه بگه....البته اگه بپرسم What time is it in tehranمیاره ولی وقتی فقط میگم What time is itنمیتونه...یا وقتی میگم Give me the hourly forecast نمیتونه ولی Whats the weather like in Tehran رو جواب میده و میاره....ریستور هم کردم ولی هنوز همینجوریه..کسی این مشکلو داره؟؟؟

شاید مشکل از سروره؟من که wheather هر چی تلفظ میکنم چیز دیگه میفهمه واسم هوارو نمیاره!

نظر

من سوال میکنم که ساعت چند است و جواب میده.
      مشکلی ندارم.

نظر

اخه جالب اینجاست که ۲ بار ریستور کردم!
        تازه خیلی یکدفه اینجوری شد

نظر

ستینگ رو یکدور ریست کن یا به اون بک آپی که کار می کرد ببر ببین درست میشه یا نه

نظر

شاید تلفظ رو اشتباه میگید

نظر

نوشته اصلی توسط pejmanamiri نمایش پست ها
              ستینگ رو یکدور ریست کن یا به اون بک آپی که کار می کرد ببر ببین درست میشه یا نه
              همه کاری کردم نشد....البته یبار هم location و همsiri رو خاموش کردم روشن کردم بعد یبار کار کرد بعدش دوباره همین جوابا رو میده
              و تلفظ هم مشکلی نداره چون مینویسه چی میگم....تازه وقتی اسم شهر رو میگم میاره فقط اون دستور هایی که به location ربط داره رو نمیاره

نظر

,اسه منم weather تبریز رو نمیاره!
                میگه east azerbayjan not support

نظر

حدس می زنم مشکل از اینجا باشه ها! نه اینکه مطمین باشم! General >Date & time برو و Location های مربوط را تنظیم کن! شاید نمیدونه الان کجایی!
                  " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                  TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

قبلا وقتی سیری میومد اون بالا علامت locationمیومد ولی الان نمیاد....فک کنم نمیتونه location رو پیدا کنه
                    اینم بگم که قبل از ۲ بار ریستور برنامه sirimiccolors رو ریختم ولی خوب ۲ بار بعدش ریستور کردم!!!
                    locationها رو تنظیم کردم ولی درست نشد

نظر

مشکل از تغییر پروتکل های سیری است apple داره پروتکلها رو تغییر میده که کسایی که با پر...و ......ک...س.....ی از طریق spiri به سرور apple وصل میشن رو محدود کنه. واسه همین 2 روزی هست سیری حتی در 4s هم به مشکل خورده اما الان تغریبا مشکل حل شده . بیخود ریستور نکنید مشکل از سرورهای خود apple هست

نظر

نوشته اصلی توسط enkaret1 نمایش پست ها
                        مشکل از تغییر پروتکل های سیری است apple داره پروتکلها رو تغییر میده که کسایی که با پر...و ......ک...س.....ی از طریق spiri به سرور apple وصل میشن رو محدود کنه. واسه همین 2 روزی هست سیری حتی در 4s هم به مشکل خورده اما الان تغریبا مشکل حل شده . بیخود ریستور نکنید مشکل از سرورهای خود apple هست
                        اخه همه دستورهای دگه کار میکنه فقط اینایی که به locationربط داره کار نمیکنن!از دوستامم پرسیدم میگن سیری اونا کار میکنه

نظر

نوشته اصلی توسط siphone نمایش پست ها
                          اخه همه دستورهای دگه کار میکنه فقط اینایی که به locationربط داره کار نمیکنن!از دوستامم پرسیدم میگن سیری اونا کار میکنه
                          دقیقا من هم همین مشکل رو دارم
                          دیوایس من 4اس هست نه جیلبریک کردم نه ریستور iOS از کارخونه همین 5.0.1 بوده

نظر

سلام دوستان
                            سیری که ایران رو ساپورت نمی کنه! نه برای نقشه و نه برای هواشناسی ...... چظوری شماها قبلاً باهاش کار کردین؟؟

نظر

براي هواشناسي جواب ميده

نظر

صبر کنید ..
                              X