اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

1نکته جالب در مورد سافاری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• 1نکته جالب در مورد سافاری

امروز داشتم با گوشیم ور میرفتم. دیدم توی سافاری میشه دانلود کرد. فقط نشون نمیده که داره دانلود میشه. ۱ویدیو دانلود کردم وفتی گرفتش ازم پرسید با چی پخشش کنم. احتمالا به همین خاطر دانلود منیجر رو سافاری جدید کرش میکنه
    اگه قدیمیه شرمنده

بله ميشه من خيلي وقته اين كارو ميكنم

نظر

نوشته اصلی توسط ho33einf نمایش پست ها
      امروز داشتم با گوشیم ور میرفتم. دیدم توی سافاری میشه دانلود کرد. فقط نشون نمیده که داره دانلود میشه. ۱ویدیو دانلود کردم وفتی گرفتش ازم پرسید با چی پخشش کنم. احتمالا به همین خاطر دانلود منیجر رو سافاری جدید کرش میکنه
      اگه قدیمیه شرمنده
      یه توضیح بده دوست عزیز که چه جوری میشه دانلود کرد ویدیو یا جیزهای دیگه رو. دستت درد نکنه.

نظر

نوشته اصلی توسط dashtekahe نمایش پست ها
        یه توضیح بده دوست عزیز که چه جوری میشه دانلود کرد ویدیو یا جیزهای دیگه رو. دستت درد نکنه.
        دوست من شما فرض كن يه ادرس هست مربوط به اهنگه مثلا Redirecting to leaseweb.com

شما برو توي اين url و يه مدت كمي وايسا مدتش بستگي به حجم فايلت داره

بعد مياره open in و شما اونو لمس كن و برنامه هايي كه توي ديوايست ميتونه از اين فرمت پشتيباني كنه رو مياره

شما اول بهتره ifile رو دانلود كني كه از اكثر فرمت ها پشتيباني ميكنه

الان با آيپدم رفتم لپتاپ اگه خواستين آموزش تصويري ميذارم

نظر

دوست عزیز لطفا تصویری میشه توضیح بدین متوجه نشدم

نظر

وقتی میزنید دانلود اونجایی که سایت وارد میکنید ابی رنگ میشه اینگار داره میره یه صفحه دیگه ولی داره دانلود میکنه بعد که کامل شد میره صفحه بعد میپرسه کجا میخوایید دانلود کنید شما ifile انتخاب میکنید چیزای سیو شده میره تو قسمتی که خودتون گفتید

نظر

این مطلب فقط برای آدرسهایی که قابل دانلود هستند کار میکند که قبلاً هم بوده،،! ولی مزبت دانلود منیجر ها دانلود کردن ویدئو ها و فایلهای صوتی است که مانند یو تیوپ امکان دانلود کردنشان به صورت معمول وجود ندارد ،
              شما میتوانید از UC Browser7.1 استفاده کنید که علاوه بر امکانات دانلود مشکل سایتهای ..چیز تر را هم برایتان حل میکند!!!
              ویرایش توسط mojahed25 : https://i-phone.ir/forums/member/80453-mojahed25 در ساعت 18-02-2012, 05:49 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mojahed25 نمایش پست ها
                این مطلب فقط برای آدرسهایی که قابل دانلود هستند کار میکند که قبلاً هم بوده،،! ولی مزبت دانلود منیجر ها دانلود کردن ویدئو ها و فایلهای صوتی است که مانند یو تیوپ امکان دانلود کردنشان به صورت معمول وجود ندارد ،
                شما میتوانید از uc browser7.1 استفاده کنید که علاوه بر امکانات دانلود مشکل سایتهای ..چیز تر را هم برایتان حل میکند!!!
                چطوری دانلود میکنه؟
                میره تو سافاری
                وقتی رو لینک دانلود کلیک میکنی

نظر

نوشته اصلی توسط mk_sq نمایش پست ها
                  چطوری دانلود میکنه؟
                  میره تو سافاری
                  وقتی رو لینک دانلود کلیک میکنی
                  UC Browser توی سافاری میره موقع دانلود.. ولی خودش از سافاری خیلی تکمیل تر هست شات منوهاش:
                  App Store - UC Browser English Version

ولی برای دانلود من Download pro را توصیه میکنم برای 5 با نگه داشتن دست روی فایل منویی که تو شات میبینید باز میشود:

نظر

ورژن کرک شده هم داره این UC Brwoser؟

نظر

فري هست عزيزم

نظر

Download pro رو من تو app store پیدا نکردم.

نظر

صبر کنید ..
                        X