اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شارژ شدن آیفون و آی پد خود را از روی کابل شارژر تشخیص دهید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• شارژ شدن آیفون و آی پد خود را از روی کابل شارژر تشخیص دهید

یکی از توصیه هایی که معمولا هنگام شارژ شدن کامل آی دیوایس هایی مثل آیفون ،انجام می شود این است که در صورت شارژ کامل آن ،گوشی را از شارژر جداکرده تا طول عمر باطری کاهش نیابد.چون نمی توان زمان دقیقی را برای شارژ کامل در نظر گرفت ،بسیاری اوقات با شارژ شدن کامل گوشی یا آی دیوایس های دیگر شارژر آنها دیرتر جدا می شود . چک کردن دائم آنها نیز کمی آزاردهنده است. شارژر های سری دمیکس برای رفع این مشکل طراحی شده اند و برای شارژ آیفون ، آی پد و آی پاد ،گجت فوق العاده ای محسوب می شود.

این شارژرها به شکلی طراحی شده اند که کابل آنها نورانی بوده و در حقیقت جریان برق عبوری از آنها به صورت چراغ های نورانی در حال حرکت نمایش داده می شوند.با اتصال این گجت به آی دیوایس های یاد شده چراغ های نورانی با سرعت بالا، داخل کابل شارژرعبورمی کنند وهرچه آی دیوایس اتصالی به آن بیشتر شارژ شود سرعت این چراغ های نورانی کم می شود و در نهایت در صورت شارژ کامل ، چراغ ها از حرکت باز ایستاده و این به معنای شارژ کامل آی دیوایس اتصالی به این گجت است.

دارنده این گجت کافیست با یک نگاه از شارژ شدن کامل آن مطلع شده و از اتصال شارژر به آی دیوایس خود پس از شارژ کامل جلوگیری کند تا به باطری آن آسیبی نرسد.این شارژر به خصوص برای دارندگان گوشی آیفون بسیار کاربردی خواهدبود.

در حال حاضر این گجت در آمازون با قیمت ۳۰ دلار به فروش می رسد.
    منبع: خوارزمی
    ویرایش توسط vampire74 : https://i-phone.ir/forums/member/70516-vampire74 در ساعت 17-02-2012, 12:10 PM

واقعا عالیه

نظر

بیشتر از اینکه کاراییش جذاب باشه رنگش جذابیت داره

هم قشنگ و هم کارامد؛ دقیقا چیزی که اکثرا بهش نیاز دارند!

نظر

سلام
        دوستان من قبلا مک بوکم رو میزدم به شارژ و بعد باهاش کار میکردم
        الان که اینارو خوندم متوجه شدم اینکار از عمر باتری کم میکنه
        آیا واقعا اینطوریه ؟
        ممنون میشم در این زمینه راهنماییم کنید

نظر

نوشته اصلی توسط Mamad-Mac نمایش پست ها
          سلام
          دوستان من قبلا مک بوکم رو میزدم به شارژ و بعد باهاش کار میکردم
          الان که اینارو خوندم متوجه شدم اینکار از عمر باتری کم میکنه
          آیا واقعا اینطوریه ؟
          ممنون میشم در این زمینه راهنماییم کنید
          خیر باتری مکبوک ها (و در کل لپتاپها) یک مدیریت کننده باتری الکترونیکی دارند که وقتی شارژ فول میشه جریان برق رو قطع میکنند.

مبدع این سیستم هم کمپانی Acer هست

نظر

مکبوک فرق داره
            لپتاپ ها بهتر هست برای عمر باتری از برق مستقیم استفاده کنند یعنی به قولی در زمان کار همیشه به برق وصل باشند تا از شارژ کار کشیده نشه و از برق مستقیم مثل یه pc استفاده بشه

نظر

ميتونستن بهترش كنن

مثلا ميتونستن همين چراغارو طوري طراحي كنن كه وقتي دستگاه كاملا شارژ شد پريز برق فقط به چراغ ها برق رساني ميكرد

هم منظرش خوب ميشد هم دستگاه شارژ اضافه نميشد من به شخصه اين طوري راحت ترم

نظر

صبر کنید ..
              X