اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چند سوال درباره ایفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چند سوال درباره ایفون

سلام میخواستم بدونم چه طوری از برنامه ها و سورس های سیو شده در ایفونم بک اپ بگیرم؟

2=من یک برنامه دارم به نام ifiles البته اشتباه نکنید که این اون ایفایل اصلیه نیست یک برنامه دیگش وقتی با بلوتوث چیزی میگیرم داخل این میریزه !این برنامه برای همین کاره؟یا یک کار اصلی دیگه داره؟

3=اگه فایلی رو بگیرم از طریق بلوتوث از چه راهی میتونم بریزم داخل کامپیوتر؟مثلا اهنگ یا فیلم یا عکس؟چون از طریق ایتونز که نمیشه ؟!

4=اگه در قسمت سینس در ایتونز در پایین صفحه اهنگی رو در داخل پلیری بریزیم این اهنگ رو میشه ارسال کرد یا تنظیمات انجام داد داخلش یا حتما باید با ایتونز بریزم داخل گوشی و اون کار قبلی فقط جنبه اجرایی داره؟

اگر منظورتون سورس ها و برنامه های سیدیاست که نمیشه از اونها بکاپ گرفت.
    منظورتون همون برنامه ای هست که از طریق آیتونز نصب میشه؟(فرمتش ipa هستش) اون هم یه نوع فایل منیجر هستش اما از نوع ضعیف تر چون اجازه ی دسترسی به فایل های سیستمی رو به شما نمیده.اگر منظورتون همین باشه بعید میدونم بلوتوث هاتون رو بتونه نمایش بده!!!
    iFunbox رو باز کنید و به مسیر var/mobile/recived برید همه ی فایل های بلوتوثی اونجا هستند!
    متوجه سوال چهارم نشدم
    ویرایش توسط moosavi_69 : https://i-phone.ir/forums/member/42496-moosavi_69 در ساعت 16-02-2012, 01:21 PM

نظر

من یک فایل رو بلوتوث کردم به داخل ifiles رفت !البته عکس بود !با بلوتوث لب تاب ارسال کردم و رفت داخل این برنامه .بله منظورم همون برنامس البته یه برنامه به نام folder هم هست ولی کارکدشو نمیدونم!

شما وقتی میخواین اهگی رو داخل یک پلیر بریزید میرید به قسمت app در ایتونز در داخل گوشی بعد ا*ون پایین مثلا روی buzzplayer کلیک میکنید و ادد میکنید اهنگاتونو حالا میخوام بدونم میشه این اهنگارو ارسال کرد یا تنظیماتی انجام داد؟اصلا داخل ایفایل هستند؟

و سوم اینکه من recive رو در بلوتوث celect غیر فعال کردم تا اونجا دیگه نریزه !؟حالا کجا ارسال میشه؟
      ویرایش توسط hojjat74 : https://i-phone.ir/forums/member/83872-hojjat74 در ساعت 16-02-2012, 01:44 PM

نظر

نمیشخ اونها رو ارسال کرد.بله داخل آیفایل هستند اما پیدا کردنشون اونتو دردسر داره.:d
        خوب فکر میکنم راهی نباشه و باید اون گزینه رو فعال کنید

نظر

البته برنامه xbackup از سیدیا اپدیت میگیره پیشنهاد میکنم استفاده کنید

نظر

تو دانلود بازی از apple store با apple id free ارور 1009 میده چکار کنم ؟

نظر

دوست عزیز erore 1009 fi به دلیل تحریماس شما باید از *** برای دانلود برنامه استفاده کنید.اگه سوال دیگه ای هم بود در خدمتم

نظر

منظورم همون ***** شکنه ببخشید

نظر

صبر کنید ..
                X