اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کاهش بسیار شدید مصرف باتری در 4s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
    بعد از اینکه گوشیت رو کامل شارژ کردی(اول بزار خاموش شه بعد 3 ساعت بزن تو شارژ چون معمولا میگن بعد از اینکه 100% شد از شارژ در نیارین حالا این چه جریانیه یا اصلا راسته یا دروغ ما خبر نداریم)
    بعد شروع کن به استفاده ولی سعی کن از همه چی استفاده کنی :اینترنت...بازی...موزیک...تلفن..اس ام اس خلاصه همه جوره باهاش کار کن گوشیتم روشن بزار خاموشش نکن تا دیگه خودش برسه به مرز خاموشی اون موقع از مسیر زیر اطلاعات باطری رو چک کن:
    Setting>general>usage>battery usage
    من آیفون4 دارم رو ورژن 5.0.1 و جیلبریک شده 1 روز و 21 ساعت با 7 ساعت کارکرد دووم اورد دیگه خاموش شد.
    من گوشیم دقیقا مشخصات شما رو داره. 3 ساعت و 45 دقیقه اونم بدون بازی بیشتر دوام نمیاره. اون موقع که 4.3.3 بود 2 روز کار میکرد اما الان 4 ساعت حدودا آخرشه. کارم نکنم باهاش 1 روز حداثر. یعنی کلافه میشم. تازه بدجوری هم داغ میکنه. جی کارش کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط shararee نمایش پست ها
      من گوشیم دقیقا مشخصات شما رو داره. 3 ساعت و 45 دقیقه اونم بدون بازی بیشتر دوام نمیاره. اون موقع که 4.3.3 بود 2 روز کار میکرد اما الان 4 ساعت حدودا آخرشه. کارم نکنم باهاش 1 روز حداثر. یعنی کلافه میشم. تازه بدجوری هم داغ میکنه. جی کارش کنم؟
      دوست من اگر آیفون 4 دارید و با رد اسنو b5 جیلبریک کردین، یک بار دیگه با b3 یا b4 جیلبریک کنید البته تیک istall cydia رو بردارید. در غیر صورت تنها راه راهنمایی هایی است که دوست کردن( خاموش کردن wifi , location services...)

نظر

نوشته اصلی توسط atila63 نمایش پست ها
        دوست من اگر آیفون 4 دارید و با رد اسنو b5 جیلبریک کردین، یک بار دیگه با b3 یا b4 جیلبریک کنید البته تیک istall cydia رو بردارید. در غیر صورت تنها راه راهنمایی هایی است که دوست کردن( خاموش کردن wifi , location services...)
        مرسی. با b3 یا b4 چه قدر ممکنه تاثیر داشته باشه؟ چون واقعا دیگه 4 ساعت اونم از یه گوشی که 10 ماهه خریدم و شاید هفته ای یه بار ازش کار بکشم، نوبره و شدیدا کلافه کننده.

نظر

کسایی که فیرم ورشون 5.0.1 هست، بهترین کار برای حداقل کردن مصرف باتری بخصوص موقع standby غیر فعال کردن Calendar Alert در قسمت Notifications هست. این یه باگه که به احتمال قوی تو ورژن 5.1 برطرف میشه...

نظر

نوشته اصلی توسط shararee نمایش پست ها
            مرسی. با b3 یا b4 چه قدر ممکنه تاثیر داشته باشه؟ چون واقعا دیگه 4 ساعت اونم از یه گوشی که 10 ماهه خریدم و شاید هفته ای یه بار ازش کار بکشم، نوبره و شدیدا کلافه کننده.
            من با b5c جیلبریک کردم رو b3 مصرفم زیاد بود.
            پیشنهادم اینه یه بار گوشی رو رستور کنید موقع رستور گزینه new iphone رو بزنید که بکاپ رو برنگردونه بعد که تموم شد برنامه و تلفن ها و...رو برگردونید بعدم با b5c جیلبریک کنید.

نظر

صبر کنید ..
            X