اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کتاب های فارسی در ibook

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کتاب های فارسی در ibook

دوستان عزیز اومیدوارم که کمکم کنید
    من گوشیم ۳ جی اس هست ولی چون گوشیم لاک هست ،نمیتونم آپدیت کنم ،ورژن گوشیم ۴،۱ هست و متاسفانه برنامه ای بوک از ورژن ۴،۲ به بالا را ساپورت میکنه ،با مطالعه صفحات انجمن چند تا فایل قدیمی از ای بوک را دانلود کردم ،ولی همه فایلها خراب هستند یا ارور میدهند
    به فکر برنامه های جایگزین افتادم ،بعد از مطالعه در تاپیکهای انجمن برنامه های زیر را دانلود کردم
    wattpad-kindle-fpk readeer-fastpdf+ $2.99-mystanza$0.99 -stanza
    حتی بعضی از برنامه ها مجانی هم نبودند ،از بین برنامه ها فقط استنزا وقتی وارد برنامه میشم ،سریع میپره بیرون از برنامه ،حالا مشکل بزرگ من اینه که میخواهم کتاب فارسی به گوشیم اضافه کنم ،که هر کاری کردم مووفق نشدم ،چند تا فایل پی دی اف و ای دی یو به ای تیونز اضافه کردم ،که در ایتونزم یک قسمت به اسم کتاب اضافه شده ،ولی وقتی sync میکنم ،کتابها به گوشیم اضافه نمیشه .یا اگر هم میشه به کجا اضافه میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من چطور میتوانم با استفاده از برنامه های بالا کتابهای به زبان فارسی را مطالعه کنم ؟؟؟ممنونم
    --

جیلبریک که هستید ؟
    اگه اره یه ادرس بود که با ifile باید میرفتید و ورژن گوشی رو الکی عوض میکردید
    systemVersion.plist اسم فایلشه
    ولی ادرسش یادم نیست
    اینو پیدا کن و 4.1 ر. بکن 4.2 و ریسپرینگ کن

نظر

دوست عزیز فکر کنم شما اگه با کاستوم فریمور گوشیتونو آپدیت کنید میتونید ورژن گوشی رو 5.0.1 کنید

نظر

ممنونم دوست عزیز ، برنامه pdf reader with iphone edithon را دانلود کردم و مشکلم حل شد و کتابهای فارسی را هم به گوشم انتقال دادم ،فقط برنامه مذکور مجانی نبود ،قیمتش $2.99 بود که مجبور شدم از آپ استوربخرم

--
        sent from my iphone

نظر

سلام..میخواستم بدونم من آیپدم ورژن 7.0.4 هست بعد چه طوری میتونم کتاب فارسی برای برنامه ibook دانلود کنم؟

نظر

صبر کنید ..
          X