اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کتاب های فارسی در ios

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کتاب های فارسی در ios

دوستان عزیز اومیدوارم که کمکم کنید
    من گوشیم ۳ جی اس هست ولی چون گوشیم لاک هست ،نمیتونم آپدیت کنم ،ورژن گوشیم ۴،۱ هست و متاسفانه برنامه ای بوک از ورژن ۴،۲ به بالا را ساپورت میکنه ،با مطالعه صفحات انجمن چند تا فایل قدیمی از ای بوک را دانلود کردم ،ولی همه فایلها خراب هستند یا ارور میدهند
    به فکر برنامه های جایگزین افتادم ،بعد از مطالعه در تاپیکهای انجمن برنامه های زیر را دانلود کردم
    wattpad-kindle-fpk readeer-fastpdf+ $2.99-mystanza$0.99 -stanza
    حتی بعضی از برنامه ها مجانی هم نبودند ،از بین برنامه ها فقط استنزا وقتی وارد برنامه میشم ،سریع میپره بیرون از برنامه ،حالا مشکل بزرگ من اینه که میخواهم کتاب فارسی به گوشیم اضافه کنم ،که هر کاری کردم مووفق نشدم ،چند تا فایل پی دی اف و ای دی یو به ای تیونز اضافه کردم ،که در ایتونزم یک قسمت به اسم کتاب اضافه شده ،ولی وقتی sync میکنم ،کتابها به گوشیم اضافه نمیشه .یا اگر هم میشه به کجا اضافه میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من چطور میتوانم با استفاده از برنامه های بالا کتابهای به زبان فارسی را مطالعه کنم ؟؟؟ممنونم
    --
    ویرایش توسط roozbeh7000 : https://i-phone.ir/forums/member/226-roozbeh7000 در ساعت 15-02-2012, 11:30 PM

دوست عزیز عنوانه یا انشاء ؟

چرا نمیتونید آپدیت کنید . پس این همه که 3جی اس لاک دارن چکار میکنن.

با 5.0.1 کاستوم بسازید و ریستور کنید .

نظر

بله درست میفرمایید ،من یک گوشی رو همین کار کردم ولی گوشی اکتیو نمیشه و ... بگذریم ،من اطلاعاتم به اندازه شما نیست و میترسم ،حالا جواب سوال من را در صورت امکان میدهید !!!!

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000
        دوست عزیز تعریف عنوان یعنی یک جمله بسیار کوتاه پیرامون موضوع
        نه اینکه شما اصل سوالتون رو در عنوان وارد کنید .
        پشت یک عنوان مناسب می تونید سوالتون رو کامل بپرسید

عنوان شما ویرایش شد

ممنونم از لطفتون ،ببخشید منو بابت اشتباهم ،سعی میکنم تکرار نشه ،ولی ای کاش همراه با تذکر تون ،یک مقداری راهنماییم هم میکردید ،به قول دوستمون انشا هم نوشتم ولی هنوز کسی راهنماییم نکرده .
        باز هم ممنونم و شرمنده

نظر

نوشته اصلی توسط hamed1876451 نمایش پست ها
          ممنونم از لطفتون ،ببخشید منو بابت اشتباهم ،سعی میکنم تکرار نشه ،ولی ای کاش همراه با تذکر تون ،یک مقداری راهنماییم هم میکردید ،به قول دوستمون انشا هم نوشتم ولی هنوز کسی راهنماییم نکرده .
          باز هم ممنونم و شرمنده
          جواب نگرفتن شما دلیل بر بیتوجهی به تاپیکتون نیست .باید منتظر باشید تا دوستانی که راجع به این برنامه های اطلاع دارن نظر درست بدن .

نظر

واسه پی دی اف که برنامه ی
            Adobe reader
            رو بگیرید از اپ استور که فری هست با خود تیتیونز میتونید بریزید داخلش فایل های پی دی اف رو ..

Iphone- apps- file sharing - adobe reader

نظر

ممنونم دوست عزیز ،ولی متاسفانه این برنامه هم ورژن ۴،۲ به بالا را ساپورت میکنه ،ولی برنامه pdf reader with iphone edithon را دانلود کردم و مشکلم حل شد و کتابهای فارسی را هم به گوشم انتقال دادم ،فقط برنامه مذکور مجانی نبود ،قیمتش $2.99 بود که مجبور شدم از آپ استوربخرم

--
              sent from my iphone

نظر

صبر کنید ..
              X