اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

روشن نشدن 3gs

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• روشن نشدن 3gs

یه آیفون 3gs واسم آوردن به هیچ وجه روشن نمیشه فقط موقعه ایی که به یو اس بی میزنم میاد رو آرم و دوباره ریست میشه و مرتب این کار تا زمانی که وصله انجام میشه . وقتی وصله به سیستم به حالت dfu میره آیتونز هم فقط واسه ریستور میشناسش و هیچ اطلاعاتی از گوشی نمیده . وقتی از کابل جدا میشه کلا از حالت dfu در میاد انواع ارورها رو هم موقع ریستور میده و به هیچ فریموری ریستور نمیشه هر راهی واسه ریستورش بوده امتحان شد ولی بازم نمیشه. دو روزه حالمو گرفته یکی کمک کنه

لاکه یا آنلاک ؟
    با 4.1 کاستوم بسازید و ریستور کنید .
    قبلش با ireb به dfu ببرید :

چه ارورهایی میگیرین ؟

نظر

آنلاکه با ireb هم بردم به حالت dfu ولی فایده نداره ارورهای 20-11-3014-1601-50-2005-1600 و چندتای دیگه که اکثرا رو که مربوط به تداخل برنامه های امنیتی و نبودن فضای کافی هارد و پورت رو حل کردم و با یه سیستم دیگه هم امتحان کردم نمیشه ولی ارور 20 رو بیشتر میده

نظر

نوشته اصلی توسط mnmfk نمایش پست ها
        آنلاکه با ireb هم بردم به حالت dfu ولی فایده نداره ارورهای 20-11-3014-1601-50-2005-1600 و چندتای دیگه که اکثرا رو که مربوط به تداخل برنامه های امنیتی و نبودن فضای کافی هارد و پورت رو حل کردم و با یه سیستم دیگه هم امتحان کردم نمیشه ولی ارور 20 رو بیشتر میده
        چه خبره !!!!!!!!!!

خوب میتونید با رعایت یه سری چیزا تعداد ارور ها رو به حد اقل برسونید .
        استفاده از آخرین ورژن آیتونز یا آن اینستال و نصب مجدد آخرین نسخه.
        استفاده از پورت های یو اس بی پشت کیس.
        اطمینان از سلامت کابل اتصال.
        درست طی کردن مراحل dfu با ireb .
        اطمینان از دانلود صحیح فایل فریمور.
        ویرایش فایل هاست
        و ...
        بعد از اینا کم کم باید به فکر تعویض ویندوز یا استفاده از یه سیستم دیگه باشید .

اینا رو رعایت کنید ببینید چی میشه !

نظر

امیر جون ممنون از زاهنماییت ولی تمام اینکار رو کردم آیتونز و پاک کردم دوباره نصب و آپدیت کردم امروز از تمام پورتهای سیستم امتحان کردم با چند تا فریمور مختلف اینکار رو کردم shsh گرفتم خلاصه دو روزه دارم واسه رو کم کنی خودم هم که شده ور میرم ولی هیچ تغییری نکرده به نظر شما سخت افزاری نیست ؟

نظر

امیر جون ممنون از زاهنماییت ولی تمام اینکار رو کردم آیتونز و پاک کردم دوباره نصب و آپدیت کردم امروز از تمام پورتهای سیستم امتحان کردم با چند تا فریمور مختلف اینکار رو کردم shsh گرفتم خلاصه دو روزه دارم واسه رو کم کنی خودم هم که شده ور میرم ولی هیچ تغییری نکرده به نظر شما سخت افزاری نیست ؟
            4.1 shsh نمیخواد . فقط اگه نمیدونید گوشی لاکه یا آنلاک، حتما با کاستوم ریستور کنید .
            بهتره با یه سیستم دیگه هم تست کنید و این موارد رو رعایت کنید و بعد به فکر سخت افزار بیافتید .

نظر

باشه دوباره امتحان میکنم البته با یه سیستم دیگه هم اینکار و کردم نشد ولی با 4.1 امتحان میکنم

نظر

همه چی مرتبه ولی ارور 20 میده با هر سیستمی زدم همینطوره. مرحله دوم رستور میاد تو حالت ریکاوری بعد هم ارور 20

نظر

همه چی مرتبه ولی ارور 20 میده با هر سیستمی زدم همینطوره. مرحله دوم رستور میاد تو حالت ریکاوری بعد هم ارور 20
                  فکر میکنم درست به dfu نمیبرید .

نظر

ارور 20 حل شد ارور 1601 میده

نظر

ارور 20 حل شد ارور 1601 میده
                      با فایل کاستوم ریستور میکنید؟

نظر

با فایل کاستوم واصلی فرقی نداره . نمیشه

نظر

آیتونز رو پاک کنید و آخرین ورژن رو نصب کنید

نظر

مرسی دوستان آیتونز هم پاک کردم دوباره نصب کردم - با یه سیستم دیگه هم زدم - irib هم امتحان کردم - فریمور کاستوم هم امتحان کردم - پورتهای سیستم رو هم عوض کردم - وی پی ان - fixricavery- انواع روشها برای ارور 1601-1602-20-2005 خلاصه پوستم رو کنده کسی یه راه حل دیگه سراغ نداره البته فکر کنم بیخیالش بشم بهتره

نظر

باطری ایفون رو در بیارید و پس از ۱ دقیقه اون رو دوباره قرار بدید ، برای من فقط با این روش درست شد

نظر

صبر کنید ..
                              X